Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns) (2021-07-24)
Rikiuotė 2021-07-22 10:00 . Liko 27 d. 12 val 57 min
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas, Data: 2020-07-04, Vieta: Palangos SC1, Palanga  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-07-04 2020-07-04 2020-07-04 2020-07-04  
 1  Mantas Palubinskas 
 Roberta Milašauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Palubinskas, R.Milašauskaitė      
 16       ->      
  [33] 12:50   M.Palubinskas, R.Milašauskaitė    
 9  Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
    21:11  21:12 [24']    
[23] 12:00   A.Ščerbakovas, O.Ščerbakova      
 8  Artūras Ščerbakovas 
 Oresta Ščerbakova 
  21:18  19:21  21:19 [37']      
    [45] 14:10   M.Palubinskas, R.Milašauskaitė  
 5  Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
      21:19  19:21  21:17 [34']  
[24] 12:00   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė      
 12  Paulius Liutikas 
 Darja Liutikė 
  26:24  22:20 [32']      
  [34] 12:50   A.Slušnys, V.Slušnienė    
 13         21:10  21:12 [20']    
 A.Slušnys, V.Slušnienė      
 4  Arnoldas Slušnys 
 Vaida Slušnienė 
  ->       1-a vieta
      [55] 15:30   M.Palubinskas, R.Milašauskaitė
 3  Valentas Stončius 
 Judita Vadeikienė 
        21:14  18:21  21:11 [30']
 V.Stončius, J.Vadeikienė      
 14       ->      
  [35] 13:15   V.Stončius, J.Vadeikienė    
 11  Artūras Žvilauskas 
 Renata Staupelienė 
    21:15  21:8 [14']    
[25] 12:00   E.Čižinauskas, R.Džervė      
 6  Evaldas Čižinauskas 
 Rasa Džervė 
  21:14  21:14 [21']      
    [46] 14:10   V.Stončius, J.Vadeikienė  
 7   Imants Vinkalns 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
      21:19  21:13 [19']  
[26] 12:00   I.Vinkalns, A.Slapikaitė-Jurkonė      
 10  Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  21:12  21:15 [16']      
  [36] 13:15   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė    
 15         24:22  21:13 [22']    
 M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė      
 2  Mantas Zinkevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
  ->    A.Slušnys, V.Slušnienė   3-a vieta
      [56] 15:30   A.Slušnys, V.Slušnienė
       M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė   21:8  21:14 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Ščerbakovas, O.Ščerbakova    
    [47] 14:35   A.Ščerbakovas, O.Ščerbakova  
     M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   18:21  21:19  23:21 [45']   5-a vieta
      [57] 15:30   E.Čižinauskas, R.Džervė
     E.Čižinauskas, R.Džervė     21:13  21:12 [21']
    [48] 14:35   E.Čižinauskas, R.Džervė  
     I.Vinkalns, A.Slapikaitė-Jurkonė   21:11  21:13 [21']  
         
         
       M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   7-a vieta
      [58] 15:30   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė
       I.Vinkalns, A.Slapikaitė-Jurkonė   21:17  23:21 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Krūminas, G.Krūminienė    
   K.Krūminas, G.Krūminienė   ->    
    [37] 13:15   P.Liutikas, D.Liutikė  
   P.Liutikas, D.Liutikė     21:13  21:12 [17']  
   P.Liutikas, D.Liutikė    
    ->     9-a vieta
      [49] 14:35   P.Liutikas, D.Liutikė
        21:16  21:13 [22']
   A.Žvilauskas, R.Staupelienė    
   A.Žvilauskas, R.Staupelienė   ->    
    [38] 13:15   E.Petrošius, V.Slušnienė  
   E.Petrošius, V.Slušnienė     21:18  12:21  21:18 [30']  
   E.Petrošius, V.Slušnienė    
    ->    
         
       K.Krūminas, G.Krūminienė   11-a vieta
      [50] 14:35   K.Krūminas, G.Krūminienė
       A.Žvilauskas, R.Staupelienė   22:20  21:10 [20']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 
Pajūrio taurė
2021-07-03 10:00 2021-07-03 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds, Es)
2021-06-26 10:00 2021-06-26 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug E    VV  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Cv)
2021-06-26 11:00 2021-06-26 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Tauragės TVK badmintono taurė
2021-06-19 10:00 2021-06-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
VISAI VIENI (Vienetai vasaros dieną)
2021-06-19 10:00 2021-06-19 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 5 etapas)
2021-06-19 11:00 2021-06-19 20:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
RSL Lithuanian International
2021-06-10 13:00 2021-06-13 19:00
Kauno MEGA, Kaunas
     Suaug   Kv  VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 4 etapas)
2021-06-05 10:00 2021-06-05 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-06-05 10:00 2021-06-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2021-06-05 10:00 2021-06-05 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.