Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-09-19, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19  
 1   Mark Šames    Dėl 1-8 vietos      
[171] 18:35   M.Šames      
 16   Darius Mieliauskas    21:9  21:9 [21']      
  [193] 19:50   M.Šames    
 9   Šarūnas Stumbra      21:2  21:9 [20']    
[172] 18:35   A.Valatka      
 8   Augustas Valatka    21:10  21:18 [31']      
    [211] 20:45   M.Šames  
 5   Mantas Maulė        22:20  21:12 [32']  
[173] 18:35   M.Maulė      
 12   Ąžuolas Barkauskas    21:6  21:14 [28']      
  [194] 19:50   M.Maulė    
 13   Simas Skurdauskas      22:20  21:11 [28']    
[174] 18:35   T.Vaškevičius      
 4   Tomas Vaškevičius    21:13  21:4 [20']       1-a vieta
      [226] 21:30   M.Šames
 3   Benas Vaškevičius          21:12  21:11 [26']
[175] 19:00   B.Vaškevičius      
 14   Matas Mackevičius    21:14  21:8 [23']      
  [195] 19:50   V.Bagdanavičius    
 11   Andrius Montrimas      21:16  21:16 [28']    
[176] 19:00   V.Bagdanavičius      
 6   Vilius Bagdanavičius    21:8  22:20 [24']      
    [212] 20:45   I.Reznikas  
 7   Mantas Palubinskas        21:19  21:10 [22']  
[177] 19:00   M.Palubinskas      
 10   Mamertas Noreika    21:19  21:12 [27']      
  [196] 19:50   I.Reznikas    
 15   Rapolas Grigaliūnas      21:14  21:3 [22']    
[178] 19:00   I.Reznikas      
 2   Ignas Reznikas    24:22  21:5 [26']    M.Maulė   3-a vieta
      [227] 21:30   V.Bagdanavičius
       V.Bagdanavičius   21:14  21:13 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Valatka    
    [213] 20:45   A.Valatka  
     T.Vaškevičius   21:0   5-a vieta
       B.Vaškevičius
     B.Vaškevičius     21:14  25:23
    [214] 20:45   B.Vaškevičius  
     M.Palubinskas   21:16  21:11 [22']  
         
         
       T.Vaškevičius   7-a vieta
     
       M.Palubinskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   D.Mieliauskas      
  [197] 20:20   Š.Stumbra    
   Š.Stumbra   21:8  21:8 [26']    
    [215] 20:45   Š.Stumbra  
   Ą.Barkauskas     12:21  21:18  22:20 [47']  
  [198] 20:20   Ą.Barkauskas    
   S.Skurdauskas   21:10  21:7 [25']     9-a vieta
     
   M.Mackevičius       ->
  [199] 20:20   A.Montrimas    
   A.Montrimas   19:21  21:17  21:19 [33']    
    [216] 20:45   R.Grigaliūnas  
   M.Noreika     21:23  21:7  21:11 [37']  
  [200] 20:20   R.Grigaliūnas    
   R.Grigaliūnas   22:20  21:19 [20']    
         
       Ą.Barkauskas   11-a vieta
     
       A.Montrimas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     D.Mieliauskas    
     
     S.Skurdauskas   ->   13-a vieta
     
     M.Mackevičius     ->
     
     M.Noreika   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.