Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Sportiados-Volano badmintono turnyras , Data: 2020-10-17, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 00:02:22
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 00:02:22
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 00:02:22
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 00:02:22
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 00:02:22
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 00:02:22
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 00:02:22
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 00:02:22
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 00:02:22
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 00:02:22
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 00:02:22
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 00:02:22
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 00:02:22
2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17  
 1   Kristina Freimanaitė 
 Alexandra Oprisan 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Freimanaitė, A.Oprisan      
 16       ->      
  [45] 12:50   ., R.Kuleš    
 9   Darius Petkevičius 
 Jahid Alhasanov 
    21:17  21:23  21:17 [42']    
[34] 12:00   ., R.Kuleš      
 8    
 Radoslav Kuleš 
  21:19  28:26 [32']      
    [61] 14:10   ., R.Kuleš  
 5   Margarita Mikelsone 
 Vaiva Žymantaitė 
      21:9  21:16 [25']  
 M.Mikelsone, V.Žymantaitė      
 12       ->      
  [46] 12:50   ., D.Vilimas    
 13         21:13  8:21  21:19 [34']    
 ., D.Vilimas      
 4    
 Donatas Vilimas 
  ->       1-a vieta
      [75] 15:00   ., R.Kuleš
 3   Augustė Klišmantaitė 
 Vasilij Poljakov 
        23:21  25:23 [30']
 A.Klišmantaitė, V.Poljakov      
 14       ->      
  [47] 12:50   I.Ivčenkovas, J.Špokaitė    
 11         21:15  21:14 [19']    
 I.Ivčenkovas, J.Špokaitė      
 6   Ilarijus Ivčenkovas 
 Julija Špokaitė 
  ->      
    [62] 14:10   R.Zakirov, D.Gudavičius  
 7   Justas Pocius 
 Mishel Shtechman 
      21:14  21:15 [20']  
[35] 12:00   R.Šadauskas, N.Baltrušaitis      
 10   Rokas Šadauskas 
 Naglis Baltrušaitis 
  21:16  21:11 [23']      
  [48] 12:50   R.Zakirov, D.Gudavičius    
 15         18:21  21:13  21:9 [30']    
 R.Zakirov, D.Gudavičius      
 2   Rinat Zakirov 
 Deinoras Gudavičius 
  ->   , D.Vilimas   3-a vieta
      [76] 15:00   I.Ivčenkovas, J.Špokaitė
       I.Ivčenkovas, J.Špokaitė   21:19  21:13 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Freimanaitė, A.Oprisan    
    [63] 14:10   M.Mikelsone, V.Žymantaitė  
     M.Mikelsone, V.Žymantaitė   23:21  21:19 [28']   5-a vieta
      [77] 15:00   M.Mikelsone, V.Žymantaitė
     A.Klišmantaitė, V.Poljakov     21:11  21:15 [20']
    [64] 14:10   R.Šadauskas, N.Baltrušaitis  
     R.Šadauskas, N.Baltrušaitis   21:15  21:10 [20']  
         
         
       K.Freimanaitė, A.Oprisan   7-a vieta
      [78] 15:00   K.Freimanaitė, A.Oprisan
       A.Klišmantaitė, V.Poljakov   21:12  21:13 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Petkevičius, J.Alhasanov    
   D.Petkevičius, J.Alhasanov   ->    
     D.Petkevičius, J.Alhasanov  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [79] 15:25   D.Petkevičius, J.Alhasanov
        21:16  17:21  21:19 [33']
   .    
    ->    
     J.Pocius, M.Shtechman  
   J.Pocius, M.Shtechman     ->  
   J.Pocius, M.Shtechman    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.