Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Balsiai - 2020, Data: 2020-06-06, Vieta: Balsių poilsiavietė, Balsiai  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-06-06 2020-06-06 2020-06-06 2020-06-06  
 1   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Petrošius, V.Slušnienė      
 16       ->      
  [26] 12:35   E.Petrošius, V.Slušnienė    
 9   Aloyzas Jarošaitis 
 Zita Jarošaitienė 
    21:14  22:24  21:19 [36']    
[19] 11:45   M.Loveikis, R.Džervė      
 8   Mindaugas Loveikis 
 Rasa Džervė 
  22:20  21:19 [28']      
    [33] 13:30   M.Butautas, A.Mažulienė  
 5   Artūras Šlaustas 
 Diana Valantinaitė 
      21:9  15:21  21:13 [32']  
[20] 11:45   A.Šlaustas, D.Valantinaitė      
 12   Tomas Gunta 
 Modesta Bogužaitė 
  11:21  21:16  21:12 [34']      
  [27] 12:35   M.Butautas, A.Mažulienė    
 13   Raimondas Beniušis 
 Aušra Beniušienė 
    21:4  21:7 [18']    
[21] 12:10   M.Butautas, A.Mažulienė      
 4   Mindaugas Butautas 
 Asta Mažulienė 
  21:7  21:8 [17']       1-a vieta
      [41] 14:20   M.Butautas, A.Mažulienė
 3   Tadas Jarutis 
 Skaistė Kliaubienė 
        21:15  21:13 [20']
 T.Jarutis, S.Kliaubienė      
 14       ->      
  [28] 12:35   R.Balvočius, K.Pleškytė    
 11   Ramūnas Balvočius 
 Klaudija Pleškytė 
    19:21  21:19  21:11 [31']    
[22] 12:10   R.Balvočius, K.Pleškytė      
 6   Viktoras Pečiulis 
 Modesta Kožkuvienė 
  21:8  21:19 [19']      
    [34] 13:30   R.Balvočius, K.Pleškytė  
 7   Gintautas Misius 
 Jurga Misiuvienė 
      21:12  18:21  21:12 [29']  
[23] 12:10   G.Misius, J.Misiuvienė      
 10   Ernestas Jarulaitis 
 Laura Dapševičiūtė 
  21:18  21:6 [25']      
  [29] 13:00   E.Roličius, J.Sereckienė    
 15         21:11  21:17 [24']    
 E.Roličius, J.Sereckienė      
 2   Erlandas Roličius 
 Jolanta Sereckienė 
  ->    E.Petrošius, V.Slušnienė   3-a vieta
      [42] 14:20   E.Roličius, J.Sereckienė
       E.Roličius, J.Sereckienė   21:11  21:13 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Loveikis, R.Džervė    
    [35] 13:30   M.Loveikis, R.Džervė  
     A.Šlaustas, D.Valantinaitė   21:10  21:13 [20']   5-a vieta
      [43] 14:20   T.Jarutis, S.Kliaubienė
     T.Jarutis, S.Kliaubienė     21:12  17:21  21:14 [36']
    [36] 13:30   T.Jarutis, S.Kliaubienė  
     G.Misius, J.Misiuvienė   21:12  21:6 [21']  
         
         
       A.Šlaustas, D.Valantinaitė   7-a vieta
      [44] 14:20   G.Misius, J.Misiuvienė
       G.Misius, J.Misiuvienė   21:19  11:21  22:20 [31']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė    
   A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė   ->    
    [37] 13:55   A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė  
   T.Gunta, M.Bogužaitė     21:12  21:11 [20']  
  [30] 13:00   T.Gunta, M.Bogužaitė    
   R.Beniušis, A.Beniušienė   21:14  21:9 [23']     9-a vieta
      [45] 14:45   V.Pečiulis, M.Kožkuvienė
        22:20  21:11 [25']
   V.Pečiulis, M.Kožkuvienė    
   V.Pečiulis, M.Kožkuvienė   ->    
    [38] 13:55   V.Pečiulis, M.Kožkuvienė  
   E.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė     21:9  21:9 [22']  
   E.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė    
    ->    
         
       T.Gunta, M.Bogužaitė   11-a vieta
      [46] 14:45   E.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė
       E.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė   21:19  16:21  21:19 [32']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Beniušis, A.Beniušienė  
     R.Beniušis, A.Beniušienė   ->   13-a vieta
       R.Beniušis, A.Beniušienė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-11 10:00 2020-07-11 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Balsiai - 2020
2020-06-06 10:00 2020-06-06 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.