Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds), Data: 2020-08-15, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 29, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-08-15 2020-08-15 2020-08-15 2020-08-15 2020-08-15  
 1   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 K.Krūminas, G.Krūminienė        
 32       ->        
  [39] 12:55   K.Krūminas, G.Krūminienė      
 17   Tadas Jarutis 
 Lina Žukauskaitė 
    21:12  21:4 [18']      
[26] 11:40   T.Jarutis, L.Žukauskaitė        
 16   Nerijus Molis 
 Giedrė Ūsienė 
  21:15  13:21  21:16 [34']        
    [52] 14:10   K.Krūminas, G.Krūminienė    
 9   Mindaugas Loveikis 
 Loreta Šiaučiūnienė 
      21:11  21:11 [22']    
[27] 11:40   M.Loveikis, L.Šiaučiūnienė        
 24   Simonas Paulauskas 
 Jurita Repšienė 
  21:14  21:13 [24']        
  [40] 12:55   M.Loveikis, L.Šiaučiūnienė      
 25   Tomas Petrauskas 
 Gintarė Urbonienė 
    21:18  21:18 [23']      
[28] 11:40   A.Urbonas, E.Grigeliūnienė        
 8   Aidas Urbonas 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  21:10  21:9 [23']        
      [64] 15:25   K.Krūminas, G.Krūminienė  
 5   Tadas Staniulis 
 Renata Staupelienė 
        21:16  15:21  21:16 [31']  
[29] 11:40   T.Staniulis, R.Staupelienė        
 28   Virgilijus Bučius 
 Aušra Vaitkutė 
  21:8  21:11 [20']        
  [41] 12:55   T.Staniulis, R.Staupelienė      
 21   Ričardas Vasilevskis 
 Jolanta Molienė 
    21:19  21:7 [23']      
[30] 12:05   R.Paškevičius, J.Paškevičienė        
 12   Ramūnas Paškevičius 
 Jūratė Paškevičienė 
  21:10  21:15 [24']        
    [53] 14:10   T.Staniulis, R.Staupelienė    
 13   Mindaugas Narkus 
 Rasa Džervė 
      21:13  21:13 [23']    
[31] 12:05   D.Jurgilas, D.Darbutienė        
 20   Darius Jurgilas 
 Diana Darbutienė 
  21:19  14:21  23:21 [42']        
  [42] 13:20   D.Jurgilas, D.Darbutienė      
 29   Algirdas Gražys 
 Kristina Kozlovienė 
    21:19  12:21  21:13 [34']      
[32] 12:05   V.Krasovskij, V.Martinkienė        
 4   Vitalij Krasovskij 
 Vaida Martinkienė 
  21:11  21:14 [22']         1-a vieta
        [72] 16:15   K.Krūminas, G.Krūminienė
 3   Giedrius Strumila 
 Diana Valantinaitė 
          21:16  18:21  21:17 [33']
 G.Strumila, D.Valantinaitė        
 30       ->        
  [43] 13:20   G.Strumila, D.Valantinaitė      
 19   Ričardas Kazlauskas 
 Asta Mastavičiūtė 
    21:16  21:19 [24']      
[33] 12:05   R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė        
 14   Rytis Vasiliauskas 
 Jurga Chomskytė 
  14:21  22:20  21:11 [32']        
    [54] 14:35   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė    
 11   Mažvydas Petkevičius 
 Rima Šidlauskienė 
      21:13  21:18 [22']    
[34] 12:30   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė        
 22   Aurelijus Šadauskas 
 Jurgita Šadauskienė 
  21:8  21:14 [20']        
  [44] 13:20   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė      
 27   Vytautas Liutika 
 Aurelija Venslovė 
    21:11  21:7 [19']      
[35] 12:30   R.Grytė, V.Slušnienė        
 6   Rokas Grytė 
 Violeta Slušnienė 
  21:18  21:11 [22']        
      [65] 15:25   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė  
 7   Paulius Liutikas 
 Darja Liutikė 
        18:21  22:20  21:15 [37']  
[36] 12:30   P.Liutikas, D.Liutikė        
 26   Nerijus Valuckas 
 Jolanta Dumčiūtė 
  21:6  21:8 [19']        
  [45] 13:20   A.Stankevičius, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė      
 23   Andrius Stankevičius 
 Eglė Savilovaitė-Rimdžiuvienė 
    21:7  21:16 [24']      
[37] 12:30   A.Stankevičius, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė        
 10   Laurynas Urniežius 
 Živilė Simonaitytė 
  21:12  21:7 [22']        
    [55] 14:35   A.Stankevičius, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė    
 15   Artūras Sirbikė 
 Agnė Stankutė 
      21:14  21:9 [21']    
[38] 12:55   A.Sirbikė, A.Stankutė        
 18   Kęstutis Kučinskas 
 Viktorija Zonytė 
  21:16  5:21  21:18 [32']      T.Staniulis, R.Staupelienė   3-a vieta
  [46] 13:45   M.Juodvalkis, K.Freimanaitė   [73] 16:15   A.Stankevičius, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė
 31         21:15  21:16 [21']    A.Stankevičius, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė   16:21  21:16  21:19 [60']
 M.Juodvalkis, K.Freimanaitė        
 2   Mindaugas Juodvalkis 
 Kristina Freimanaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Loveikis, L.Šiaučiūnienė    
      [66] 15:50   M.Loveikis, L.Šiaučiūnienė  
       D.Jurgilas, D.Darbutienė   21:17  21:23  21:17 [41']   5-a vieta
       
