Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Everestos taurė, Data: 2020-10-24, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-24 2020-10-24 2020-10-24 2020-10-24  
 1   Valdas Jankauskas 
 Asta Bačkaitienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Jankauskas, A.Bačkaitienė      
 16       ->      
  [51] 13:30   M.Atkočaitis, E.Valuckienė    
 9   Alfredas Fedenko 
 Eglė Savilovaitė Rimdžiuvienė 
    21:15  21:12 [20']    
[44] 13:00   M.Atkočaitis, E.Valuckienė      
 8   Martynas Atkočaitis 
 Erika Valuckienė 
  21:18  21:19 [22']      
    [63] 14:00   M.Atkočaitis, E.Valuckienė  
 5   Dalius Martinaitis 
 Kotryna Janutaitė 
      19:21  21:19  21:16 [31']  
 D.Martinaitis, K.Janutaitė      
 12       ->      
  [52] 13:30   D.Martinaitis, K.Janutaitė    
 13         21:18  21:17 [23']    
 E.Čižinauskas, D.Lubė      
 4   Evaldas Čižinauskas 
 Diana Lubė 
  ->       1-a vieta
      [74] 15:00   V.Stončius, G.Juršėnaitė
 3   Vygantas Garmus 
 Živilė Šeškevičienė 
        22:20  19:21  22:20 [33']
 V.Garmus, Ž.Šeškevičienė      
 14       ->      
  [54] 13:30   V.Stončius, G.Juršėnaitė    
 11         21:18  13:21  21:19 [38']    
 V.Stončius, G.Juršėnaitė      
 6   Valentas Stončius 
 Goda Juršėnaitė 
  ->      
    [64] 14:30   V.Stončius, G.Juršėnaitė  
 7   Andrius Stankevičius 
 Neringa Martinavičiūtė 
      21:19  21:16 [22']  
[45] 13:00   A.Stankevičius, N.Martinavičiūtė      
 10   Deivydas Žilinskas 
 Augustė Leimonaitė 
  15:21  21:16  21:15 [42']      
  [55] 13:30   G.Miestauskas, A.Balazaitė    
 15         21:15  21:16 [22']    
 G.Miestauskas, A.Balazaitė      
 2   Giedrius Miestauskas 
 Aušrinė Balazaitė 
  ->    D.Martinaitis, K.Janutaitė   3-a vieta
      [75] 15:00   G.Miestauskas, A.Balazaitė
       G.Miestauskas, A.Balazaitė   12:21  21:10  22:20 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Jankauskas, A.Bačkaitienė    
    [65] 14:30   E.Čižinauskas, D.Lubė  
     E.Čižinauskas, D.Lubė   21:9  17:21  21:7 [28']   5-a vieta
      [76] 15:00   V.Garmus, Ž.Šeškevičienė
     V.Garmus, Ž.Šeškevičienė     21:14  21:14 [24']
    [66] 14:30   V.Garmus, Ž.Šeškevičienė  
     A.Stankevičius, N.Martinavičiūtė   21:10  21:10 [20']  
         
         
       V.Jankauskas, A.Bačkaitienė   7-a vieta
      [77] 15:00   V.Jankauskas, A.Bačkaitienė
       A.Stankevičius, N.Martinavičiūtė   21:0 [10']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Fedenko, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė    
   A.Fedenko, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   ->    
     A.Fedenko, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [56] 13:30   A.Fedenko, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė
        21:17  21:15 [24']
   .    
    ->    
     D.Žilinskas, A.Leimonaitė  
   D.Žilinskas, A.Leimonaitė     ->  
   D.Žilinskas, A.Leimonaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
European Mixed Team Championships - first stage
2020-12-09 10:00 2020-12-12 14:00
Nenustatyta, . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Prienai, Prienai . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 20:00
Kauno MEGA, Kaunas
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (ANTRAS KARTAS)
2020-11-28 10:00 2020-11-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (PIRMAS KRAUJAS)
2020-11-28 11:00 2020-11-28 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.