Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Vasara Prienuose, Data: 2020-06-13, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-06-13 2020-06-13 2020-06-13 2020-06-13  
 1   Česlovas Ramanauskas    Dėl 1-8 vietos      
 Č.Ramanauskas      
 16       ->      
  [102] 15:40   Č.Ramanauskas    
 9   Gražvydas Petrauskas      21:13  21:12 [31']    
[89] 15:15   G.Petrauskas      
 8   Ričardas Jakimavičius    21:9  21:14 [34']      
    [116] 16:30   M.Plauška  
 5   Martynas Plauška        21:7  22:20 [72']  
[90] 15:15   M.Plauška      
 12   Arnas Jarmalauskas    21:5  21:6 [19']      
  [103] 15:40   M.Plauška    
 13   Justas Čekavičius      22:20  21:16 [33']    
[91] 15:15   T.Puišys      
 4   Tautvydas Puišys    21:14  21:14 [27']       1-a vieta
      [129] 17:00   R.Barkauskas
 3   Rokas Barkauskas          22:20  19:21  21:17 [81']
[92] 15:15   R.Barkauskas      
 14   Emanuelis Vnek    21:14  21:4 [24']      
  [104] 15:40   R.Barkauskas    
 11   Saulius Venslovas      21:17  21:17 [29']    
[93] 15:15   S.Venslovas      
 6   Matas Stravinskas    21:18  14:21  21:17 [56']      
    [117] 16:30   R.Barkauskas  
 7   Nerijus Juodsnukis        25:23  14:21  21:12 [52']  
[94] 15:15   N.Juodsnukis      
 10   Gustas Čekavičius      B/Ž      
  [105] 15:40   A.Kamantauskas    
 15   Edgaras Plauška      21:8  21:10 [17']    
[95] 15:15   A.Kamantauskas      
 2   Aurimas Kamantauskas    21:19  10:21  21:16 [30']    Č.Ramanauskas   3-a vieta
      [130] 17:00   A.Kamantauskas
       A.Kamantauskas   21:7  21:14 [81']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Petrauskas    
    [118] 16:30   T.Puišys  
     T.Puišys   22:20  21:19 [72']   5-a vieta
      [131] 17:00   S.Venslovas
     S.Venslovas     21:19  21:17 [17']
    [119] 16:30   S.Venslovas  
     N.Juodsnukis   21:18  21:14 [51']  
         
         
       G.Petrauskas   7-a vieta
      [132] 17:00   N.Juodsnukis
       N.Juodsnukis   21:17  15:21  21:19 [9']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Jakimavičius    
   R.Jakimavičius   ->    
    [120] 16:30   J.Čekavičius  
   A.Jarmalauskas     21:9  21:8 [22']  
  [106] 15:40   J.Čekavičius    
   J.Čekavičius   21:15  21:13 [23']     9-a vieta
      [133] 17:30   M.Stravinskas
   E.Vnek       21:16  21:18
  [107] 15:40   M.Stravinskas    
   M.Stravinskas   21:8  21:9 [22']    
    [121] 16:30   M.Stravinskas  
   G.Čekavičius     21:9  21:18 [48']  
  [108] 15:40   E.Plauška    
   E.Plauška     B/Ž    
         
       R.Jakimavičius   11-a vieta
      [134] 17:30   E.Plauška
       E.Plauška   21:10  21:11 [10']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Jarmalauskas  
     A.Jarmalauskas   ->   13-a vieta
      [135] 17:30   E.Vnek
     E.Vnek     21:14  15:21  21:13 [72']
    [122] 16:30   E.Vnek  
     G.Čekavičius     B/Ž  
         
         
        15-a vieta
       G.Čekavičius
       G.Čekavičius   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
Metų laikai. Vasara
2020-08-22 08:00 2020-08-22 23:00
Kauno MEGA, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Klaipėdos vasara
2020-08-22 10:00 2020-08-22 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 20:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2020-08-22 11:00 2020-08-22 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
     Suaug E    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.