Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es), Data: 2020-09-19, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug E, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19  
 1   Saulius Venslovas 
 Vaidas Šmitas 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Venslovas, V.Šmitas      
 16       ->      
  [79] 14:30    S.Venslovas, V.Šmitas    
 9   Egidijus Serdikevičius 
 Mantas Šiupinys 
    21:18  20:22  21:19 [37']    
[69] 14:00    V.Ragaliauskas, P.Marčiukaitis      
 8   Valdemaras Ragaliauskas 
 Povilas Marčiukaitis 
  21:8  21:19 [15']      
    [96] 15:30    K.Kučinskas, L.Urniežius  
 5   Kęstutis Kučinskas 
 Laurynas Urniežius 
      21:9  21:11 [17']  
[70] 14:00    K.Kučinskas, L.Urniežius      
 12   Mindaugas Jurgelaitis 
 Rolandas Vorsa 
  21:6  21:15 [14']      
  [80] 14:30    K.Kučinskas, L.Urniežius    
 13         23:21  25:23 [26']    
 L.Melaika, R.Juodsnukis      
 4   Lukas Melaika 
 Romutis Juodsnukis 
  ->       1-a vieta
      [117] 17:00    K.Kučinskas, L.Urniežius
 3   Kęstutis Ikamas 
 Augustinas Stankevičius 
        21:9  16:21  21:19 [32']
 K.Ikamas, A.Stankevičius      
 14       ->      
  [81] 14:30    K.Ikamas, A.Stankevičius    
 11   Robertas Januševičius 
 Pijus Giedraitis 
    17:21  21:18  21:18 [32']    
[71] 14:00    R.Navaitis, D.Vilimas      
 6   Ričardas Navaitis 
 Donatas Vilimas 
  21:17  18:21  21:12 [29']      
    [97] 16:00    G.Jauniškis, S.Korobovas  
 7   Gediminas Jauniškis 
 Sergejus Korobovas 
      21:10  21:14 [14']  
[72] 14:00    G.Jauniškis, S.Korobovas      
 10   Justas Čekavičius 
 Žygimantas Slavickas 
  21:7  21:18 [16']      
  [82] 15:00    G.Jauniškis, S.Korobovas    
 15         21:16  21:14 [16']    
 K.Bužinskis, D.Sirvydis      
 2   Karolis Bužinskis 
 Donatas Sirvydis 
  ->    S.Venslovas, V.Šmitas   3-a vieta
      [118] 17:00    S.Venslovas, V.Šmitas
       K.Ikamas, A.Stankevičius   21:11  20:22  21:10 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Ragaliauskas, P.Marčiukaitis    
    [98] 16:00    V.Ragaliauskas, P.Marčiukaitis  
     L.Melaika, R.Juodsnukis   17:21  21:8  21:18 [30']   5-a vieta
      [119] 17:00    V.Ragaliauskas, P.Marčiukaitis
     R.Navaitis, D.Vilimas     16:21  23:21  21:12 [29']
    [99] 16:00    K.Bužinskis, D.Sirvydis  
     K.Bužinskis, D.Sirvydis   21:7  19:21  21:6 [23']  
         
         
       L.Melaika, R.Juodsnukis   7-a vieta
      [120] 17:00    L.Melaika, R.Juodsnukis
       R.Navaitis, D.Vilimas   15:21  23:21  21:19 [33']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Serdikevičius, M.Šiupinys    
   E.Serdikevičius, M.Šiupinys   ->    
    [83] 15:00    M.Jurgelaitis, R.Vorsa  
   M.Jurgelaitis, R.Vorsa     21:18  21:14 [16']  
   M.Jurgelaitis, R.Vorsa    
    ->     9-a vieta
      [100] 16:00    J.Čekavičius, Ž.Slavickas
        21:7  21:15 [13']
   R.Januševičius, P.Giedraitis    
   R.Januševičius, P.Giedraitis   ->    
    [84] 15:00    J.Čekavičius, Ž.Slavickas  
   J.Čekavičius, Ž.Slavickas     21:19  17:21  21:13 [30']  
   J.Čekavičius, Ž.Slavickas    
    ->    
         
       E.Serdikevičius, M.Šiupinys   11-a vieta
      [101] 16:00   R.Januševičius, P.Giedraitis
       R.Januševičius, P.Giedraitis   21:17  22:20 [23']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.