Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Šeimų badmintono turnyras 2020, Data: 2020-03-11, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Mėgėjai B, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11  
 1  Jelena Ramaneckienė ,  Aurelija Ramaneckaitė   Dėl 1-4 vietų    
 J.Ramaneckienė, A.Ramaneckaitė    
 8       ->    
  [164] 18:05   J.Ramaneckienė, A.Ramaneckaitė  
 5  Fausta Gedminaitė ,  Eglė Gedminienė      21:8  21:13 [19']  
[150] 17:15   F.Gedminaitė, E.Gedminienė    
 4  Oresta Ščerbakova ,  Sonata Ščerbakova    21:12  12:21  21:17 [30']    1-a vieta
    [178] 18:35   J.Ramaneckienė, A.Ramaneckaitė
 3  Adelė Krutkytė ,  Toma Rakauskaitė        21:16  21:8 [23']
[151] 17:15   A.Rakštytė, B.Rakštytė    
 6  Augustė Rakštytė ,  Beata Rakštytė      B/Ž    
  [165] 18:05   R.Bubulienė, V.Bubulytė  
 7  Marija Šiaučiūnaitė ,  Loreta Šiaučiūnienė      21:9  21:9 [21']  
[152] 17:15   R.Bubulienė, V.Bubulytė    
 2  Rūta Bubulienė ,  Vaiva Bubulytė    21:12  16:21  21:15 [44']    
     
     F.Gedminaitė, E.Gedminienė  3-a vieta
  [179] 18:35   F.Gedminaitė, E.Gedminienė
   A.Rakštytė, B.Rakštytė   21:11  21:8 [20']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   O.Ščerbakova, S.Ščerbakova  
   O.Ščerbakova, S.Ščerbakova   ->  5-a vieta
    [180] 18:35   M.Šiaučiūnaitė, L.Šiaučiūnienė
   A.Krutkytė, T.Rakauskaitė     21:8  21:13 [21']
  [166] 18:05   M.Šiaučiūnaitė, L.Šiaučiūnienė  
   M.Šiaučiūnaitė, L.Šiaučiūnienė     B/Ž  
       
       
     7-a vieta
     A.Krutkytė, T.Rakauskaitė
     A.Krutkytė, T.Rakauskaitė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 110 111 
Palangos vasara 2021
2021-07-31 10:00 2021-07-31 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Prienų vasara 2021
2021-07-24 10:00 2021-07-24 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD  
Summer in the City
2021-07-17 10:00 2021-07-17 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    MX  
Baltijos taurė
2021-07-17 10:00 2021-07-17 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Pajūrio taurė
2021-07-03 10:00 2021-07-03 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds, Es)
2021-06-26 10:00 2021-06-26 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Cv)
2021-06-26 11:00 2021-06-26 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Tauragės TVK badmintono taurė
2021-06-19 10:00 2021-06-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
VISAI VIENI (Vienetai vasaros dieną)
2021-06-19 10:00 2021-06-19 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 5 etapas)
2021-06-19 11:00 2021-06-19 20:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.