Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai, Data: 2021-09-25, Vieta: Kauno MEGA, Kaunas  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 37, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-09-25 2021-09-25 2021-09-25 2021-09-26 2021-09-26 2021-09-26  
 1  Viltė Paulauskaitė    Dėl 1-32 vietos          
 V.Paulauskaitė          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [78] 16:05   V.Paulauskaitė        
 33  Marija Kolojanskaitė      21:6  21:10 [20']        
[7] 10:20   U.Mackevičiūtė          
 32  Urtė Mackevičiūtė    21:14  19:21  21:15 [39']     Dėl 1-8 vietos      
    [107] 18:40   V.Paulauskaitė      
 17  Atėnė Peleckytė        21:6  21:7 [22']      
 A.Peleckytė          
 48       ->          
  [63] 14:50   J.Kavaliauskaitė        
 49         20:22  21:16  21:16 [44']        
 J.Kavaliauskaitė          
 16  Jorė Kavaliauskaitė    ->       Dėl 1-4 vietos    
      [150] 09:45   V.Paulauskaitė    
 9  Greta Vedrickaitė          21:12  21:7 [18']    
 G.Vedrickaitė          
 56       ->          
  [64] 14:50   G.Vedrickaitė        
 41         18:21  21:6  21:15 [29']        
 U.Ivanauskaitė          
 24  Uma Ivanauskaitė    ->          
    [108] 18:40   G.Vedrickaitė      
 25  Ugnė Tiškutė        21:17  23:21 [28']      
 U.Tiškutė          
 40       ->          
  [65] 14:50   D.Lygnugarytė        
 57         21:9  21:6 [24']        
 D.Lygnugarytė          
 8  Dangė Lygnugarytė    ->         Dėl 1-2 vietos  
        [184] 12:40   V.Paulauskaitė  
 5  Martyna Marija Marcinkevičiūtė            21:15  21:16 [27']  
 M.Marcinkevičiūtė          
 60       ->          
  [69] 15:15   M.Marcinkevičiūtė        
 37  Ugnė Drungilaitė      21:16  21:15 [21']        
[8] 10:25   G.Beržinskaitė          
 28  Gabija Beržinskaitė    21:12  21:7 [20']          
    [109] 18:40   M.Marcinkevičiūtė      
 21  Mila Leonovič        21:10  21:17 [20']      
 M.Leonovič          
 44       ->          
  [70] 15:15   N.Seniūnaitė        
 53         21:10  21:11 [20']        
 N.Seniūnaitė          
 12  Nomeda Seniūnaitė    ->          
      [151] 09:45   T.Leonovič    
 13  Giedra Velykytė          21:13  21:9 [25']    
 G.Velykytė          
 52       ->          
  [71] 15:15   G.Velykytė        
 45         21:6  21:11 [24']        
 A.Krutkytė          
 20  Adelė Krutkytė    ->          
    [110] 18:40   T.Leonovič      
 29  Austėja Siniūtė        21:11  21:5 [27']      
[9] 10:25   A.Siniūtė          
 36  Roberta Neverauskaitė    21:8  21:8 [21']          
  [72] 15:40   T.Leonovič        
 61         21:6  21:3 [26']        
 T.Leonovič          
 4  Taja Leonovič    ->           1-a vieta
          [206] 15:00   V.Paulauskaitė
 3  Jogailė Kelečiūtė              21:16  21:10 [25']
 J.Kelečiūtė          
 62       ->          
  [73] 15:40   J.Kelečiūtė        
 35  Ugnė Kaminskaitė      21:6  21:5 [25']        
[10] 10:45   U.Kaminskaitė          
 30  Erika Žiaušytė    21:16  16:21  21:14 [37']          
    [111] 19:05   J.Kelečiūtė      
 19  Marija Rimkutė        21:10  21:9 [23']      
 M.Rimkutė          
 46       ->          
  [75] 15:40   M.Rimkutė        
 51         22:20  21:17 [28']        
 L.Budrytė          
 14  Liepa Budrytė    ->          
      [152] 09:50   J.Kelečiūtė    
 11  Nikolė Puchovičiūtė          21:17  21:15 [29']    
 N.Puchovičiūtė          
 54       ->          
  [76] 15:40   N.Puchovičiūtė        
 43         21:10  21:12 [22']        
 A.Ralytė          
 22  Aina Ralytė    ->          
    [112] 19:05   A.Stankevičiūtė      
 27  Elžbieta Vilimaitė        21:13  21:14 [23']      
 E.Vilimaitė          
 38       ->          
  [77] 16:05   A.Stankevičiūtė        
 59         21:5  21:1 [17']        
 A.Stankevičiūtė          
 6  Augustė Stankevičiūtė    ->          
        [185] 12:40   J.Kelečiūtė  
 7  Jorūnė Šalnaitė            21:19  21:10 [27']  
 J.Šalnaitė          
 58       ->          
  [79] 16:05   J.Šalnaitė        
 39         21:3  21:5 [17']        
 S.Liutkutė          
 26  Skaistė Liutkutė    ->          
    [113] 19:05   J.Šalnaitė      
 23  Gretė Velykytė        21:13  21:4 [21']      
 G.Velykytė          
 42       ->          
  [80] 16:05   A.Klimaitė        
 55         21:11  21:12 [24']        
 A.Klimaitė          
 10  Amelija Klimaitė    ->          
      [153] 09:50   M.Sukackaitė    
 15  Urtė Gatelytė          21:14  21:17 [25']    
 U.Gatelytė          
 50       ->        T.Leonovič   3-a vieta
  [81] 16:05   U.Gatelytė     [207] 15:00   M.Sukackaitė
 47         17:21  21:15  21:8 [42']      M.Sukackaitė   21:9  21:14 [22']
 E.Dindaitė          
 18  Elzė Dindaitė    ->          
    [114] 19:05   M.Sukackaitė      
 31  Vesta Juodonytė        21:0      
[11] 10:45   V.Juodonytė          
 34  Aušrinė Mažulytė    21:19  21:11 [23']          
  [82] 16:30   M.Sukackaitė        
 63         21:5  21:7 [15']        
 M.Sukackaitė          
 2  Monika Sukackaitė    ->       Dėl 5-8 vietos    
         G.Vedrickaitė    
        [186] 13:05   M.Marcinkevičiūtė  
         M.Marcinkevičiūtė   21:14  21:16 [24']   5-a vieta
          [208] 15:00   J.Šalnaitė
         A.Stankevičiūtė     21:7  21:8 [22']
        [187] 13:05   J.Šalnaitė  
         J.Šalnaitė   21:18  21:17 [29']  
             