       G.Strumila, D.Valantinaitė     ->
      [67] 15:50   G.Strumila, D.Valantinaitė  
       M.Juodvalkis, K.Freimanaitė   21:14  21:18 [15']  
           
           
         D.Jurgilas, D.Darbutienė   7-a vieta
       
         M.Juodvalkis, K.Freimanaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     T.Jarutis, L.Žukauskaitė      
    [56] 14:35   T.Jarutis, L.Žukauskaitė    
     A.Urbonas, E.Grigeliūnienė   21:18  22:24  23:21 [39']    
      [68] 15:50   V.Krasovskij, V.Martinkienė  
     R.Paškevičius, J.Paškevičienė     21:12  21:17 [25']  
    [57] 14:35   V.Krasovskij, V.Martinkienė    
     V.Krasovskij, V.Martinkienė   21:15  14:21  21:19 [40']     9-a vieta
       
     R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė       ->
    [58] 15:00   R.Grytė, V.Slušnienė    
     R.Grytė, V.Slušnienė   22:20  21:19 [27']    
      [69] 15:50   P.Liutikas, D.Liutikė  
     P.Liutikas, D.Liutikė     21:14  21:11 [21']  
    [59] 15:00   P.Liutikas, D.Liutikė    
     A.Sirbikė, A.Stankutė   21:11  21:12 [21']    
           
         T.Jarutis, L.Žukauskaitė   11-a vieta
       
         R.Grytė, V.Slušnienė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Urbonas, E.Grigeliūnienė    
       
       R.Paškevičius, J.Paškevičienė   ->   13-a vieta
       
       R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė     ->
       
       A.Sirbikė, A.Stankutė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   N.Molis, G.Ūsienė      
   N.Molis, G.Ūsienė   ->      
    [60] 15:00   S.Paulauskas, J.Repšienė    
   S.Paulauskas, J.Repšienė     21:16  21:17 [26']    
  [47] 13:45   S.Paulauskas, J.Repšienė      
   T.Petrauskas, G.Urbonienė   21:11  21:12 [22']      
      [70] 16:15   S.Paulauskas, J.Repšienė  
   V.Bučius, A.Vaitkutė       21:18  21:12 [23']  
  [48] 13:45   R.Vasilevskis, J.Molienė      
   R.Vasilevskis, J.Molienė   21:18  14:21  21:12 [33']      
    [61] 15:00   M.Narkus, R.Džervė    
   M.Narkus, R.Džervė     21:18  12:21  21:12 [55']    
  [49] 13:45   M.Narkus, R.Džervė      
   A.Gražys, K.Kozlovienė   22:24  21:13  21:19 [32']       17-a vieta
        [74] 16:40   N.Valuckas, J.Dumčiūtė
          12:21  21:13  21:7 [33']
   R.Vasiliauskas, J.Chomskytė      
   R.Vasiliauskas, J.Chomskytė   ->      
    [62] 15:25   R.Vasiliauskas, J.Chomskytė    
   A.Šadauskas, J.Šadauskienė     21:19  21:19 [24']    
  [50] 14:10   V.Liutika, A.Venslovė      
   V.Liutika, A.Venslovė   21:9  21:13 [21']      
      [71] 16:15   N.Valuckas, J.Dumčiūtė  
   N.Valuckas, J.Dumčiūtė       21:15  9:21  21:15 [31']  
  [51] 14:10   N.Valuckas, J.Dumčiūtė      
   L.Urniežius, Ž.Simonaitytė   20:22  21:5  21:18 [18']      
    [63] 15:25   N.Valuckas, J.Dumčiūtė    
   K.Kučinskas, V.Zonytė     21:14  21:12 [3']    
   K.Kučinskas, V.Zonytė      
    ->    M.Narkus, R.Džervė   19-a vieta
       
         R.Vasiliauskas, J.Chomskytė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       N.Molis, G.Ūsienė    
       
       R.Vasilevskis, J.Molienė   ->   21-a vieta
       
       V.Liutika, A.Venslovė     ->
       
       K.Kučinskas, V.Zonytė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
     T.Petrauskas, G.Urbonienė   ->    
       
     V.Bučius, A.Vaitkutė     ->  
       
     A.Gražys, K.Kozlovienė   ->     25-a vieta
       
          ->
       
     A.Šadauskas, J.Šadauskienė   ->    
       
     L.Urniežius, Ž.Simonaitytė     ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-27 10:00 2020-09-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.