Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos veteranų čempionatas, Data: 2021-12-04, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- 35+, Mišrus dvejetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-12-04 2021-12-04 2021-12-04 2021-12-04 2021-12-04  
 1  Karolis Šemeta 
 Justė Žibūdienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 K.Šemeta, J.Žibūdienė        
 32       ->        
  [166] 18:05   K.Šemeta, J.Žibūdienė      
 17  Henrikas Smilgevičius 
 Inesa Bacevičienė 
    21:6  21:14 [24']      
[154] 17:40   H.Smilgevičius, I.Bacevičienė        
 16  Povilas Marčiukaitis 
 Eglė Kaminskaitė 
  21:14  21:14 [29']        
    [186] 19:20   K.Šemeta, J.Žibūdienė    
 9  Paulius Jūras 
 Inga Bankauskienė 
      21:18  21:11 [34']    
 P.Jūras, I.Bankauskienė        
 24       ->        
  [167] 18:05   P.Jūras, I.Bankauskienė      
 25         21:16  22:20 [29']      
 M.Trybas, S.Čalkina        
 8  Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
  ->        
      [206] 20:10   K.Šemeta, J.Žibūdienė  
 5  Dalius Martinaitis 
 Jelena Puchova 
        21:12  19:21  21:8 [35']  
 D.Martinaitis, J.Puchova        
 28       ->        
  [168] 18:05   D.Martinaitis, J.Puchova      
 21         21:11  21:18 [22']      
 A.Valantiejus, L.Valantiejienė        
 12  Andrius Valantiejus 
 Lorena Valantiejienė 
  ->        
    [187] 19:20   D.Martinaitis, J.Puchova    
 13  Laimonas Bečalis 
 Ingrida Savickienė 
      21:16  18:21  21:17 [33']    
 L.Bečalis, I.Savickienė        
 20       ->        
  [169] 18:05   D.Narvilas, A.Stankutė      
 29         21:9  21:7 [22']      
 D.Narvilas, A.Stankutė        
 4  Donatas Narvilas 
 Agnė Stankutė 
  ->         1-a vieta
        [219] 21:00   K.Šemeta, J.Žibūdienė
 3  Martynas Povilaitis 
 Eglė Savilovaitė Rimdžiuvienė 
          21:16  21:15 [16']
 M.Povilaitis, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė        
 30       ->        
  [170] 18:30   M.Povilaitis, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė      
 19  Eduard Goss 
 Lina Railienė 
    21:13  21:15 [28']      
[155] 17:40   E.Goss, L.Railienė        
 14   Javed Iqbal 
 Dalia Sunklodė 
  21:8  21:12 [25']        
    [188] 19:20   M.Povilaitis, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė    
 11  Ovidijus Žukauskas 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
      23:21  21:12 [29']    
 O.Žukauskas, J.Živatkauskaitė        
 22       ->        
  [171] 18:30   O.Žukauskas, J.Živatkauskaitė      
 27         21:15  14:21  22:20 [30']      
 M.Danys, L.Chomskytė        
 6  Mindaugas Danys 
 Laima Chomskytė 
  ->        
      [207] 20:10   T.Tiškus, J.Vadeikienė  
 7  Ramūnas Bilius 
 Jurgita Bilienė 
        21:15  21:15 [30']  
 R.Bilius, J.Bilienė        
 26       ->        
  [172] 18:30   T.Lukoševičius, A.Michaliova      
 23         10:21  21:16  21:15 [33']      
 T.Lukoševičius, A.Michaliova        
 10  Tomas Lukoševičius 
 Alina Michaliova 
  ->        
    [189] 19:20   T.Tiškus, J.Vadeikienė    
 15  Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
      21:18  22:20 [20']    
[156] 17:40   A.Nareika, K.Nareikienė        
 18  Žygimantas Slavickas 
 Jurgita Ravinskienė 
  21:9  21:12 [46']      D.Martinaitis, J.Puchova   3-a vieta
  [173] 18:30   T.Tiškus, J.Vadeikienė   [220] 21:00   D.Martinaitis, J.Puchova
 31         21:17  21:15 [31']    M.Povilaitis, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   21:11  21:16 [17']
 T.Tiškus, J.Vadeikienė        
 2  Tomas Tiškus 
 Judita Vadeikienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       P.Jūras, I.Bankauskienė    
      [208] 20:10   D.Narvilas, A.Stankutė  
       D.Narvilas, A.Stankutė   16:21  21:18  21:19 [36']   5-a vieta
       
       O.Žukauskas, J.Živatkauskaitė     ->
      [209] 20:10   T.Lukoševičius, A.Michaliova  
       T.Lukoševičius, A.Michaliova   21:0  
           
           
         P.Jūras, I.Bankauskienė   7-a vieta
       
         O.Žukauskas, J.Živatkauskaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     H.Smilgevičius, I.Bacevičienė      
    [190] 19:20   M.Trybas, S.Čalkina    
     M.Trybas, S.Čalkina   21:13  21:4 [24']    
      [210] 20:35   M.Trybas, S.Čalkina  
     A.Valantiejus, L.Valantiejienė     21:0  
    [191] 19:20   A.Valantiejus, L.Valantiejienė    
     L.Bečalis, I.Savickienė   21:14  21:18 [15']     9-a vieta
       
     E.Goss, L.Railienė       ->
    [192] 19:20   E.Goss, L.Railienė    
     M.Danys, L.Chomskytė   21:15  15:21  21:15 [29']    
      [211] 20:35   R.Bilius, J.Bilienė  
     R.Bilius, J.Bilienė     21:12  21:19 [14']  
    [193] 19:20   R.Bilius, J.Bilienė    
     A.Nareika, K.Nareikienė   21:18  21:16 [31']    
           
         A.Valantiejus, L.Valantiejienė   11-a vieta
       
         E.Goss, L.Railienė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       H.Smilgevičius, I.Bacevičienė    
       
       L.Bečalis, I.Savickienė   ->   13-a vieta
       
       M.Danys, L.Chomskytė     ->
       
       A.Nareika, K.Nareikienė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   P.Marčiukaitis, E.Kaminskaitė      
   P.Marčiukaitis, E.Kaminskaitė   ->      
     P.Marčiukaitis, E.Kaminskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       P.Marčiukaitis, E.Kaminskaitė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [194] 19:45   J.Iqbal, D.Sunklodė
          22:20  21:15 [18']
   J.Iqbal, D.Sunklodė      
   J.Iqbal, D.Sunklodė   ->      
     J.Iqbal, D.Sunklodė    
      ->    
   .      
    ->      
      [174] 18:30   J.Iqbal, D.Sunklodė  
        21:12  21:17 [25']  
   .      
    ->      
     Ž.Slavickas, J.Ravinskienė    
   Ž.Slavickas, J.Ravinskienė     ->    
   Ž.Slavickas, J.Ravinskienė      
    ->     19-a vieta
         Ž.Slavickas, J.Ravinskienė
         Ž.Slavickas, J.Ravinskienė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PIRMAS KRAUJAS
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.