Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos veteranų čempionatas, Data: 2021-12-04, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- 45+, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-12-04 2021-12-04 2021-12-04 2021-12-04  
 1  Audrius Kepežinskas 
 Aivaras Kvedarauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas      
 16       ->      
  [92] 13:55   A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas    
 9  Karolis Poškus 
 Ramūnas Ražanauskas 
    21:12  21:7 [24']    
[67] 12:40   K.Krūminas, G.Šiaučiūnas      
 8  Kęstutis Krūminas 
 Gintautas Šiaučiūnas 
  21:19  21:17 [31']      
    [119] 15:35   A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas  
 5  Saulius Eibukas 
 Darius Kairys 
      21:8  21:12 [24']  
[68] 12:40   S.Eibukas, D.Kairys      
 12  Alius Koroliovas 
 Ramūnas Galvanauskas 
  21:9  21:11 [22']      
  [93] 13:55   S.Eibukas, D.Kairys    
 13  Ričardas Mališauskas 
 Rolandas Mazurkevičius 
    21:15  21:19 [31']    
[69] 13:05   A.Rimkus, A.Vilčinskas      
 4  Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
  21:10  21:15 [22']       1-a vieta
      [144] 16:50   A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas
 3  Andrius Kordušas 
 Giedrius Strumila 
        21:7  21:15 [23']
 A.Kordušas, G.Strumila      
 14       ->      
  [94] 14:20   A.Kordušas, G.Strumila    
 11  Gražvydas Petrauskas 
 Žilvinas Rėklaitis 
    21:7  21:9 [16']    
[70] 13:05   E.Petrošius, M.Zinkevičius      
 6  Edmundas Petrošius 
 Mantas Zinkevičius 
  21:18  21:17 [24']      
    [120] 15:35   A.Kordušas, G.Strumila  
 7  Elmoras Adakauskas 
 Mindaugas Danys 
      20:22  21:17  21:18 [43']  
[71] 13:05   E.Adakauskas, M.Danys      
 10  Vidmantas Galiauskas 
 Kęstutis Povilonis 
  21:14  21:13 [21']      
  [95] 14:20   E.Čižinauskas, S.Stravinskas    
 15         21:11  21:12 [28']    
 E.Čižinauskas, S.Stravinskas      
 2  Evaldas Čižinauskas 
 Salvijus Stravinskas 
  ->    S.Eibukas, D.Kairys   3-a vieta
      [145] 16:50   E.Čižinauskas, S.Stravinskas
       E.Čižinauskas, S.Stravinskas   25:23  30:29 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Krūminas, G.Šiaučiūnas    
    [121] 15:35   A.Rimkus, A.Vilčinskas  
     A.Rimkus, A.Vilčinskas   21:11  25:23 [28']   5-a vieta
      [146] 16:50   E.Adakauskas, M.Danys
     E.Petrošius, M.Zinkevičius     21:16  13:21  21:19 [41']
    [122] 15:35   E.Adakauskas, M.Danys  
     E.Adakauskas, M.Danys   21:18  21:19 [30']  
         
         
       K.Krūminas, G.Šiaučiūnas   7-a vieta
     
       E.Petrošius, M.Zinkevičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Poškus, R.Ražanauskas    
   K.Poškus, R.Ražanauskas   ->    
    [123] 15:35   K.Poškus, R.Ražanauskas  
   A.Koroliovas, R.Galvanauskas     21:12  21:12 [27']  
  [96] 14:20   A.Koroliovas, R.Galvanauskas    
   R.Mališauskas, R.Mazurkevičius   15:21  21:18  21:12 [36']     9-a vieta
      [147] 17:15   K.Poškus, R.Ražanauskas
        21:13  21:12 [31']
   G.Petrauskas, Ž.Rėklaitis    
   G.Petrauskas, Ž.Rėklaitis   ->    
    [124] 15:35   G.Petrauskas, Ž.Rėklaitis  
   V.Galiauskas, K.Povilonis     21:15  21:18 [26']  
   V.Galiauskas, K.Povilonis    
    ->    
         
       A.Koroliovas, R.Galvanauskas   11-a vieta
     
       V.Galiauskas, K.Povilonis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Mališauskas, R.Mazurkevičius  
     R.Mališauskas, R.Mazurkevičius   ->   13-a vieta
       R.Mališauskas, R.Mazurkevičius
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PIRMAS KRAUJAS
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.