Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Jūros šventė 2020, Data: 2020-07-25, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Giedrius Stasiulis 
 Inga Vaicekauskienė 
21
10
21
12
 20'
11
21
21
19
11
21
 30'
21
12
21
15
 20'
127/110
17
2
2
2 Aleksėj Borisenko 
 Signė Borisenko 
10
21
12
21
 20'
13
21
21
23
 22'
13
21
16
21
 23'
85/128
-43
0
4
3 Donatas Narvilas 
 Agnė Stankutė 
21
11
19
21
21
11
 30'
21
13
23
21
 22'
21
15
21
11
 20'
147/103
44
3
1
4 Adas Lečas 
 Lilija Pociūtė 
12
21
15
21
 20'
21
13
21
16
 23'
15
21
11
21
 20'
95/113
-18
1
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Tomas Tiškus 
 Ugnė Tiškutė 
21
17
17
21
24
22
 33'
13
21
21
17
15
21
 30'
111/119
-8
1
2
2 Alfredas Fedenko 
 Jolanta Sereckienė 
17
21
21
17
22
24
 33'
8
21
14
21
82/104
-22
0
3
3 Gerhardas Skonsmanas 
 Veronika Michailova 
21
13
17
21
21
15
 30'
21
8
21
14
101/71
30
2
1



2020-07-25  
   1-a vieta
 5    Donatas Narvilas,  Agnė Stankutė  
[49] 15:05   D.Narvilas, A.Stankutė
 6    Gerhardas Skonsmanas,  Veronika Michailova   20:22  23:21  21:16 [37']
   



2020-07-25  
   3-a vieta
 1    Giedrius Stasiulis,  Inga Vaicekauskienė  
[50] 15:05   T.Tiškus, U.Tiškutė
 2    Tomas Tiškus,  Ugnė Tiškutė   17:21  21:15  21:13 [22']
   



2020-07-25  
   5-a vieta
 4    Alfredas Fedenko,  Jolanta Sereckienė  
[51] 15:05   A.Lečas, L.Pociūtė
 7    Adas Lečas,  Lilija Pociūtė   21:18  21:23  21:18 [33']
   



 
   7-a vieta
 3    Aleksėj Borisenko,  Signė Borisenko  
 A.Borisenko, S.Borisenko
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIAMASIS TURNYRAS + VAKARONĖ)
2020-07-25 09:00 2020-07-25 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    V    VD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.