Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns) (2021-07-24)
Rikiuotė 2021-07-22 10:00 . Liko 27 d. 11 val 33 min
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Šeimų badmintono turnyras 2020, Data: 2020-03-11, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Mėgėjai B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11  
 1  Kęstutis Supronas 
 Linas Supronas 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Supronas, L.Supronas      
 16       ->      
  [159] 17:40   K.Supronas, L.Supronas    
 9  Virgilijus Balaišis 
 Pijus Balaišis 
    19:21  21:17  24:22 [40']    
[147] 17:15   V.Balaišis, P.Balaišis      
 8  Audrius Vilčinskas 
 Gražvydas Vilčinskas 
  21:17  21:13 [31']      
    [173] 18:35   E.Čižinauskas, P.Čižinauskas  
 5  Matas Mackevičius 
 Vaidas Mackevičius 
      21:15  17:21  21:18 [33']  
 M.Mackevičius, V.Mackevičius      
 12       ->      
  [160] 17:40   E.Čižinauskas, P.Čižinauskas    
 13         21:12  21:17 [24']    
 E.Čižinauskas, P.Čižinauskas      
 4  Evaldas Čižinauskas 
 Povilas Čižinauskas 
  ->       1-a vieta
      [185] 19:00   E.Čižinauskas, P.Čižinauskas
 3  Edmundas Petrošius 
 Tomas Petrošius 
        21:17  22:20 [24']
 E.Petrošius, T.Petrošius      
 14       ->      
  [161] 17:40   E.Petrošius, T.Petrošius    
 11  Mantas Smalskis 
 Arūnas Smalskis 
    11:21  21:15  21:16 [33']    
[148] 17:15   Ą.Barkauskas, R.Barkauskas      
 6  Ąžuolas Barkauskas 
 Rokas Barkauskas 
  21:9  21:18 [24']      
    [174] 18:35   E.Petrošius, T.Petrošius  
 7  Vilimas Šimkus 
 Nedas Šimkus 
      21:17  21:18 [22']  
[149] 17:15   V.Paulauskas, M.Paulauskas      
 10  Valdas Paulauskas 
 Marius Paulauskas 
  16:21  21:13  21:18 [33']      
  [162] 18:05   M.Noreika, S.Noreika    
 15         21:17  21:15 [24']    
 M.Noreika, S.Noreika      
 2  Mamertas Noreika 
 Saulius Noreika 
  ->    K.Supronas, L.Supronas   3-a vieta
      [186] 19:00   K.Supronas, L.Supronas
       M.Noreika, S.Noreika   21:18  21:12 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Balaišis, P.Balaišis    
    [175] 18:35   V.Balaišis, P.Balaišis  
     M.Mackevičius, V.Mackevičius   21:19  21:16 [23']   5-a vieta
      [187] 19:00   Ą.Barkauskas, R.Barkauskas
     Ą.Barkauskas, R.Barkauskas     21:18  21:16 [24']
    [176] 18:35   Ą.Barkauskas, R.Barkauskas  
     V.Paulauskas, M.Paulauskas   16:21  21:9  21:17 [36']  
         
         
       M.Mackevičius, V.Mackevičius   7-a vieta
      [188] 19:00   M.Mackevičius, V.Mackevičius
       V.Paulauskas, M.Paulauskas   21:18  16:21  21:18 [37']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Vilčinskas, G.Vilčinskas    
   A.Vilčinskas, G.Vilčinskas   ->    
     A.Vilčinskas, G.Vilčinskas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [177] 18:35   A.Vilčinskas, G.Vilčinskas
        18:21  22:20  21:16 [41']
   M.Smalskis, A.Smalskis    
   M.Smalskis, A.Smalskis   ->    
    [163] 18:05   M.Smalskis, A.Smalskis  
   V.Šimkus, N.Šimkus     21:17  21:15 [26']  
   V.Šimkus, N.Šimkus    
    ->    
         
        11-a vieta
       V.Šimkus, N.Šimkus
       V.Šimkus, N.Šimkus   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 
Pajūrio taurė
2021-07-03 10:00 2021-07-03 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds, Es)
2021-06-26 10:00 2021-06-26 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug E    VV  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Cv)
2021-06-26 11:00 2021-06-26 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Tauragės TVK badmintono taurė
2021-06-19 10:00 2021-06-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
VISAI VIENI (Vienetai vasaros dieną)
2021-06-19 10:00 2021-06-19 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 5 etapas)
2021-06-19 11:00 2021-06-19 20:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
RSL Lithuanian International
2021-06-10 13:00 2021-06-13 19:00
Kauno MEGA, Kaunas
     Suaug   Kv  VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 4 etapas)
2021-06-05 10:00 2021-06-05 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-06-05 10:00 2021-06-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2021-06-05 10:00 2021-06-05 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.