Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai, Data: 2021-09-25, Vieta: Kauno MEGA, Kaunas  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-09-25 2021-09-25 2021-09-26 2021-09-26 2021-09-26  
 1  Domas Pakšys 
 Jogailė Kelečiūtė 
  Dėl 1-16 vietos        
 D.Pakšys, J.Kelečiūtė        
 32       ->        
  [84] 16:30   D.Pakšys, J.Kelečiūtė      
 17  Joringis Skirgaila 
 Nomeda Seniūnaitė 
    21:3  21:4 [18']      
[19] 11:30   J.Skirgaila, N.Seniūnaitė        
 16  Ugnius Lygnugaris 
 Mila Leonovič 
  21:12  21:13 [23']        
    [139] 09:00   D.Pakšys, J.Kelečiūtė    
 9  Daniel Leonovič 
 Amelija Klimaitė 
      21:16  21:15 [28']    
 D.Leonovič, A.Klimaitė        
 24       ->        
  [85] 16:30   V.Šukys, A.Stankevičiūtė      
 25         21:14  19:21  21:15 [38']      
 V.Šukys, A.Stankevičiūtė        
 8  Vytautas Šukys 
 Augustė Stankevičiūtė 
  ->        
      [169] 11:25   D.Pakšys, J.Kelečiūtė  
 5  Benediktas Kamantauskas 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
        21:12  21:12 [27']  
 B.Kamantauskas, M.Marcinkevičiūtė        
 28       ->        
  [86] 16:30   B.Kamantauskas, M.Marcinkevičiūtė      
 21         21:12  21:13 [23']      
 J.Jatulis, U.Gatelytė        
 12  Jurgis Jatulis 
 Urtė Gatelytė 
  ->        
    [140] 09:00   B.Kamantauskas, M.Marcinkevičiūtė    
 13  Markas Gedrimas 
 Dangė Lygnugarytė 
      21:7  16:21  21:17 [37']    
 M.Gedrimas, D.Lygnugarytė        
 20       ->        
  [87] 16:55   M.Mackevičius, E.Žiaušytė      
 29         21:19  14:21  21:15 [40']      
 M.Mackevičius, E.Žiaušytė        
 4  Matas Mackevičius 
 Erika Žiaušytė 
  ->         1-a vieta
        [200] 14:20   D.Pakšys, J.Kelečiūtė
 3  Rokas Lesinskas 
 Taja Leonovič 
          21:18  21:19 [30']
 R.Lesinskas, T.Leonovič        
 30       ->        
  [88] 16:55   R.Lesinskas, T.Leonovič      
 19  Danielis Januškauskis 
 Vesta Juodonytė 
    21:14  21:11 [21']      
[20] 11:30   D.Daugėla, A.Krutkytė        
 14  Domas Daugėla 
 Adelė Krutkytė 
  21:10  21:5 [23']        
    [141] 09:00   R.Lesinskas, T.Leonovič    
 11  Rokas Barkauskas 
 Aina Ralytė 
      21:4  21:14 [22']    
 R.Barkauskas, A.Ralytė        
 22       ->        
  [89] 16:55   R.Barkauskas, A.Ralytė      
 27         17:21  21:17  21:18 [38']      
 M.Plauška, J.Šalnaitė        
 6  Martynas Plauška 
 Jorūnė Šalnaitė 
  ->        
      [170] 11:25   R.Lesinskas, T.Leonovič  
 7  Paulius Jakubčionis 
 Greta Vedrickaitė 
        21:16  21:12 [26']  
 P.Jakubčionis, G.Vedrickaitė        
 26       ->        
  [90] 16:55   D.Gabriūnas, J.Kavaliauskaitė      
 23         21:9  21:11 [24']      
 D.Gabriūnas, J.Kavaliauskaitė        
 10  Dominykas Gabriūnas 
 Jorė Kavaliauskaitė 
  ->        
    [142] 09:00   D.Tankevič, V.Paulauskaitė    
 15  Rokas Krūminas 
 Urtė Mackevičiūtė 
      21:10  21:11 [26']    
[21] 11:30   R.Krūminas, U.Mackevičiūtė        
 18  Benas Markevičius 
 Elžbieta Vilimaitė 
  21:13  21:17 [22']      B.Kamantauskas, M.Marcinkevičiūtė   3-a vieta
  [91] 16:55   D.Tankevič, V.Paulauskaitė   [201] 14:20   D.Tankevič, V.Paulauskaitė
 31         21:5  21:3 [21']    D.Tankevič, V.Paulauskaitė   21:14  21:13 [25']
 D.Tankevič, V.Paulauskaitė        
 2  Dominik Tankevič 
 Viltė Paulauskaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       V.Šukys, A.Stankevičiūtė    
      [176] 11:50   M.Mackevičius, E.Žiaušytė  
       M.Mackevičius, E.Žiaušytė   13:21  21:11  21:14 [34']   5-a vieta
        [202] 14:20   M.Mackevičius, E.Žiaušytė
       R.Barkauskas, A.Ralytė     16:21  21:11  21:19 [34']
      [177] 11:50   D.Gabriūnas, J.Kavaliauskaitė  
       D.Gabriūnas, J.Kavaliauskaitė   21:18  21:15 [22']  
           
           
         V.Šukys, A.Stankevičiūtė   7-a vieta
       
         R.Barkauskas, A.Ralytė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     J.Skirgaila, N.Seniūnaitė      
    [143] 09:00   D.Leonovič, A.Klimaitė    
     D.Leonovič, A.Klimaitė   21:10  21:9 [25']    
       
     J.Jatulis, U.Gatelytė     ->  
     M.Gedrimas, D.Lygnugarytė    
     M.Gedrimas, D.Lygnugarytė   21:0     9-a vieta
       
     D.Daugėla, A.Krutkytė       ->
    [144] 09:20   M.Plauška, J.Šalnaitė    
     M.Plauška, J.Šalnaitė   21:5  21:14 [22']    
       
     P.Jakubčionis, G.Vedrickaitė     ->  
    [145] 09:20   P.Jakubčionis, G.Vedrickaitė    
     R.Krūminas, U.Mackevičiūtė   21:13  17:21  21:13 [33']    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       J.Skirgaila, N.Seniūnaitė    
       
       J.Jatulis, U.Gatelytė   ->   13-a vieta
       
       D.Daugėla, A.Krutkytė     ->
       
       R.Krūminas, U.Mackevičiūtė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   U.Lygnugaris, M.Leonovič      
   U.Lygnugaris, M.Leonovič   ->      
     U.Lygnugaris, M.Leonovič    
      ->    
   .      
    ->      
       
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   D.Januškauskis, V.Juodonytė      
   D.Januškauskis, V.Juodonytė   ->      
     D.Januškauskis, V.Juodonytė    
      ->    
   .      
    ->      
       
        ->  
   .      
    ->      
     B.Markevičius, E.Vilimaitė    
   B.Markevičius, E.Vilimaitė     ->    
   B.Markevičius, E.Vilimaitė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 10:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian U17 International (atšaukta)
2021-10-29 10:00 2021-10-31 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 10:00 2021-10-23 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
NIDA International
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žurnalistų turnyras
2021-10-14 11:00 2021-10-14 15:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.