Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2020-10-17, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- U-19 B, Moterų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:09
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:09
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:09
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:09
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:09
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:09
2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17  
 1   Anna Kachanova    Dėl 1-8 vietos      
 A.Kachanova      
 16       ->      
  [184] 17:30   A.Kachanova    
 9   Juha Honkanen      21:7  21:9 [26']    
[161] 16:45   J.Honkanen      
 8       21:16  25:23 [33']      
    [198] 18:20   A.Kachanova  
 5   Irmina Bungaitė        21:11  21:19 [25']  
[162] 16:45   I.Bungaitė      
 12   Jolanta Voinickienė    21:15  21:6 [27']      
  [185] 17:55   .    
 13   Andrius Šarkūnėlis      25:23  21:13 [33']    
[163] 16:45   .      
 4       21:4  21:2 [16']       1-a vieta
      [212] 19:10   A.Kachanova
 3   Eglė Jucevičiūtė          21:7  21:7 [26']
[164] 16:45   E.Jucevičiūtė      
 14   Dana Danilenko    21:16  21:13 [22']      
  [186] 17:55   D.Jankauskas    
 11   Alisa Korzhinskaia      30:28  21:15 [35']    
[165] 16:45   D.Jankauskas      
 6   Domantas Jankauskas      B/Ž      
    [199] 18:20   D.Jankauskas  
 7  Jurgita Vizgirdienė        11:21  21:12  21:17 [41']  
[166] 16:45   A.Pierbattisti      
 10   Augusto Algis Pierbattisti    16:21  21:17  21:19 [47']      
  [187] 17:55   A.Goszcynska    
 15         21:6  21:5 [17']    
 A.Goszcynska      
 2   Aleksandra Goszcynska    ->     3-a vieta
      [213] 19:10   A.Goszcynska
       A.Goszcynska   21:15  7:21  21:14 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Honkanen    
    [200] 18:20   I.Bungaitė  
     I.Bungaitė   21:14  21:11 [25']   5-a vieta
      [214] 19:10 
     E.Jucevičiūtė     ->
    [201] 18:20   E.Jucevičiūtė  
     A.Pierbattisti   21:14  21:9 [23']  
         
         
       J.Honkanen   7-a vieta
     
       A.Pierbattisti   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
    [202] 18:45   .  
   J.Voinickienė     21:10  21:7 [22']  
  [188] 17:55   J.Voinickienė    
   A.Šarkūnėlis   21:17  21:8 [24']     9-a vieta
      [215] 19:10   J.Vizgirdienė
   D.Danilenko       10:21  21:18  27:25 [44']
  [189] 17:55   D.Danilenko    
   A.Korzhinskaia     B/Ž    
    [203] 18:45   J.Vizgirdienė  
   J.Vizgirdienė     16:21  25:23  24:22 [39']  
   J.Vizgirdienė    
    ->    
         
       J.Voinickienė   11-a vieta
     
       D.Danilenko   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Šarkūnėlis  
     A.Šarkūnėlis   ->   13-a vieta
     
     A.Korzhinskaia     ->
     A.Korzhinskaia  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.