Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos veteranų čempionatas, Data: 2021-12-04, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- 40+, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-12-04 2021-12-04 2021-12-04 2021-12-04  
 1  Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 16       ->      
  [175] 18:30   A.Mackevič, J.Ramaneckienė    
 9  Aurimas Kamantauskas 
 Rūta Žigienė 
    21:7  21:7 [18']    
[157] 17:40   N.Valuckas, E.Grigeliūnienė      
 8  Nerijus Valuckas 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  25:23  18:21  21:12 [34']      
    [195] 19:45   A.Mackevič, J.Ramaneckienė  
 5  Artūras Sirbikė 
 Inga Vaicekauskienė 
      21:18  21:6 [16']  
[158] 17:40   A.Jonuškis, G.Ūsienė      
 12  Artūras Jonuškis 
 Giedrė Ūsienė 
  10:21  21:14  22:20 [37']      
  [176] 18:30   K.Krūminas, G.Krūminienė    
 13  Alius Koroliovas 
 Asta Rėčkuvienė 
    21:18  21:10 [25']    
[159] 17:40   K.Krūminas, G.Krūminienė      
 4  Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  21:10  21:7 [25']       1-a vieta
      [212] 20:35   A.Mackevič, J.Ramaneckienė
 3  Audrius Kepežinskas 
 Giedrė Dapkuvienė 
        15:21  21:18  21:12 [23']
 A.Kepežinskas, G.Dapkuvienė      
 14       ->      
  [177] 18:55   A.Kepežinskas, G.Dapkuvienė    
 11  Rytis Vasiliauskas 
 Kotryna Vasiliauskė 
    21:8  21:11 [20']    
[160] 17:40   R.Vasiliauskas, K.Vasiliauskė      
 6  Audrius Butkus 
 Vaiva Kelečienė 
  21:0      
    [196] 19:45   A.Kvedarauskas, R.Šidlauskienė  
 7  Sergej Leonovič 
 Beata Rakštytė 
      21:8  21:12 [23']  
[161] 17:40   S.Leonovič, B.Rakštytė      
 10  Nerijus Molis 
 Eglė Bagdonienė 
  21:11  21:12 [21']      
  [178] 18:55   A.Kvedarauskas, R.Šidlauskienė    
 15         21:16  21:9 [26']    
 A.Kvedarauskas, R.Šidlauskienė      
 2  Aivaras Kvedarauskas 
 Rima Šidlauskienė 
  ->    K.Krūminas, G.Krūminienė   3-a vieta
      [213] 20:35   A.Kepežinskas, G.Dapkuvienė
       A.Kepežinskas, G.Dapkuvienė   21:13  21:16 [13']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Valuckas, E.Grigeliūnienė    
    [197] 19:45   A.Jonuškis, G.Ūsienė  
     A.Jonuškis, G.Ūsienė   21:13  21:17 [29']   5-a vieta
      [214] 20:35   S.Leonovič, B.Rakštytė
     R.Vasiliauskas, K.Vasiliauskė     21:5  21:19 [15']
    [198] 19:45   S.Leonovič, B.Rakštytė  
     S.Leonovič, B.Rakštytė   21:17  21:9 [20']  
         
         
       N.Valuckas, E.Grigeliūnienė   7-a vieta
     
       R.Vasiliauskas, K.Vasiliauskė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Kamantauskas, R.Žigienė    
   A.Kamantauskas, R.Žigienė   ->    
    [199] 19:45   A.Sirbikė, I.Vaicekauskienė  
   A.Sirbikė, I.Vaicekauskienė     21:14  18:21  21:15 [41']  
  [179] 18:55   A.Sirbikė, I.Vaicekauskienė    
   A.Koroliovas, A.Rėčkuvienė   21:11  21:7 [21']     9-a vieta
      [215] 20:35   A.Sirbikė, I.Vaicekauskienė
        21:17  21:18 [17']
   A.Butkus, V.Kelečienė    
   A.Butkus, V.Kelečienė   ->    
    [200] 19:45   N.Molis, E.Bagdonienė  
   N.Molis, E.Bagdonienė     21:0  
   N.Molis, E.Bagdonienė    
    ->    
         
       A.Kamantauskas, R.Žigienė   11-a vieta
     
       A.Butkus, V.Kelečienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Koroliovas, A.Rėčkuvienė  
     A.Koroliovas, A.Rėčkuvienė   ->   13-a vieta
       A.Koroliovas, A.Rėčkuvienė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PIRMAS KRAUJAS
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.