Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Šeimų badmintono turnyras 2020, Data: 2020-03-11, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Mėgėjai B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11  
 1  Linas Supronas 
 Dovilė Rutkauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Supronas, D.Rutkauskaitė      
 16       ->      
  [89] 14:15   L.Supronas, D.Rutkauskaitė    
 9  Augustas Janušonis 
 Ieva Vidzėnienė 
    21:9  21:19 [21']    
[71] 13:25   G.Šiaučiūnas, M.Šiaučiūnaitė      
 8  Gintautas Šiaučiūnas 
 Marija Šiaučiūnaitė 
  21:16  21:14 [26']      
    [111] 15:30   L.Supronas, D.Rutkauskaitė  
 5  Arnoldas Slušnys 
 Violeta Slušnienė 
      21:14  21:11 [23']  
[72] 13:25   A.Slušnys, V.Slušnienė      
 12  Valdas Paulauskas 
 Laura Paulauskaitė 
  8:21  21:5  21:18 [23']      
  [90] 14:15   A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
 13         21:18  23:21 [29']    
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 4  Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  ->       1-a vieta
      [133] 16:20   L.Supronas, D.Rutkauskaitė
 3  Mantas Zinkevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
        22:20  21:15 [23']
 M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė      
 14       ->      
  [91] 14:15   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė    
 11  Egidijus Rakštys 
 Beata Rakštytė 
    21:15  21:12 [27']    
[73] 13:25   V.Martinkus, V.Martinkienė      
 6  Vidas Martinkus 
 Vaida Martinkienė 
  21:11  21:10 [31']      
    [112] 15:30   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė  
 7  Evaldas Čižinauskas 
 Kristina Poškutė 
      21:16  21:19 [30']  
[74] 13:25   E.Čižinauskas, K.Poškutė      
 10  Egidijus Bubulis 
 Vaiva Bubulytė 
  21:8  21:12 [27']      
  [92] 14:15   P.Plytnikas, M.Plytnikaitė    
 15         18:21  21:19  21:7 [35']    
 P.Plytnikas, M.Plytnikaitė      
 2  Paulius Plytnikas 
 Monika Plytnikaitė 
  ->    A.Ambrasas, R.Ambrasienė   3-a vieta
      [134] 16:20   P.Plytnikas, M.Plytnikaitė
       P.Plytnikas, M.Plytnikaitė   21:14  21:13 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Šiaučiūnas, M.Šiaučiūnaitė    
    [113] 15:30   G.Šiaučiūnas, M.Šiaučiūnaitė  
     A.Slušnys, V.Slušnienė   21:16  22:20 [23']   5-a vieta
      [135] 16:20   V.Martinkus, V.Martinkienė
     V.Martinkus, V.Martinkienė     21:19  21:13 [28']
    [114] 15:30   V.Martinkus, V.Martinkienė  
     E.Čižinauskas, K.Poškutė   21:14  19:21  21:18 [32']  
         
         
       A.Slušnys, V.Slušnienė   7-a vieta
      [136] 16:20   E.Čižinauskas, K.Poškutė
       E.Čižinauskas, K.Poškutė   21:16  13:21  22:20 [38']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Janušonis, I.Vidzėnienė    
   A.Janušonis, I.Vidzėnienė   ->    
    [93] 14:15   A.Janušonis, I.Vidzėnienė  
   V.Paulauskas, L.Paulauskaitė     20:22  21:11  21:15 [29']  
   V.Paulauskas, L.Paulauskaitė    
    ->     9-a vieta
      [115] 15:30   A.Janušonis, I.Vidzėnienė
        21:19  10:21  21:14 [31']
   E.Rakštys, B.Rakštytė    
   E.Rakštys, B.Rakštytė   ->    
    [94] 14:40   E.Bubulis, V.Bubulytė  
   E.Bubulis, V.Bubulytė     21:19  21:19 [20']  
   E.Bubulis, V.Bubulytė    
    ->    
         
       V.Paulauskas, L.Paulauskaitė   11-a vieta
      [116] 15:30   V.Paulauskas, L.Paulauskaitė
       E.Rakštys, B.Rakštytė   22:20  19:21  21:16 [44']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 110 111 
Palangos vasara 2021
2021-07-31 10:00 2021-07-31 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Prienų vasara 2021
2021-07-24 10:00 2021-07-24 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD  
Summer in the City
2021-07-17 10:00 2021-07-17 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    MX  
Baltijos taurė
2021-07-17 10:00 2021-07-17 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Pajūrio taurė
2021-07-03 10:00 2021-07-03 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds, Es)
2021-06-26 10:00 2021-06-26 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Cv)
2021-06-26 11:00 2021-06-26 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Tauragės TVK badmintono taurė
2021-06-19 10:00 2021-06-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
VISAI VIENI (Vienetai vasaros dieną)
2021-06-19 10:00 2021-06-19 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 5 etapas)
2021-06-19 11:00 2021-06-19 20:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.