Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai, Data: 2020-09-26, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- U-17, Vyrų dvejetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-26 2020-09-26 2020-09-26 2020-09-26 2020-09-27  
 1   Vilius Bagdanavičius 
 Matas Mackevičius 
  Dėl 1-16 vietos        
 V.Bagdanavičius, M.Mackevičius        
 32       ->        
  [59] 14:40   V.Bagdanavičius, M.Mackevičius      
 17   Gintas Simanavičius 
 Karolis Vižlianskas 
    21:7  21:6 [18']      
[51] 14:15   P.Taura, B.Adamonis        
 16   Patrikas Taura 
 Benas Adamonis 
  21:15  21:15        
    [77] 15:30   V.Bagdanavičius, M.Mackevičius    
 9   Nojus Budrikas 
 Mantas Šatkauskas 
      21:15  21:12 [18']    
 N.Budrikas, M.Šatkauskas        
 24       ->        
  [60] 14:40   N.Budrikas, M.Šatkauskas      
 25         21:19  21:14 [22']      
 K.Sakalauskas, N.Šimkus        
 8   Kipras Sakalauskas 
 Nedas Šimkus 
  ->        
      [91] 16:15   V.Bagdanavičius, M.Mackevičius  
 5   Augustas Janušonis 
 Emilis Jonkus 
        21:9  21:17 [21']  
 A.Janušonis, E.Jonkus        
 28       ->        
  [61] 14:40   A.Janušonis, E.Jonkus      
 21         21:14  21:15 [23']      
 D.Daugėla, J.Kazlauskas        
 12   Domas Daugėla 
 Jokūbas Kazlauskas 
  ->        
    [78] 15:30   M.Gedrimas, V.Šukys    
 13   Paulius Jakubčionis 
 Justinas Tomkevičius 
      21:15  21:12 [29']    
 P.Jakubčionis, J.Tomkevičius        
 20       ->        
  [62] 14:40   M.Gedrimas, V.Šukys      
 29         21:14  21:19 [26']      
 M.Gedrimas, V.Šukys        
 4   Markas Gedrimas 
 Vytautas Šukys 
  ->         1-a vieta
        [199] 10:30   D.Pakšys, R.Grigaliūnas
 3   Ąžuolas Barkauskas 
 Rokas Barkauskas 
          21:13  21:18 [26']
 Ą.Barkauskas, R.Barkauskas        
 30       ->        
  [63] 14:40   Ą.Barkauskas, R.Barkauskas      
 19         21:6  21:17 [23']      
 M.Plauška, T.Puišys        
 14   Martynas Plauška 
 Tautvydas Puišys 
  ->        
    [79] 15:30   Ą.Barkauskas, R.Barkauskas    
 11   Dominykas Gabriūnas 
 Adas Kaminskas 
      21:15  25:23 [30']    
 D.Gabriūnas, A.Kaminskas        
 22       ->        
  [64] 14:40   R.Lesinskas, D.Tankevič      
 27         21:12  21:12 [26']      
 R.Lesinskas, D.Tankevič        
 6   Rokas Lesinskas 
 Dominik Tankevič 
  ->        
      [92] 16:15   D.Pakšys, R.Grigaliūnas  
 7   Nojus Tenikaitis 
 Daniel Leonovič 
        21:16  21:15 [26']  
 N.Tenikaitis, D.Leonovič        
 26       ->        
  [65] 14:40   N.Tenikaitis, D.Leonovič      
 23         21:8  21:7 [26']      
 J.Jatulis, B.Kamantauskas        
 10   Jurgis Jatulis 
 Benediktas Kamantauskas 
  ->        
    [80] 15:30   D.Pakšys, R.Grigaliūnas    
 15   Erikas Šukutis 
 Mindaugas Švilpa 
      21:13  21:7 [21']    
[52] 14:15   J.Gudaitis, R.Sorokinas        
 18   Jokūbas Gudaitis 
 Romanas Sorokinas 
  21:15  21:15      M.Gedrimas, V.Šukys   3-a vieta
  [66] 14:40   D.Pakšys, R.Grigaliūnas   [190] 09:30   Ą.Barkauskas, R.Barkauskas
 31         21:4  21:1 [14']    Ą.Barkauskas, R.Barkauskas   21:14  21:19 [30']
 D.Pakšys, R.Grigaliūnas        
 2   Domas Pakšys 
 Rapolas Grigaliūnas 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       N.Budrikas, M.Šatkauskas    
      [93] 16:15   A.Janušonis, E.Jonkus  
       A.Janušonis, E.Jonkus   21:19  21:18 [24']   5-a vieta
        [200] 10:30   R.Lesinskas, D.Tankevič
       R.Lesinskas, D.Tankevič     21:12  21:13 [27']
      [94] 16:15   R.Lesinskas, D.Tankevič  
       N.Tenikaitis, D.Leonovič   21:14  21:16 [25']  
           
