Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A), Data: 2020-08-15, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-08-15 2020-08-15 2020-08-15 2020-08-15  
 1   Mark Šames    Dėl 1-8 vietos      
[24] 12:15   M.Šames      
 16   Jokūbas Jasinskas    21:9  21:6 [14']      
  [36] 13:35   D.Beržanskis    
 9   Domas Pakšys      21:19  13:21  22:20 [43']    
[25] 12:40   D.Beržanskis      
 8   Danielius Beržanskis    21:6  21:9 [18']      
    [48] 15:20   D.Beržanskis  
 5   Augustas Valatka        21:6  21:8 [5']  
[26] 12:40   A.Valatka      
 12   Matas Mackevičius    21:13  21:12 [20']      
  [37] 14:00   A.Valatka    
 13   Vytautas Šukys      17:21  21:18  21:7 [33']    
[27] 12:40   M.Palubinskas      
 4   Mantas Palubinskas    21:13  21:12 [19']       1-a vieta
      [58] 16:40   D.Beržanskis
 3   Mantas Maulė          21:14  21:8 [19']
[30] 13:05   M.Maulė      
 14   Markas Gedrimas    21:14  21:12 [18']      
  [38] 14:00   M.Maulė    
 11   Ąžuolas Barkauskas      21:8  21:13 [20']    
[31] 13:05   P.Palubinskas      
 6   Povilas Palubinskas    19:21  21:15  21:16 [60']      
    [49] 15:20   M.Maulė  
 7   Mamertas Noreika        21:15  21:18 [34']  
[32] 13:05   M.Noreika      
 10   Simas Novikas    21:15  21:12 [22']      
  [39] 14:00   B.Vaškevičius    
 15   Rapolas Grigaliūnas      21:10  21:15 [21']    
[33] 13:35   B.Vaškevičius      
 2   Benas Vaškevičius    21:15  21:14    A.Valatka   3-a vieta
      [59] 16:40   B.Vaškevičius
       B.Vaškevičius   21:17  21:16 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Šames    
    [50] 15:20   M.Šames  
     M.Palubinskas   21:18  21:12 [24']   5-a vieta
      [60] 16:40   M.Šames
     P.Palubinskas     21:10  21:6 [17']
    [51] 15:20   P.Palubinskas  
     M.Noreika   25:23  21:17 [7']  
         
         
       M.Palubinskas   7-a vieta
      [61] 16:40   M.Palubinskas
       M.Noreika   21:19  21:10 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   J.Jasinskas      
  [42] 14:25   D.Pakšys    
   D.Pakšys   21:13  21:13 [26']    
    [54] 15:45   D.Pakšys  
   M.Mackevičius     21:10  21:15 [7']  
  [43] 14:25   V.Šukys    
   V.Šukys   21:16  21:10 [20']     9-a vieta
      [62] 17:05   D.Pakšys
   M.Gedrimas       21:9  21:13 [20']
  [44] 14:25   Ą.Barkauskas    
   Ą.Barkauskas   21:12  20:22  27:25 [45']    
    [55] 15:45   S.Novikas  
   S.Novikas     21:12  17:21  21:18 [36']  
  [45] 14:50   S.Novikas    
   R.Grigaliūnas   22:24  22:20  21:9 [43']    
         
       V.Šukys   11-a vieta
      [63] 17:05   V.Šukys
       Ą.Barkauskas   21:0
         
      Dėl 13-16 vietos    
     J.Jasinskas    
    [56] 16:10   J.Jasinskas  
     M.Mackevičius   21:18  13:21  23:21 [30']   13-a vieta
      [64] 17:05   R.Grigaliūnas
     M.Gedrimas     21:8  20:22  21:13 [32']
    [57] 16:10   R.Grigaliūnas  
     R.Grigaliūnas   21:10  21:8 [16']  
         
         
       M.Mackevičius   15-a vieta
      [65] 17:05   M.Gedrimas
       M.Gedrimas   21:16  21:13 [24']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-27 10:00 2020-09-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.