Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-09-19, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19  
 1   Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė      
 16       ->      
  [11] 10:20   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė    
 9   Modesta Kožkuvienė 
 Asta Mažulienė 
    21:8  21:11 [19']    
[1] 10:00   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė      
 8   Jolanta Molienė 
 Giedrė Ūsienė 
  21:13  21:8 [17']      
    [22] 10:45   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė  
 5   Kristina Freimanaitė 
 Jurita Repšienė 
      21:8  19:21  21:19 [28']  
[2] 10:00   K.Freimanaitė, J.Repšienė      
 12   Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
 Laura Aleknavičiūtė 
  21:19  21:17 [26']      
  [12] 10:20   K.Freimanaitė, J.Repšienė    
 13   Anta Marija Antanavičiūtė 
 Eglė Savilovaitė-Rimdžiuvienė 
    21:14  22:20 [26']    
[3] 10:00   A.Antanavičiūtė, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė      
 4   Jolanta Sereckienė 
 Agnė Stankutė 
  19:21  21:17  21:14 [32']       1-a vieta
      [32] 11:10   V.Ivaščenkova, R.Šidlauskienė
 3   Gitana Krūminienė 
 Asta Mastavičiūtė 
        21:8  21:12 [21']
[4] 10:00   G.Krūminienė, A.Mastavičiūtė      
 14   Rasa Lazauskaitė 
 Natalija Poškienė 
  21:7  21:14 [19']      
  [13] 10:20   V.Ivaščenkova, R.Šidlauskienė    
 11   Inga Bankauskienė 
 Milda Gumbrevičiūtė 
    18:21  21:12  21:17 [36']    
[5] 10:00   V.Ivaščenkova, R.Šidlauskienė      
 6   Viktorija Ivaščenkova 
 Rima Šidlauskienė 
  21:15  21:17 [26']      
    [23] 10:45   V.Ivaščenkova, R.Šidlauskienė  
 7   Viltė Navardauskaitė 
 Jūratė Paškevičienė 
      17:21  21:17  21:14 [37']  
[6] 10:00   Ž.Simonaitytė, A.Venslovė      
 10   Živilė Simonaitytė 
 Aurelija Venslovė 
  21:18  18:21  21:18 [39']      
  [14] 10:20   Ž.Simonaitytė, A.Venslovė    
 15   Irma Achalaja 
 Gitana Jasėnienė 
    21:11  21:14 [20']    
[7] 10:00   I.Peleckienė, D.Valantinaitė      
 2   Irena Peleckienė 
 Diana Valantinaitė 
  21:13  21:9 [18']    K.Freimanaitė, J.Repšienė   3-a vieta
      [33] 11:10   Ž.Simonaitytė, A.Venslovė
       Ž.Simonaitytė, A.Venslovė   26:24  21:10 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė    
    [24] 10:45   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė  
     A.Antanavičiūtė, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė   21:12  21:19 [27']   5-a vieta
      [34] 11:10   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė
     G.Krūminienė, A.Mastavičiūtė     21:16  21:15 [26']
    [25] 10:45   G.Krūminienė, A.Mastavičiūtė  
     I.Peleckienė, D.Valantinaitė   21:19  12:21  21:14 [30']  
         
         
       A.Antanavičiūtė, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė   7-a vieta
     
       I.Peleckienė, D.Valantinaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Molienė, G.Ūsienė    
   J.Molienė, G.Ūsienė   ->    
    [26] 10:45   J.Molienė, G.Ūsienė  
   R.Šutaitė-Giedraitienė, L.Aleknavičiūtė     21:18  23:21 [24']  
  [15] 10:20   J.Sereckienė, A.Stankutė    
   J.Sereckienė, A.Stankutė   21:14  21:18 [22']     9-a vieta
      [35] 11:10   J.Molienė, G.Ūsienė
   R.Lazauskaitė, N.Poškienė       21:19  10:21  22:20 [35']
  [16] 10:20   I.Bankauskienė, M.Gumbrevičiūtė    
   I.Bankauskienė, M.Gumbrevičiūtė   21:14  21:9 [19']    
    [27] 10:45   I.Bankauskienė, M.Gumbrevičiūtė  
   V.Navardauskaitė, J.Paškevičienė     21:18  12:21  21:6 [34']  
  [17] 10:20   V.Navardauskaitė, J.Paškevičienė    
   I.Achalaja, G.Jasėnienė   21:7  21:7 [16']    
         
       J.Sereckienė, A.Stankutė   11-a vieta
     
       V.Navardauskaitė, J.Paškevičienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
     R.Šutaitė-Giedraitienė, L.Aleknavičiūtė   ->   13-a vieta
     
     R.Lazauskaitė, N.Poškienė     ->
     
     I.Achalaja, G.Jasėnienė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 10:00 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.