Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2020-10-17, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- U-19 D, Moterų vienetas, dalyvių- 28, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:50
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:50
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:50
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:50
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:50
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:50
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:50
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:50
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:50
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:50
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:50
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:50
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:50
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:50
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:50
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:50
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:50
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:50
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:50
2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17  
 1   Ieva Šeputytė    Dėl 1-16 vietos        
 I.Šeputytė        
 32       ->        
  [41] 11:25   I.Šeputytė      
 17         21:7  21:11 [20']      
[15] 10:20   .        
 16   Erikas Buto    21:10  21:8 [21']        
    [65] 12:35   I.Šeputytė    
 9   Irina Blinova        21:14  21:15 [25']    
[16] 10:20   I.Blinova        
 24   Aušrinė Mažulytė    21:4  21:2 [19']        
  [42] 11:25   I.Blinova      
 25   Vladimir Vdovikov      21:10  21:7 [26']      
[17] 10:20   D.Milenytė        
 8   Dovilė Milenytė    21:9  21:15 [23']        
      [87] 13:20   I.Šeputytė  
 5   Deimantė Sandaraitė          21:12  21:17 [24']  
[18] 10:20   D.Sandaraitė        
 28   Regina Tamašauskienė    21:11  21:7 [17']        
  [43] 11:25   D.Sandaraitė      
 21   Anja Kago      21:16  21:18 [23']      
[19] 10:40   T.Dvornik        
 12   Tatjana Dvornik    21:6  21:4 [14']        
    [66] 12:35   A.Kolobovas    
 13   Laurynas Bruzga        21:12  21:18 [24']    
[20] 10:40   L.Bruzga        
 20   Veronika Butovich    21:13  21:10 [25']        
  [44] 11:25   A.Kolobovas      
 29         21:17  21:4 [20']      
 A.Kolobovas        
 4   Aleksas Kolobovas    ->         1-a vieta
        [103] 14:05   M.Ilgūnas
 3   Martynas Ilgūnas            21:14  21:10 [24']
 M.Ilgūnas        
 30       ->        
  [45] 11:25   M.Ilgūnas      
 19   Telma Santos      21:2  21:2 [30']      
[21] 10:40   T.Santos        
 14       21:16  21:10 [25']        
    [67] 12:35   M.Ilgūnas    
 11   Maria Taraszkiewicz        21:1  21:5 [20']    
[22] 10:40   M.Taraszkiewicz        
 22   Sergej Mažūga    21:3  21:3 [16']        
  [46] 11:50   E.Nicolaou      
 27   Deividas Šmitas      23:25  21:13  21:13 [30']      
[23] 10:40   E.Nicolaou        
 6   Elias Nicolaou    21:9  21:5 [23']        
      [88] 13:20   M.Ilgūnas  
 7   Emilija Žėkaitė          21:13  21:19 [27']  
[24] 10:40   E.Žėkaitė        
 26   Greta Racevičiūtė    21:2  21:6 [17']        
  [47] 11:50   E.Žėkaitė      
 23   Milda Radvilienė      21:3  21:7 [17']      
[25] 10:40   A.Lapinskienė        
 10   Agnė Lapinskienė      B/Ž        
    [68] 12:35   R.Balčytytė    
 15   Kasparas Kušleika        21:13  16:21  21:10 [40']    
[26] 10:40   K.Kušleika        
 18   Antanas Kavaliauskas    21:10  21:6 [15']      A.Kolobovas   3-a vieta
  [48] 11:50   R.Balčytytė   [104] 14:05   A.Kolobovas
 31         21:9  21:3 [20']    R.Balčytytė   21:11  18:21  21:17 [43']
 R.Balčytytė        
 2   Roberta Balčytytė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       I.Blinova    
      [89] 13:20   I.Blinova  
       D.Sandaraitė   21:4  21:14 [18']   5-a vieta
        [105] 14:05   I.Blinova
       E.Nicolaou     21:13  16:21  21:10 [42']
      [90] 13:20   E.Žėkaitė  
       E.Žėkaitė   21:12  23:21 [27']  
           
           
         D.Sandaraitė   7-a vieta
        [106] 14:30   D.Sandaraitė
         E.Nicolaou   21:19  21:18 [22']
      Dėl 9-16 vietos      
         
    [69] 12:35   .    
     D.Milenytė   22:20  21:15 [41']    
      [91] 13:40   .  
     T.Dvornik     21:16  17:21  21:19 [32']  
    [70] 12:35   T.Dvornik    
     L.Bruzga   21:17  21:15 [28']     9-a vieta
        [107] 14:30   K.Kušleika
     T.Santos       21:15  21:19 [23']
    [71] 12:35   M.Taraszkiewicz    
     M.Taraszkiewicz   21:13  15:21  21:10 [34']    
      [92] 13:40   K.Kušleika  
     A.Lapinskienė     21:12  20:22  21:14 [33']  
    [72] 12:35   K.Kušleika    
     K.Kušleika   22:20  21:16 [32']    
           
         T.Dvornik   11-a vieta
       
         M.Taraszkiewicz   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Milenytė    
      [93] 13:40   D.Milenytė  
       L.Bruzga   21:10  21:8 [23']   13-a vieta
       
       T.Santos     ->
      [94] 13:40   A.Lapinskienė  
       A.Lapinskienė   19:21  21:9  21:17 [38']  
           
           
         L.Bruzga   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      T.Santos   ->
         
   E.Buto      
   E.Buto   ->      
    [73] 12:55   V.Vdovikov    
   A.Mažulytė     21:16  21:16 [29']    
  [49] 11:50   V.Vdovikov      
   V.Vdovikov   21:13  18:21  21:16 [30']      
      [95] 13:40   A.Kago  
   R.Tamašauskienė       21:17  21:10 [23']  
  [50] 11:50   A.Kago      
   A.Kago   21:10  21:11 [19']      
    [74] 12:55   A.Kago    
   V.Butovich     21:7  21:18 [23']    
   V.Butovich      
    ->       17-a vieta
        [108] 14:30   .
          21:13  21:16 [21']
   .      
    ->      
    [75] 12:55   .    
   S.Mažūga     21:17  21:15 [26']    
  [51] 11:50   D.Šmitas      
   D.Šmitas   21:6  21:17 [21']      
      [96] 13:40   .  
   G.Racevičiūtė       21:13  21:16 [22']  
  [52] 11:50   G.Racevičiūtė      
   M.Radvilienė     B/Ž      
    [76] 12:55   G.Racevičiūtė    
   A.Kavaliauskas     21:12  16:21  21:11 [27']    
   A.Kavaliauskas      
    ->    V.Vdovikov   19-a vieta
       
         G.Racevičiūtė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       E.Buto    
       
       V.Butovich   ->   21-a vieta
       
       D.Šmitas     ->
       
       A.Kavaliauskas   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     A.Mažulytė    
     A.Mažulytė   ->    
       
     R.Tamašauskienė     ->  
     R.Tamašauskienė    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     S.Mažūga    
     S.Mažūga   ->    
       
     M.Radvilienė     ->  
     M.Radvilienė    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.