Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2020-10-17, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- U-19 B, Vyrų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17  
 1   Dovas Genys    Dėl 1-16 vietos        
 D.Genys        
 32       ->        
  [175] 17:10   D.Genys      
 17   Jurgis Jatulis      21:6  21:13 [22']      
[159] 16:45   J.Jatulis        
 16   Domas Daugėla    21:23  21:18  21:17 [32']        
    [190] 17:55   D.Genys    
 9   Benediktas Kamantauskas        21:16  21:12 [22']    
 B.Kamantauskas        
 24       ->        
  [176] 17:30   B.Kamantauskas      
 25         17:21  21:18  21:19 [39']      
 N.Šimkus        
 8   Nedas Šimkus    ->        
      [204] 18:45   D.Genys  
 5   Ugnius Mikalauskas          21:11  21:9 [23']  
 U.Mikalauskas        
 28       ->        
  [177] 17:30   D.Gabriūnas      
 21         21:17  21:14 [26']      
 D.Gabriūnas        
 12   Dominykas Gabriūnas    ->        
    [191] 17:55   D.Gabriūnas    
 13   Jokūbas Kazlauskas        21:15  21:14 [27']    
 J.Kazlauskas        
 20       ->        
  [178] 17:30   J.Kazlauskas      
 29         21:11  17:21  21:11 [37']      
 E.Jonkus        
 4   Emilis Jonkus    ->         1-a vieta
        [216] 19:10   D.Genys
 3   Rokas Lesinskas            21:17  21:7 [25']
 R.Lesinskas        
 30       ->        
  [179] 17:30   R.Lesinskas      
 19         21:5  21:8 [19']      
 M.Butkus        
 14   Mindaugas Butkus    ->        
    [192] 17:55   R.Lesinskas    
 11   Mantas Šatkauskas        21:8  21:9 [21']    
 M.Šatkauskas        
 22       ->        
  [180] 17:30   M.Šatkauskas      
 27         21:15  21:12 [23']      
 N.Tenikaitis        
 6   Nojus Tenikaitis    ->        
      [205] 18:45   D.Žilinskas  
 7   Kipras Sakalauskas          26:24  21:17 [27']  
 K.Sakalauskas        
 26       ->        
  [181] 17:30   A.Janušonis      
 23         21:13  21:12 [30']      
 A.Janušonis        
 10   Augustas Janušonis    ->        
    [193] 18:20   D.Žilinskas    
 15   Mantas Lukonas        21:16  21:18 [21']    
[160] 16:45   T.Žibūda        
 18   Titas Žibūda    21:14  23:25  21:10 [43']      D.Gabriūnas   3-a vieta
  [182] 17:30   D.Žilinskas   [217] 19:10   R.Lesinskas
 31         21:12  21:6 [17']    R.Lesinskas   21:9  21:14 [31']
 D.Žilinskas        
 2   Deivydas Žilinskas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       B.Kamantauskas    
      [206] 18:45   B.Kamantauskas  
       J.Kazlauskas   21:18  21:15 [21']   5-a vieta
        [218] 19:10   M.Šatkauskas
       M.Šatkauskas     21:19  21:13 [19']
      [207]  M.Šatkauskas  
       A.Janušonis   21:15  15:21  21:14 [28']  
           
           
         J.Kazlauskas   7-a vieta
       
         A.Janušonis   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     J.Jatulis      
    [194] 18:20   N.Šimkus    
     N.Šimkus   20:22  21:11  21:8 [34']    
      [208] 18:45   E.Jonkus  
     U.Mikalauskas     14:21  21:7  21:13 [34']  
    [195] 18:20   E.Jonkus    
     E.Jonkus   21:0     9-a vieta
        [219] 19:10 
     M.Butkus       ->
    [196] 18:20   N.Tenikaitis    
     N.Tenikaitis   21:9  21:8 [20']    
      [209] 18:45   N.Tenikaitis  
     K.Sakalauskas     21:19  15:21  21:18 [36']  
    [197] 18:20   K.Sakalauskas    
     T.Žibūda   21:5  21:10 [21']    
           
         N.Šimkus   11-a vieta
       
         K.Sakalauskas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       J.Jatulis    
      [210] 19:10   J.Jatulis  
       U.Mikalauskas   21:0   13-a vieta
       
       M.Butkus     ->
      [211] 19:10   
       T.Žibūda   ->  
           
           
         U.Mikalauskas   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   D.Daugėla      
   D.Daugėla   ->      
     D.Daugėla    
      ->    
   .      
    ->      
       D.Daugėla  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [183] 17:30   D.Daugėla
          21:17  21:7 [22']
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       M.Lukonas  
        ->  
   .      
    ->      
     M.Lukonas    
   M.Lukonas     ->    
   M.Lukonas      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-12 10:00 2020-12-12 23:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-12 10:00 2020-12-12 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP8]
2020-12-12 10:00 2020-12-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezio badmintono klubo Kaledinis turnyras
2020-12-12 10:00 2020-12-12 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas Nukelta
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Prienai, Prienai . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 20:00
Kauno MEGA, Kaunas
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (ANTRAS KARTAS)
2020-11-28 10:00 2020-11-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (PIRMAS KRAUJAS)
2020-11-28 11:00 2020-11-28 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.