           
         N.Budrikas, M.Šatkauskas   7-a vieta
        [201] 10:30   N.Tenikaitis, D.Leonovič
         N.Tenikaitis, D.Leonovič   21:9  22:20 [27']
      Dėl 9-16 vietos      
     P.Taura, B.Adamonis      
    [81] 15:30   K.Sakalauskas, N.Šimkus    
     K.Sakalauskas, N.Šimkus   21:13  21:19 [22']    
      [95] 16:15   P.Jakubčionis, J.Tomkevičius  
     D.Daugėla, J.Kazlauskas     22:20  23:21 [28']  
    [82] 15:50   P.Jakubčionis, J.Tomkevičius    
     P.Jakubčionis, J.Tomkevičius   21:10  21:18 [24']     9-a vieta
        [191] 09:30   P.Jakubčionis, J.Tomkevičius
     M.Plauška, T.Puišys       21:18  16:21  21:17 [41']
    [83] 15:50   D.Gabriūnas, A.Kaminskas    
     D.Gabriūnas, A.Kaminskas   22:20  21:19 [28']    
      [96] 16:15   D.Gabriūnas, A.Kaminskas  
     J.Jatulis, B.Kamantauskas     21:19  21:11 [29']  
    [84] 15:50   J.Jatulis, B.Kamantauskas    
     J.Gudaitis, R.Sorokinas   21:11  21:4 [19']    
           
         K.Sakalauskas, N.Šimkus   11-a vieta
        [192] 09:50   K.Sakalauskas, N.Šimkus
         J.Jatulis, B.Kamantauskas   21:17  21:14 [22']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       P.Taura, B.Adamonis    
      [97] 16:15   D.Daugėla, J.Kazlauskas  
       D.Daugėla, J.Kazlauskas   21:11  21:17 [19']   13-a vieta
        [193] 09:50   D.Daugėla, J.Kazlauskas
       M.Plauška, T.Puišys     21:17  21:16 [29']
      [98] 16:15   M.Plauška, T.Puišys  
       J.Gudaitis, R.Sorokinas   21:14  21:5 [20']  
           
           
         P.Taura, B.Adamonis   15-a vieta
        [194] 09:50   J.Gudaitis, R.Sorokinas
    Dėl 17-32 vietos      J.Gudaitis, R.Sorokinas   22:20  21:13 [23']
         
   G.Simanavičius, K.Vižlianskas      
   G.Simanavičius, K.Vižlianskas   ->      
     G.Simanavičius, K.Vižlianskas    
      ->    
   .      
    ->      
       G.Simanavičius, K.Vižlianskas  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       E.Šukutis, M.Švilpa  
        ->  
   .      
    ->      
     E.Šukutis, M.Švilpa    
   E.Šukutis, M.Švilpa     ->    
   E.Šukutis, M.Švilpa      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-11-07 10:00 2020-11-07 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Čegmiros taurė
2020-11-07 10:00 2020-11-07 21:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.