Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Sportiados-Volano badmintono turnyras , Data: 2020-10-17, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:22
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:22
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:22
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:22
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:22
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:22
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:22
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:22
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:22
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:22
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:22
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:22
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:22
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:22
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:22
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:22
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:22
2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17  
 1   Kristina Freimanaitė 
 Margarita Mikelsone 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Freimanaitė, M.Mikelsone      
 16       ->      
  [91] 16:20   K.Freimanaitė, M.Mikelsone    
 9   Karolina Zabolotnaja 
 Evaldas Gedminas 
    21:10  21:9 [19']    
[83] 15:25   ., E.Goygleri      
 8    
 Eirini Goygleri 
  22:20  21:12 [28']      
    [103] 16:45   K.Freimanaitė, M.Mikelsone  
 5   Dovydas Bankauskas 
 Rinat Zakirov 
      21:15  21:10 [27']  
[84] 15:25   R.Šadauskas, D.Petkevičius      
 12   Rokas Šadauskas 
 Darius Petkevičius 
  21:17  12:21  21:14 [34']      
  [92] 16:20   R.Šadauskas, D.Petkevičius    
 13         21:16  21:17 [28']    
 E.Rästa, A.Vabolis      
 4   Edith Rästa 
 Andrius Vabolis 
  ->       1-a vieta
      [115] 17:35   K.Freimanaitė, M.Mikelsone
 3   Y.M. NG  
 Simonas Duoba 
        21:17  21:15 [24']
 Y.NG , S.Duoba      
 14       ->      
  [93] 16:20   P.Jarašiūnas, D.Žilys    
 11   Paulius Jarašiūnas 
 Dovydas Žilys 
    21:14  21:17 [29']    
[85] 15:50   P.Jarašiūnas, D.Žilys      
 6   Elvis Gotovskis 
 Darius Pancekauskas 
  21:15  21:14 [26']      
    [104] 16:45   ., I.Ivčenkovas  
 7   Simas Novikas 
 Artūras Sirbikė 
      21:18  17:21  21:17 [39']  
[86] 15:50   J.Pocius      
 10   Justas Pocius    21:23  21:15  21:13 [43']      
  [94] 16:20   ., I.Ivčenkovas    
 15         21:15  21:14 [26']    
 ., I.Ivčenkovas      
 2    
 Ilarijus Ivčenkovas 
  ->    R.Šadauskas, D.Petkevičius   3-a vieta
      [116] 17:35   P.Jarašiūnas, D.Žilys
       P.Jarašiūnas, D.Žilys   21:10  21:13 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
    , E.Goygleri    
    [105] 17:10   E.Rästa, A.Vabolis  
     E.Rästa, A.Vabolis   21:7  21:17 [22']   5-a vieta
      [117] 17:35   E.Rästa, A.Vabolis
     Y.NG , S.Duoba     21:12  21:13 [20']
    [106] 17:10   Y.NG , S.Duoba  
     J.Pocius   21:12  21:7 [22']  
         
         
      , E.Goygleri   7-a vieta
      [118] 18:00   J.Pocius
       J.Pocius   21:18  28:26 [30']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Zabolotnaja, E.Gedminas    
   K.Zabolotnaja, E.Gedminas   ->    
    [95] 16:20   D.Bankauskas, R.Zakirov  
   D.Bankauskas, R.Zakirov     21:12  22:20 [20']  
   D.Bankauskas, R.Zakirov    
    ->     9-a vieta
      [112] 17:35   D.Bankauskas, R.Zakirov
        21:23  21:15  21:17 [39']
   E.Gotovskis, D.Pancekauskas    
   E.Gotovskis, D.Pancekauskas   ->    
    [96] 16:20   S.Novikas, A.Sirbikė  
   S.Novikas, A.Sirbikė     21:18  21:17 [29']  
   S.Novikas, A.Sirbikė    
    ->    
         
       K.Zabolotnaja, E.Gedminas   11-a vieta
      [111] 17:10   E.Gotovskis, D.Pancekauskas
       E.Gotovskis, D.Pancekauskas   21:12  21:17 [24']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.