Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
NIDA International, Data: 2020-10-03, Vieta: Neringos gimnazija, Nida  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-03 2020-10-03 2020-10-03  
 1  Mindaugas Dagilis ,  Darius Likas   Dėl 1-4 vietų    
[74] 17:30   T.Kikilas, I.Vaivada    
 8  Tadas Kikilas ,  Ignas Vaivada    21:17  21:13 [17']    
  [83] 18:45   E.Čižinauskas, V.Stončius  
 5  Sigitas Galentas ,  Artūras Jachontovas      22:20  21:23  21:14 [33']  
[75] 17:55   E.Čižinauskas, V.Stončius    
 4  Evaldas Čižinauskas ,  Valentas Stončius    21:15  21:15 [27']    1-a vieta
    [92] 19:40   L.Supronas, G.Stasiulis
 3  Kristijonas Jucys ,  Paulius Jūras        21:19  16:21  23:21 [37']
[76] 17:55   D.Martinaitis, M.Povilaitis    
 6  Dalius Martinaitis ,  Martynas Povilaitis    20:22  21:18  21:18 [38']    
  [84] 18:45   L.Supronas, G.Stasiulis  
 7  Simas Malakauskas ,  Gediminas Zaborskis      21:19  16:21  21:16 [31']  
[77] 17:55   L.Supronas, G.Stasiulis    
 2  Linas Supronas ,  Giedrius Stasiulis    21:14  21:15 [22']    
     
     T.Kikilas, I.Vaivada  3-a vieta
  [93] 19:40   D.Martinaitis, M.Povilaitis
   D.Martinaitis, M.Povilaitis   21:18  13:21  21:13 [28']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   M.Dagilis, D.Likas    
  [85] 18:45   M.Dagilis, D.Likas  
   S.Galentas, A.Jachontovas   21:15  21:18 [22']  5-a vieta
    [94] 19:40   M.Dagilis, D.Likas
   K.Jucys, P.Jūras     21:17  16:21  21:7 [28']
  [86] 18:45   S.Malakauskas, G.Zaborskis  
   S.Malakauskas, G.Zaborskis   21:15  21:16 [22']  
       
       
     S.Galentas, A.Jachontovas  7-a vieta
    [95] 20:05   S.Galentas, A.Jachontovas
     K.Jucys, P.Jūras   21:14  21:14 [20']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Šeimų turnyras
2021-03-11 10:00 2021-03-11 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.