Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns) (2021-07-24)
Rikiuotė 2021-07-22 10:00 . Liko 27 d. 12 val 46 min
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas, Data: 2020-07-04, Vieta: Palangos SC1, Palanga  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-07-04 2020-07-04 2020-07-04 2020-07-04  
 1  Aleksėj Borisenko 
 Signė Borisenko 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Borisenko, S.Borisenko      
 16       ->      
  [27] 12:25   A.Borisenko, S.Borisenko    
 9  Henrikas Smilgevičius 
 Aistė Comaitė 
    13:21  21:12  21:7 [30']    
[19] 11:30   S.Paulauskas, J.Repšienė      
 8  Simonas Paulauskas 
 Jurita Repšienė 
  22:20  21:14 [26']      
    [39] 13:45   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė  
 5  Artūras Sirbikė 
 Agnė Stankutė 
      21:9  15:21  21:15 [30']  
[20] 11:30   A.Sirbikė, A.Stankutė      
 12  Virgilijus Bučius 
 Sigita Bučienė 
  21:13  21:14 [22']      
  [28] 12:25   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė    
 13         14:21  21:15  21:19 [31']    
 M.Petkevičius, R.Šidlauskienė      
 4  Mažvydas Petkevičius 
 Rima Šidlauskienė 
  ->       1-a vieta
      [51] 15:05   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė
 3  Rolandas Juknevičius 
 Jurga Misiuvienė 
        21:19  21:9 [19']
 R.Juknevičius, J.Misiuvienė      
 14       ->      
  [29] 12:25   R.Juknevičius, J.Misiuvienė    
 11  Mindaugas Pacevičius 
 Rūta Pacevičienė 
    21:16  21:19 [24']    
[21] 11:30   T.Šnepeta, K.Freimanaitė      
 6  Tomas Šnepeta 
 Kristina Freimanaitė 
  21:7  21:3 [18']      
    [40] 13:45   R.Juknevičius, J.Misiuvienė  
 7   Leonardo Golovčenko 
 Marta Heize 
      21:14  21:13 [19']  
[22] 11:30   L.Golovčenko, M.Heize      
 10  Mindaugas Mažalskis 
 Aušrinė Baltrūnaitė 
  21:17  21:18 [24']      
  [30] 12:25   M.Loveikis, L.Šiaučiūnienė    
 15         21:16  21:13 [21']    
 M.Loveikis, L.Šiaučiūnienė      
 2  Mindaugas Loveikis 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  ->    A.Borisenko, S.Borisenko   3-a vieta
      [52] 15:05   A.Borisenko, S.Borisenko
       M.Loveikis, L.Šiaučiūnienė   14:21  22:20  21:19 [40']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Paulauskas, J.Repšienė    
    [41] 13:45   A.Sirbikė, A.Stankutė  
     A.Sirbikė, A.Stankutė   21:12  21:7 [20']   5-a vieta
      [53] 15:05   L.Golovčenko, M.Heize
     T.Šnepeta, K.Freimanaitė     21:17  11:21  21:12 [31']
    [42] 13:45   L.Golovčenko, M.Heize  
     L.Golovčenko, M.Heize   21:15  21:15 [21']  
         
         
       S.Paulauskas, J.Repšienė   7-a vieta
      [54] 15:05   S.Paulauskas, J.Repšienė
       T.Šnepeta, K.Freimanaitė   21:23  21:19  22:20 [38']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   H.Smilgevičius, A.Comaitė    
   H.Smilgevičius, A.Comaitė   ->    
    [31] 12:50   H.Smilgevičius, A.Comaitė  
   V.Bučius, S.Bučienė     21:6  21:18 [24']  
   V.Bučius, S.Bučienė    
    ->     9-a vieta
      [43] 14:10   H.Smilgevičius, A.Comaitė
        21:14  21:19 [23']
   M.Pacevičius, R.Pacevičienė    
   M.Pacevičius, R.Pacevičienė   ->    
    [32] 12:50   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė  
   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė     21:13  21:18 [25']  
   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė    
    ->    
         
       V.Bučius, S.Bučienė   11-a vieta
      [44] 14:10   M.Pacevičius, R.Pacevičienė
       M.Pacevičius, R.Pacevičienė   21:16  19:21  23:21 [36']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 
Pajūrio taurė
2021-07-03 10:00 2021-07-03 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds, Es)
2021-06-26 10:00 2021-06-26 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug E    VV  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Cv)
2021-06-26 11:00 2021-06-26 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Tauragės TVK badmintono taurė
2021-06-19 10:00 2021-06-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
VISAI VIENI (Vienetai vasaros dieną)
2021-06-19 10:00 2021-06-19 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 5 etapas)
2021-06-19 11:00 2021-06-19 20:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
RSL Lithuanian International
2021-06-10 13:00 2021-06-13 19:00
Kauno MEGA, Kaunas
     Suaug   Kv  VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 4 etapas)
2021-06-05 10:00 2021-06-05 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-06-05 10:00 2021-06-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2021-06-05 10:00 2021-06-05 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.