Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
NIDA International, Data: 2020-10-03, Vieta: Neringos gimnazija, Nida  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-03 2020-10-03 2020-10-03 2020-10-03  
 1   Mindaugas Dagilis 
 Agnė Šafranovičiūtė 
  Dėl 1-8 vietos      
[31] 12:50   M.Dagilis, A.Šafranovičiūtė      
 16   Donatas Narvilas 
 Agnė Stankutė 
  21:23  21:17  28:26 [54']      
  [47] 14:35   M.Dagilis, A.Šafranovičiūtė    
 9   Giedrius Stasiulis 
 Jolanta Sereckienė 
    21:8  21:8 [17']    
[32] 12:50   A.Stankevičius, J.Kažanauskaitė      
 8   Andrius Stankevičius 
 Justė Kažanauskaitė 
  25:23  10:21  21:16 [36']      
    [61] 16:20   M.Dagilis, A.Šafranovičiūtė  
 5   Simas Malakauskas 
 Marija Šiaučiūnaitė 
      21:18  21:16 [23']  
[33] 13:15   D.Martinaitis, L.Venckutė      
 12   Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
  21:16  15:21  29:27 [37']      
  [48] 14:35   V.Stončius, V.Žitlinskaitė    
 13   Gediminas Zaborskis 
 Neringa Brazauskienė 
    18:21  21:17  21:16 [30']    
[34] 13:15   V.Stončius, V.Žitlinskaitė      
 4   Valentas Stončius 
 Vaida Žitlinskaitė 
  18:21  21:16  21:18 [31']       1-a vieta
      [69] 17:10   L.Supronas, D.Rutkauskaitė
 3   Alfredas Fedenko 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
        21:10  22:20 [20']
[35] 13:15   V.Pratusevičius, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė      
 14   Vilmantas Pratusevičius 
 Eglė Savilovaitė-Rimdžiuvienė 
  21:13  12:21  23:21 [24']      
  [49] 15:00   K.Šemeta, B.Rasiulytė    
 11   Martynas Povilaitis 
 Indrė Gudelytė 
    21:14  18:21  21:18 [34']    
[36] 13:15   K.Šemeta, B.Rasiulytė      
 6   Karolis Šemeta 
 Birutė Rasiulytė 
  22:20  23:21 [28']      
    [62] 16:20   L.Supronas, D.Rutkauskaitė  
 7   Evaldas Čižinauskas 
 Diana Lubė 
      23:21  13:21  21:14 [34']  
[37] 13:40   E.Čižinauskas, D.Lubė      
 10   Julius Masaitis 
 Kotryna Janutaitė 
  18:21  21:15  21:18 [26']      
  [50] 15:00   L.Supronas, D.Rutkauskaitė    
 15   Tomas Šorius 
 Rūta Ulozaitė 
    22:20  21:7 [17']    
[38] 13:40   L.Supronas, D.Rutkauskaitė      
 2   Linas Supronas 
 Dovilė Rutkauskaitė 
  21:5  21:8 [11']    V.Stončius, V.Žitlinskaitė   3-a vieta
      [70] 17:10   K.Šemeta, B.Rasiulytė
       K.Šemeta, B.Rasiulytė   21:13  15:21  21:13 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Stankevičius, J.Kažanauskaitė    
    [63] 16:20   D.Martinaitis, L.Venckutė  
     D.Martinaitis, L.Venckutė   22:20  21:7 [18']   5-a vieta
     
     V.Pratusevičius, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė     ->
    [64] 16:20   V.Pratusevičius, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė  
     E.Čižinauskas, D.Lubė   21:13  17:21  22:20 [35']  
         
         
       A.Stankevičius, J.Kažanauskaitė   7-a vieta
     
       E.Čižinauskas, D.Lubė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   D.Narvilas, A.Stankutė      
  [51] 15:00   D.Narvilas, A.Stankutė    
   G.Stasiulis, J.Sereckienė   21:18  12:21  21:16 [27']    
    [65] 16:45   D.Narvilas, A.Stankutė  
   S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė     19:21  21:14  22:20 [26']  
  [52] 15:00   S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė    
   G.Zaborskis, N.Brazauskienė   21:18  21:19 [22']     9-a vieta
     
   A.Fedenko, R.Aleksevičiūtė       ->
  [53] 15:25   M.Povilaitis, I.Gudelytė    
   M.Povilaitis, I.Gudelytė     B/Ž    
    [66] 16:45   M.Povilaitis, I.Gudelytė  
   J.Masaitis, K.Janutaitė     21:23  22:20  21:14 [41']  
  [54] 15:25   J.Masaitis, K.Janutaitė    
   T.Šorius, R.Ulozaitė   21:13  21:15 [18']    
         
       S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė   11-a vieta
     
       J.Masaitis, K.Janutaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     G.Stasiulis, J.Sereckienė    
     
     G.Zaborskis, N.Brazauskienė   ->   13-a vieta
     
     A.Fedenko, R.Aleksevičiūtė     ->
     
     T.Šorius, R.Ulozaitė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 10:00 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.