Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Everestos taurė, Data: 2020-10-24, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Linas Supronas 
 Linas Zavadskis 
16
21
19
21
 17'
21
15
21
16
 27'
77/73
4
1
2
2 Vilmantas Pratusevičius 
 Dalius Martinaitis 
21
16
21
19
 17'
21
15
21
13
 49'
84/63
21
2
1
3 Evaldas Čižinauskas 
 Donatas Rumšys 
15
21
16
21
 27'
15
21
13
21
 49'
59/84
-25
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Povilas Palubinskas 
 Andrius Kordušas 
21
11
21
14
 23'
18
21
19
21
 26'
79/67
12
1
2
2 Vygantas Garmus 
 Valentas Stončius 
11
21
14
21
 23'
17
21
21
16
21
16
 43'
84/95
-11
1
3
3 Martynas Atkočaitis 
 Giedrius Miestauskas 
21
18
21
19
 26'
21
17
16
21
16
21
 43'
95/96
-1
1
1



2020-10-24  
   1-a vieta
 3    Vilmantas Pratusevičius,  Dalius Martinaitis  
[26] 11:20   V.Pratusevičius, D.Martinaitis
 6    Martynas Atkočaitis,  Giedrius Miestauskas   21:18  21:19 [26']
   



2020-10-24  
   3-a vieta
 1    Linas Supronas,  Linas Zavadskis  
[27] 11:20   P.Palubinskas, A.Kordušas
 2    Povilas Palubinskas,  Andrius Kordušas   17:21  21:16  21:8 [32']
   



2020-10-24  
   5-a vieta
 4    Vygantas Garmus,  Valentas Stončius  
[28] 11:20   V.Garmus, V.Stončius
 5    Evaldas Čižinauskas,  Donatas Rumšys   19:21  21:15  21:13 [42']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Šeimų turnyras
2021-03-11 10:00 2021-03-11 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.