             
           G.Vedrickaitė   7-a vieta
         
           A.Stankevičiūtė   ->
        Dėl 9-16 vietos      
       J.Kavaliauskaitė      
      [158] 10:10   J.Kavaliauskaitė    
       D.Lygnugarytė   16:21  22:20  21:19 [42']    
        [188] 13:05   N.Seniūnaitė  
       N.Seniūnaitė     18:21  21:17  21:18 [43']  
      [164] 11:00   N.Seniūnaitė    
       G.Velykytė   14:21  21:17  21:7 [32']     9-a vieta
         
       M.Rimkutė       ->
      [159] 10:35   M.Rimkutė    
       N.Puchovičiūtė   11:21  21:11  21:17 [31']    
        [189] 13:05   M.Rimkutė  
       A.Klimaitė     21:15  19:21  21:14 [37']  
       A.Klimaitė    
       U.Gatelytė   21:0    
             
           J.Kavaliauskaitė   11-a vieta
         
           A.Klimaitė   ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
         D.Lygnugarytė    
         
         G.Velykytė   ->   13-a vieta
         
         N.Puchovičiūtė     ->
         
         U.Gatelytė   ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
     U.Mackevičiūtė        
    [115] 19:05   A.Peleckytė      
     A.Peleckytė   21:10  21:8 [26']      
         
     U.Ivanauskaitė     ->    
    [116] 19:30   U.Ivanauskaitė      
     U.Tiškutė   21:7  21:15 [22']      
         
     G.Beržinskaitė       ->  
    [117] 19:30   G.Beržinskaitė      
     M.Leonovič   21:9  21:13 [23']      
         
     A.Krutkytė     ->    
    [118] 19:30   A.Krutkytė      
     A.Siniūtė   21:17  21:19 [29']       17-a vieta
         
     U.Kaminskaitė         ->
    [119] 19:30   L.Budrytė      
     L.Budrytė   21:19  21:5 [27']      
         
     A.Ralytė     ->    
    [120] 19:30   A.Ralytė      
     E.Vilimaitė   21:12  21:2 [20']      
         
     S.Liutkutė       ->  
    [121] 19:55   G.Velykytė      
     G.Velykytė   14:21  21:17  21:17 [37']      
         
     E.Dindaitė     ->    
    [122] 19:55   E.Dindaitė      
     V.Juodonytė   21:9  21:12 [21']     19-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
           
         
          ->   21-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
       U.Mackevičiūtė      
         
       U.Tiškutė   ->    
         
       M.Leonovič     ->  
         
       A.Siniūtė   ->     25-a vieta
         
       U.Kaminskaitė       ->
         
       E.Vilimaitė   ->    
         
       S.Liutkutė     ->  
         
       V.Juodonytė   ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   M.Kolojanskaitė        
   M.Kolojanskaitė   ->        
     M.Kolojanskaitė      
      ->      
   .        
    ->        
         
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         
          ->  
   U.Drungilaitė        
   U.Drungilaitė   ->        
     U.Drungilaitė      
      ->      
   .        
    ->        
         
        ->    
   .        
    ->        
     R.Neverauskaitė      
   R.Neverauskaitė     ->      
   R.Neverauskaitė        
    ->         33-a vieta
         
            ->
   E.Žiaušytė        
   E.Žiaušytė   ->        
     E.Žiaušytė      
      ->      
   .        
    ->        
       E.Žiaušytė    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         
          ->  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       A.Mažulytė    
        ->    
   .        
    ->       35-a vieta
     A.Mažulytė  
   A.Mažulytė     ->     ->
   A.Mažulytė        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
          ->   37-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     41-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 10:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian U17 International (atšaukta)
2021-10-29 10:00 2021-10-31 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 10:00 2021-10-23 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
NIDA International
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žurnalistų turnyras
2021-10-14 11:00 2021-10-14 15:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.