Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai, Data: 2020-09-26, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-26 2020-09-26 2020-09-26 2020-09-26 2020-09-26  
 1   Perla Murėnaitė    Dėl 1-16 vietos        
 P.Murėnaitė        
 32       ->        
  [105] 16:40   P.Murėnaitė      
 17   Emilė Kazlauskaitė      21:4  21:11 [26']      
[99] 16:40   G.Velykytė        
 16   Giedra Velykytė    21:10  21:11 [20']        
    [123] 17:55   P.Murėnaitė    
 9   Dangė Lygnugarytė        21:13  21:14 [28']    
 D.Lygnugarytė        
 24       ->        
  [106] 16:40   M.Marcinkevičiūtė      
 25         21:11  21:16 [31']      
 M.Marcinkevičiūtė        
 8   Martyna Marija Marcinkevičiūtė    ->        
      [203] 10:50   P.Murėnaitė  
 5   Jogailė Kelečiūtė          21:17  21:12 [25']  
 J.Kelečiūtė        
 28       ->        
  [107] 17:05   J.Kelečiūtė      
 21         21:7  21:6 [25']      
 A.Klimaitė        
 12   Amelija Klimaitė    ->        
    [124] 17:55   J.Kelečiūtė    
 13   Liepa Aleknavičiūtė        21:18  21:10 [25']    
[100] 16:40   L.Aleknavičiūtė        
 20   Rusnė Drinkutė    21:4  21:4 [19']        
  [108] 17:05   M.Barauskaitė      
 29         21:19  21:23  21:15 [42']      
 M.Barauskaitė        
 4   Minija Barauskaitė    ->         1-a vieta
        [219] 11:35   P.Murėnaitė
 3   Viltė Paulauskaitė            17:21  21:18  23:21 [45']
 V.Paulauskaitė        
 30       ->        
  [109] 17:05   V.Paulauskaitė      
 19   Deimantė Tracevičiūtė      21:7  21:7 [18']      
[101] 16:40   G.Jurkevičiūtė        
 14   Gabija Jurkevičiūtė    21:6  21:10 [17']        
    [125] 17:55   V.Paulauskaitė    
 11   Kristė Anciūtė        21:8  21:14 [22']    
 K.Anciūtė        
 22       ->        
  [110] 17:05   J.Šalnaitė      
 27         21:15  21:15 [27']      
 J.Šalnaitė        
 6   Jorūnė Šalnaitė    ->        
      [204] 10:50   V.Paulauskaitė  
 7   Augustė Stankevičiūtė          17:21  21:16  21:16 [43']  
 A.Stankevičiūtė        
 26       ->        
  [111] 17:05   T.Leonovič      
 23           B/Ž      
 T.Leonovič        
 10   Taja Leonovič    ->        
    [126] 17:55   M.Sukackaitė    
 15   Goda Vancevičiūtė        21:11  21:15 [26']    
[102] 16:40   G.Vancevičiūtė        
 18   Mila Leonovič    21:9  21:5 [21']      J.Kelečiūtė   3-a vieta
  [112] 17:05   M.Sukackaitė   [220] 11:35   M.Sukackaitė
 31         21:11  21:11 [20']    M.Sukackaitė   21:15  21:10 [26']
 M.Sukackaitė        
 2   Monika Sukackaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Marcinkevičiūtė    
      [205] 10:50   M.Marcinkevičiūtė  
       M.Barauskaitė   21:19  21:18 [23']   5-a vieta
        [221] 11:35   M.Marcinkevičiūtė
       J.Šalnaitė     21:14  21:13 [28']
      [206] 10:50   T.Leonovič  
       T.Leonovič   21:13  21:16 [30']  
           
           
         M.Barauskaitė   7-a vieta
        [222] 11:35   J.Šalnaitė
         J.Šalnaitė   21:14  15:21  21:16 [35']
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Velykytė      
    [127] 17:55   D.Lygnugarytė    
     D.Lygnugarytė   21:9  21:10 [24']    
      [207] 10:50   L.Aleknavičiūtė  
     A.Klimaitė     21:15  21:13 [28']  
    [128] 17:55   L.Aleknavičiūtė    
     L.Aleknavičiūtė   21:16  21:14 [35']     9-a vieta
        [223] 11:35   K.Anciūtė
     G.Jurkevičiūtė       21:11  21:17 [29']
    [129] 17:55   K.Anciūtė    
     K.Anciūtė   21:11  21:9 [19']    
      [202] 10:30   K.Anciūtė  
     A.Stankevičiūtė     21:17  21:17 [23']  
    [130] 17:55   G.Vancevičiūtė    
     G.Vancevičiūtė     B/Ž    
           
         D.Lygnugarytė   11-a vieta
       
         G.Vancevičiūtė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Velykytė    
      [195] 10:10   G.Velykytė  
       A.Klimaitė   21:18  21:19 [27']   13-a vieta
       
       G.Jurkevičiūtė     ->
      [208] 10:50   G.Jurkevičiūtė  
       A.Stankevičiūtė     B/Ž  
           
           
         A.Klimaitė   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      A.Stankevičiūtė   ->
         
   E.Kazlauskaitė      
   E.Kazlauskaitė   ->      
     E.Kazlauskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [113] 17:05   E.Kazlauskaitė  
        21:16  21:18 [24']  
   .      
    ->      
     R.Drinkutė    
   R.Drinkutė     ->    
   R.Drinkutė      
    ->       17-a vieta
        [131] 18:20   E.Kazlauskaitė
          24:22  21:11 [22']
   D.Tracevičiūtė      
   D.Tracevičiūtė   ->      
     D.Tracevičiūtė    
      ->    
   .      
    ->      
      [114] 17:05   D.Tracevičiūtė  
        21:17  18:21  21:19 [35']  
   .      
    ->      
     M.Leonovič    
   M.Leonovič     ->    
   M.Leonovič      
    ->    R.Drinkutė   19-a vieta
        [132] 18:20   M.Leonovič
         M.Leonovič   10:21  21:13  21:12 [30']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-11-07 10:00 2020-11-07 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Čegmiros taurė
2020-11-07 10:00 2020-11-07 21:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.