Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian U-17 2020, Data: 2020-10-24, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-17, Moterų dvejetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-24 2020-10-24 2020-10-25  
 1   Perla Murėnaitė ,   Viltė Paulauskaitė   Dėl 1-4 vietų    
 P.Murėnaitė, V.Paulauskaitė    
 8       ->    
  [32] 16:30    F.Munar Solimano, R.Munar Solimano  
 5   Fernanda Munar Solimano ,   Rafaela Munar Solimano      21:9  21:8 [19']  
 F.Munar Solimano, R.Munar Solimano    
 4       ->    1-a vieta
    [40] 10:30    F.Munar Solimano, R.Munar Solimano
 3   Laura Anglada ,   Cristina Teruel        21:9  21:6 [22']
[19] 13:20    L.Anglada, C.Teruel    
 6   Jogailė Kelečiūtė ,   Martyna Marija Marcinkevičiūtė    21:11  21:10 [22']    
  [33] 16:30   L.Anglada, C.Teruel  
 7           B/Ž  
 A.Stankevičiūtė, M.Sukackaitė    
 2   Augustė Stankevičiūtė ,   Monika Sukackaitė    ->    
     
     P.Murėnaitė, V.Paulauskaitė  3-a vieta
 
   A.Stankevičiūtė, M.Sukackaitė   ->
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   
    ->  5-a vieta
   
   J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė     ->
   
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Šeimų turnyras
2021-03-11 10:00 2021-03-11 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.