Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Sportiados-Volano badmintono turnyras , Data: 2020-10-17, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17  
 1   Tadas Jarutis 
 Darius Jurgilas 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Jarutis, D.Jurgilas      
 16       ->      
  [97] 16:45   T.Jarutis, D.Jurgilas    
 9   Gintaras Bacevičius 
 Raimundas Masevičius 
    21:16  21:9 [21']    
[87] 15:50   V.Galiauskas, G.Vaitkevičius      
 8   Vidmantas Galiauskas 
 Gediminas Vaitkevičius 
  21:12  21:8 [28']      
    [107] 17:10   S.Lukonas, P.Liutikas  
 5   Jonas Daugėla 
 Arūnas Masteika 
      21:17  21:14 [27']  
[88] 15:50   J.Daugėla, A.Masteika      
 12   Ridas Andrijauskas 
 Gedas Petraitis 
  17:21  21:18  21:11 [43']      
  [98] 16:45   S.Lukonas, P.Liutikas    
 13         21:13  21:9 [23']    
 S.Lukonas, P.Liutikas      
 4   Saulius Lukonas 
 Paulius Liutikas 
  ->       1-a vieta
      [119] 18:00   P.Bareika, A.Pičiacha
 3   Vaidas Turolevičius 
 Mindaugas Juodvalkis 
        21:17  21:15 [21']
 V.Turolevičius, M.Juodvalkis      
 14       ->      
  [99] 16:45   V.Turolevičius, M.Juodvalkis    
 11   Tomas Tenikaitis 
 Vaidas Trumpaitis 
    21:8  21:16 [23']    
[89] 15:50   T.Tenikaitis, V.Trumpaitis      
 6   Evaldas Gedminas 
 Remigijus Reimeris 
  21:17  25:23 [30']      
    [108] 17:10   P.Bareika, A.Pičiacha  
 7   Jonas Šileris 
 Vilmantas Liorančas 
      14:21  21:12  21:10 [27']  
[90] 15:50   P.Bareika, A.Pičiacha      
 10   Paulius Bareika 
 Artūras Pičiacha 
  21:12  21:15 [23']      
  [100] 16:45   P.Bareika, A.Pičiacha    
 15         21:18  21:18 [28']    
 M.Augustaitis, A.Poderys      
 2   Marius Augustaitis 
 Aidas Poderys 
  ->    T.Jarutis, D.Jurgilas   3-a vieta
      [120] 18:00   V.Turolevičius, M.Juodvalkis
       V.Turolevičius, M.Juodvalkis   21:16  21:19 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Galiauskas, G.Vaitkevičius    
    [109] 17:10   J.Daugėla, A.Masteika  
     J.Daugėla, A.Masteika   21:18  21:14 [28']   5-a vieta
      [121] 18:00   M.Augustaitis, A.Poderys
     T.Tenikaitis, V.Trumpaitis     21:15  21:14 [23']
    [110] 17:10   M.Augustaitis, A.Poderys  
     M.Augustaitis, A.Poderys   21:17  23:21 [25']  
         
         
       V.Galiauskas, G.Vaitkevičius   7-a vieta
      [122] 18:00   T.Tenikaitis, V.Trumpaitis
       T.Tenikaitis, V.Trumpaitis   21:19  21:17 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Bacevičius, R.Masevičius    
   G.Bacevičius, R.Masevičius   ->    
    [101] 16:45   R.Andrijauskas, G.Petraitis  
   R.Andrijauskas, G.Petraitis     21:15  21:8 [21']  
   R.Andrijauskas, G.Petraitis    
    ->     9-a vieta
      [113] 17:35   E.Gedminas, R.Reimeris
        21:16  21:13 [22']
   E.Gedminas, R.Reimeris    
   E.Gedminas, R.Reimeris   ->    
    [102] 16:45   E.Gedminas, R.Reimeris  
   J.Šileris, V.Liorančas     21:13  6:21  21:19 [32']  
   J.Šileris, V.Liorančas    
    ->    
         
       G.Bacevičius, R.Masevičius   11-a vieta
      [114] 17:35   J.Šileris, V.Liorančas
       J.Šileris, V.Liorančas   21:16  21:2 [21']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-12 10:00 2020-12-12 23:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-12 10:00 2020-12-12 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP8]
2020-12-12 10:00 2020-12-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezio badmintono klubo Kaledinis turnyras
2020-12-12 10:00 2020-12-12 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas Nukelta
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Prienai, Prienai . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 20:00
Kauno MEGA, Kaunas
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (ANTRAS KARTAS)
2020-11-28 10:00 2020-11-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (PIRMAS KRAUJAS)
2020-11-28 11:00 2020-11-28 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.