Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
NIDA International, Data: 2020-10-03, Vieta: Neringos gimnazija, Nida  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-03 2020-10-03 2020-10-03 2020-10-03  
 1   Birutė Baranauskaitė 
 Dovilė Vasilevskytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 B.Baranauskaitė, D.Vasilevskytė      
 16       ->      
  [7] 10:20   B.Baranauskaitė, D.Vasilevskytė    
 9   Rasa Džervė 
 Inga Vaicekauskienė 
    21:19  21:15 [26']    
[1] 10:00   N.Martinavičiūtė, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė      
 8   Neringa Martinavičiūtė 
 Eglė Savilovaitė-Rimdžiuvienė 
  21:17  21:17 [24']      
    [13] 11:10   B.Baranauskaitė, D.Vasilevskytė  
 5   Eglė Markelytė 
 Monika Valatkienė 
      21:18  21:10 [24']  
 E.Markelytė, M.Valatkienė      
 12       ->      
  [5] 10:20   D.Lubė, A.Šafranovičiūtė    
 13         21:17  21:17 [22']    
 D.Lubė, A.Šafranovičiūtė      
 4   Diana Lubė 
 Agnė Šafranovičiūtė 
  ->       1-a vieta
      [19] 11:35   B.Baranauskaitė, D.Vasilevskytė
 3   Rasa Paurytė 
 Lina Venckutė 
        21:8  21:16 [23']
 R.Paurytė, L.Venckutė      
 14       ->      
  [6] 10:20   R.Paurytė, L.Venckutė    
 11         21:17  21:12 [23']    
 J.Sereckienė, R.Platakytė      
 6   Jolanta Sereckienė 
 Renata Platakytė 
  ->      
    [14] 11:10   R.Paurytė, L.Venckutė  
 7   Laura Bičiūnienė 
 Renata Staupelienė 
      21:13  21:14 [20']  
[2] 10:00   K.Kozlovienė, M.Petreikytė      
 10   Kristina Kozlovienė 
 Monika Petreikytė 
  21:17  21:15 [21']      
  [8] 10:20   K.Kozlovienė, M.Petreikytė    
 15         21:17  21:10 [19']    
 L.Chomskytė, S.Buikienė      
 2   Laima Chomskytė 
 Sonata Buikienė 
  ->    D.Lubė, A.Šafranovičiūtė   3-a vieta
      [20] 11:35   K.Kozlovienė, M.Petreikytė
       K.Kozlovienė, M.Petreikytė   22:20  15:21  21:16 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Martinavičiūtė, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė    
    [15] 11:10   N.Martinavičiūtė, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė  
     E.Markelytė, M.Valatkienė   21:17  21:19 [29']   5-a vieta
      [21] 12:00   N.Martinavičiūtė, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė
     J.Sereckienė, R.Platakytė     21:16  21:18 [27']
    [16] 11:10   J.Sereckienė, R.Platakytė  
     L.Chomskytė, S.Buikienė   16:21  21:15  21:12 [34']  
         
         
       E.Markelytė, M.Valatkienė   7-a vieta
      [22] 12:00   E.Markelytė, M.Valatkienė
       L.Chomskytė, S.Buikienė   21:16  21:15 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Džervė, I.Vaicekauskienė    
   R.Džervė, I.Vaicekauskienė   ->    
     R.Džervė, I.Vaicekauskienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [9] 10:45   R.Džervė, I.Vaicekauskienė
        21:7  21:15 [25']
   .    
    ->    
     L.Bičiūnienė, R.Staupelienė  
   L.Bičiūnienė, R.Staupelienė     ->  
   L.Bičiūnienė, R.Staupelienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-11-07 10:00 2020-11-07 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Čegmiros taurė
2020-11-07 10:00 2020-11-07 21:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.