Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2020-10-17, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- U-19 D, Vyrų vienetas, dalyvių- 30, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17  
 1  Jogaila Altaravičius    Dėl 1-16 vietos        
 J.Altaravičius        
 32       ->        
  [27] 10:40   J.Altaravičius      
 17  Danielius Vilionskis      21:17  21:13 [26']      
[1] 10:00   G.Dapkus        
 16  Gabrielius Dapkus    21:10  21:17 [23']        
    [53] 11:50   S.Bočys    
 9  Aleksas Petravičius        21:14  18:21  24:22 [43']    
[2] 10:00   A.Petravičius        
 24  Povilas Kedainis    21:4  21:12 [14']        
  [28] 11:05   S.Bočys      
 25  Dovydas Pastalys      21:18  21:17 [29']      
[3] 10:00   S.Bočys        
 8  Simas Bočys    22:20  21:18 [21']        
      [77] 12:55   P.Ikamas  
 5  Ignas Martyšius          21:17  21:15 [31']  
[4] 10:00   P.Sarapinas        
 28  Pijus Sarapinas    21:19  21:13 [23']        
  [29] 11:05   P.Ikamas      
 21  Paulius Ikamas      21:11  21:13 [25']      
[5] 10:00   P.Ikamas        
 12  Patrikas Taura    22:20  21:16 [24']        
    [54] 11:50   P.Ikamas    
 13  Joris Ivanauskas        21:6  21:10 [25']    
[6] 10:00   J.Ivanauskas        
 20  Tautvydas Bočkus    21:13  21:10 [22']        
  [30] 11:05   J.Ivanauskas      
 29  Vytautas Vaitkus      16:21  21:12  21:14 [29']      
[7] 10:00   D.Sukanka        
 4  Danielius Sukanka    21:9  21:13 [16']         1-a vieta
        [97] 13:40   E.Vnek
 3  Kostas Kudirka            21:19  14:21  21:16 [42']
[8] 10:00   K.Kudirka        
 30  Aras Goberis    21:11  21:7 [20']        
  [31] 11:05   K.Kudirka      
 19  Laurynas Bubulis      19:21  21:12  21:17 [37']      
[9] 10:00   R.Vaitkevičius        
 14  Rojus Vaitkevičius    21:6  21:6 [14']        
    [55] 12:10   E.Vnek    
 11  Emanuelis Vnek        21:14  21:19 [30']    
[10] 10:20   E.Vnek        
 22  Albertas Bašys    21:7  21:12 [22']        
  [32] 11:05   E.Vnek      
 27  Modestas Rutkauskas      21:6  21:15 [19']      
[11] 10:20   A.Jarmalauskas        
 6  Arnas Jarmalauskas    21:3  21:3 [22']        
      [78] 12:55   E.Vnek  
 7  Kajus Vilpišauskas          21:17  10:21  21:18 [36']  
[12] 10:20   K.Vilpišauskas        
 26  Adomas Buinevičius    21:11  21:9 [22']        
  [33] 11:05   K.Vilpišauskas      
 23  Mykolas Grigas      21:11  21:19 [24']      
[13] 10:20   M.Grigas        
 10  Tadas Rimkus    17:21  21:12  21:19 [43']        
    [56] 12:10   K.Vilpišauskas    
 15  Joris Jagminas        19:21  25:23  21:18 [39']    
[14] 10:20   J.Jagminas        
 18  Tautvydas Stanaitis    21:16  21:6 [20']      S.Bočys   3-a vieta
  [34] 11:05   M.Revinskas   [98] 13:40   K.Vilpišauskas
 31         19:21  21:17  21:19 [27']    K.Vilpišauskas   21:16  21:18 [24']
 M.Revinskas        
 2  Matas Revinskas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       J.Altaravičius    
      [79] 12:55   J.Ivanauskas  
       J.Ivanauskas   19:21  21:15  21:16 [41']   5-a vieta
        [99] 13:40   M.Revinskas
       K.Kudirka     21:9  21:5 [20']
      [80] 12:55   M.Revinskas  
       M.Revinskas   21:17  21:12 [24']  
           
           
         J.Altaravičius   7-a vieta
        [100] 14:05   K.Kudirka
         K.Kudirka   21:12  21:19 [27']
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Dapkus      
    [57] 12:10   A.Petravičius    
     A.Petravičius   21:16  21:14 [24']    
      [81] 12:55   A.Petravičius  
     P.Sarapinas     21:17  19:21  21:17 [34']  
    [58] 12:10   P.Sarapinas    
     D.Sukanka   21:17  21:15 [20']     9-a vieta
        [101] 14:05   J.Jagminas
     R.Vaitkevičius       21:13  18:21  21:2 [25']
    [59] 12:10   A.Jarmalauskas    
     A.Jarmalauskas   21:10  21:18 [20']    
      [82] 13:20   J.Jagminas  
     M.Grigas     22:20  21:9 [22']  
    [60] 12:10   J.Jagminas    
     J.Jagminas   21:14  21:13 [26']    
           
         P.Sarapinas   11-a vieta
       
         A.Jarmalauskas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Dapkus    
      [83] 13:20   D.Sukanka  
       D.Sukanka   21:15  21:16 [23']   13-a vieta
       
       R.Vaitkevičius     ->
      [84] 13:20   M.Grigas  
       M.Grigas   21:14  16:21  21:13 [34']  
           
           
         G.Dapkus   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      R.Vaitkevičius   ->
         
   D.Vilionskis      
   D.Vilionskis   ->      
    [61] 12:10   D.Pastalys    
   P.Kedainis     21:18  21:5 [23']    
  [35] 11:05   D.Pastalys      
   D.Pastalys   21:8  21:11 [17']      
      [85] 13:20   P.Taura  
   I.Martyšius       25:27  21:19  21:18 [43']  
  [36] 11:05   P.Taura      
   P.Taura   21:17  16:21  21:17 [35']      
    [62] 12:10   P.Taura    
   T.Bočkus     21:10  21:19 [20']    
  [37] 11:25   T.Bočkus      
   V.Vaitkus   21:19  21:16 [24']       17-a vieta
        [102] 14:05   P.Taura
   A.Goberis         15:21  21:11  21:16 [33']
  [38] 11:25   L.Bubulis      
   L.Bubulis   21:19  20:22  21:12 [37']      
    [63] 12:10   L.Bubulis    
   A.Bašys     21:18  21:14 [22']    
  [39] 11:25   A.Bašys      
   M.Rutkauskas   21:13  21:14 [22']      
      [86] 13:20   T.Rimkus  
   A.Buinevičius       21:13  21:12 [22']  
  [40] 11:25   T.Rimkus      
   T.Rimkus   21:18  21:10 [36']      
    [64] 12:35   T.Rimkus    
   T.Stanaitis     21:9  21:9 [26']    
   T.Stanaitis      
    ->    D.Pastalys   19-a vieta
       
         L.Bubulis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       D.Vilionskis    
       
       T.Bočkus   ->   21-a vieta
       
       A.Bašys     ->
       
       T.Stanaitis   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     P.Kedainis    
     P.Kedainis   ->    
       
     I.Martyšius     ->  
       
     V.Vaitkus   ->     25-a vieta
       
     A.Goberis       ->
       
     M.Rutkauskas   ->    
       
     A.Buinevičius     ->  
     A.Buinevičius    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Šeimų turnyras
2021-03-11 10:00 2021-03-11 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.