Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Jūros šventė 2020, Data: 2020-07-25, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Giedrius Stasiulis 
 Tomas Tiškus 
21
5
21
5
 14'
21
18
21
11
 26'
84/39
45
2
1
2 Gerhardas Skonsmanas 
 Česlovas Ramanauskas 
5
21
5
21
 14'
9
21
15
21
 21'
34/84
-50
0
3
3 Tadas Kikilas 
 Ignas Vaivada 
18
21
11
21
 26'
21
9
21
15
 21'
71/66
5
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Dovas Genys 
 Deinoras Gudavičius 
9
21
21
10
22
20
 47'
22
20
21
18
 25'
95/89
6
2
1
2 Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
21
9
10
21
20
22
 47'
18
21
21
15
14
21
 42'
104/109
-5
0
3
3 Alfredas Fedenko 
 Donatas Narvilas 
20
22
18
21
 25'
21
18
15
21
21
14
 42'
95/96
-1
1
2



2020-07-25  
   1-a vieta
 1    Giedrius Stasiulis,  Tomas Tiškus  
[70] 17:15   D.Genys, D.Gudavičius
 2    Dovas Genys,  Deinoras Gudavičius   12:21  21:12  21:18 [26']
   



2020-07-25  
   3-a vieta
 5    Tadas Kikilas,  Ignas Vaivada  
[71] 17:15   T.Kikilas, I.Vaivada
 6    Alfredas Fedenko,  Donatas Narvilas   21:18  26:24 [25']
   



2020-07-25  
   5-a vieta
 3    Gerhardas Skonsmanas,  Česlovas Ramanauskas  
[72] 17:40   S.Galentas, A.Jachontovas
 4    Sigitas Galentas,  Artūras Jachontovas   21:11  21:14 [25']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.