Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-09-19, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19  
 1   Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Slušnys, R.Petrošienė      
 16       ->      
  [70] 13:00   A.Kepežinskas, A.Bačkaitienė    
 9   Ramūnas Galvanauskas 
 Rūta Bubulienė 
    18:21  21:17  22:20 [34']    
[52] 12:10   A.Kepežinskas, A.Bačkaitienė      
 8   Algirdas Kepežinskas 
 Asta Bačkaitienė 
  21:13  21:16 [22']      
    [91] 14:25   A.Kepežinskas, A.Bačkaitienė  
 5   Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
      16:21  21:19  22:20 [33']  
[53] 12:10   K.Jucys, B.Baranauskaitė      
 12   Artūras Jonuškis 
 Dalia Sunklodė 
  21:13  21:6 [25']      
  [71] 13:00   A.Petkevičius, O.Radzevičienė    
 13         21:18  23:21 [28']    
 A.Petkevičius, O.Radzevičienė      
 4   Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
  ->       1-a vieta
      [109] 15:15   A.Kepežinskas, A.Bačkaitienė
 3   Rolandas Juknevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
        22:20  21:14 [25']
 R.Juknevičius, S.Zinkevičienė      
 14       ->      
  [72] 13:00   R.Juknevičius, S.Zinkevičienė    
 11   Žilvinas Tamošiūnas 
 Beata Rakštytė 
    21:16  21:18 [24']    
[54] 12:10   Ž.Tamošiūnas, B.Rakštytė      
 6   Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
  21:14  21:15 [22']      
    [92] 14:25   A.Morkūnas, R.Ambrasienė  
 7   Mantas Zinkevičius 
 Regina Narijauskaitė 
      19:21  22:20  21:18 [35']  
[55] 12:10   M.Zinkevičius, R.Narijauskaitė      
 10   Darius Likas 
 Rūta Žigienė 
  21:11  21:19 [26']      
  [73] 13:00   A.Morkūnas, R.Ambrasienė    
 15         21:11  21:14 [21']    
 A.Morkūnas, R.Ambrasienė      
 2   Arūnas Morkūnas 
 Rasa Ambrasienė 
  ->    A.Petkevičius, O.Radzevičienė   3-a vieta
      [110] 15:15   A.Petkevičius, O.Radzevičienė
       R.Juknevičius, S.Zinkevičienė   21:18  21:18 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Slušnys, R.Petrošienė    
    [93] 14:25   A.Slušnys, R.Petrošienė  
     K.Jucys, B.Baranauskaitė   21:12  21:14 [28']   5-a vieta
      [111] 15:15   A.Slušnys, R.Petrošienė
     Ž.Tamošiūnas, B.Rakštytė     17:21  21:16  21:7 [33']
    [94] 14:25   Ž.Tamošiūnas, B.Rakštytė  
     M.Zinkevičius, R.Narijauskaitė   21:18  21:18 [26']  
         
         
       K.Jucys, B.Baranauskaitė   7-a vieta
     
       M.Zinkevičius, R.Narijauskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Galvanauskas, R.Bubulienė    
   R.Galvanauskas, R.Bubulienė   ->    
    [74] 13:25   A.Jonuškis, D.Sunklodė  
   A.Jonuškis, D.Sunklodė     21:17  21:14 [26']  
   A.Jonuškis, D.Sunklodė    
    ->     9-a vieta
      [95] 14:25   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė
        21:9  21:10 [22']
   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė    
   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   ->    
    [75] 13:25   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė  
   D.Likas, R.Žigienė     21:18  21:19 [24']  
   D.Likas, R.Žigienė    
    ->    
         
       R.Galvanauskas, R.Bubulienė   11-a vieta
     
       D.Likas, R.Žigienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.