Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj), Data: 2021-09-11, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 B, Vyrų vienetas, dalyvių- 28, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-09-11 2021-09-11 2021-09-11 2021-09-11 2021-09-11  
 1  Deivydas Žilinskas    Dėl 1-16 vietos        
 D.Žilinskas        
 32       ->        
  [181] 18:50    D.Žilinskas      
 17  Domas Daugėla      21:16  21:16 [17']      
[165] 17:35    D.Daugėla        
 16  Pijus Povilonis    21:11  21:12 [14']        
    [198] 19:40    D.Žilinskas    
 9  Martynas Plauška        21:16  21:5 [17']    
[166] 17:35    M.Plauška        
 24  Benas Adamonis    21:7  21:10 [14']        
  [182] 18:50    U.Mikalauskas      
 25  Joris Ivanauskas      23:21  21:14 [26']      
[167] 18:00    U.Mikalauskas        
 8  Ugnius Mikalauskas    19:21  21:12  21:13 [28']        
      [214] 20:30    D.Žilinskas  
 5  Daniel Leonovič          21:13  21:19 [18']  
[168] 18:00    D.Leonovič        
 28  Mykolas Grytė    21:11  21:16 [17']        
  [183] 18:50    D.Leonovič      
 21  Gustas Čekavičius      18:21  22:20  21:13 [35']      
[171] 18:00    P.Jakubčionis        
 12  Paulius Jakubčionis    21:14  21:14 [16']        
    [199] 19:40    D.Leonovič    
 13  Matas Stravinskas        21:17  18:21  21:18 [34']    
[172] 18:00    P.Kovas        
 20  Pijus Kovas    21:10  21:7 [13']        
  [184] 18:50    B.Kamantauskas      
 29         21:23  25:23  21:18 [35']      
 B.Kamantauskas        
 4  Benediktas Kamantauskas    ->         1-a vieta
        [225] 20:55    D.Žilinskas
 3  Nojus Tenikaitis            21:16  21:13 [20']
 N.Tenikaitis        
 30       ->        
  [185] 18:50    N.Tenikaitis      
 19  Mindaugas Butkus      21:14  18:21  21:10 [31']      
[173] 18:25    J.Tomkevičius        
 14  Justinas Tomkevičius    21:15  23:21 [22']        
    [200] 19:40    N.Tenikaitis    
 11  Tautvydas Puišys        18:21  21:18  21:17 [36']    
[174] 18:25    T.Puišys        
 22  Paulius Jarašiūnas    21:14  21:4 [16']        
  [186] 18:50    T.Puišys      
 27  Joris Jagminas      21:17  18:13 [27']      
[175] 18:25    N.Šimkus        
 6  Nedas Šimkus    21:18  21:14 [20']        
      [215] 20:30    D.Tankevič  
 7  Kipras Sakalauskas          21:9  21:7 [13']  
[176] 18:25    K.Sakalauskas        
 26  Paulius Ikamas    21:7  21:2 [12']        
  [187] 18:50    K.Sakalauskas      
 23  Matas Stacevičius      21:19  13:21  21:14 [27']      
[177] 18:25    J.Jatulis        
 10  Jurgis Jatulis    21:23  21:12  21:12 [25']        
    [201] 19:40    D.Tankevič    
 15  Adomas Mažeika        21:10  21:9 [17']    
[178] 18:25    A.Mažeika        
 18  Emanuelis Vnek    21:5  21:6 [14']      D.Leonovič   3-a vieta
  [188] 18:50    D.Tankevič   [226] 20:55    D.Leonovič
 31         21:18  21:13 [23']    N.Tenikaitis   21:14  21:14 [18']
 D.Tankevič        
 2  Dominik Tankevič    ->     Dėl 5-8 vietos    
       U.Mikalauskas    
      [216] 20:30    B.Kamantauskas  
       B.Kamantauskas   24:22  17:21  22:20 [33']   5-a vieta
       
       T.Puišys     ->
      [217] 20:30    K.Sakalauskas  
       K.Sakalauskas   19:21  21:9  21:16 [31']  
           
           
         U.Mikalauskas   7-a vieta
       
         T.Puišys   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Daugėla      
    [202] 19:40    M.Plauška    
     M.Plauška   21:14  21:18 [17']    
      [218] 20:30    M.Plauška  
     P.Jakubčionis     21:19  21:17 [20']  
    [203] 19:40    P.Kovas    
     P.Kovas   21:17  21:19 [20']     9-a vieta
       
     J.Tomkevičius       ->
    [204] 20:05   J.Tomkevičius    
     N.Šimkus   21:0    
      [219] 20:30    J.Tomkevičius  
     J.Jatulis     22:20  19:21  21:19 [36']  
    [205] 20:05    J.Jatulis    
     A.Mažeika   21:16  21:12 [18']    
           
         P.Kovas   11-a vieta
       
         J.Jatulis   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Daugėla    
       
       P.Jakubčionis   ->   13-a vieta
       
       N.Šimkus     ->
       
       A.Mažeika   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   P.Povilonis      
   P.Povilonis   ->      
    [206] 20:05    J.Ivanauskas    
   B.Adamonis     21:10  21:7 [13']    
  [189] 19:15    J.Ivanauskas      
   J.Ivanauskas   21:14  21:23  21:15 [29']      
      [220] 20:55    M.Grytė  
   M.Grytė       21:15  21:16 [18']  
  [190] 19:15    M.Grytė      
   G.Čekavičius   21:9  21:6 [14']      
    [207] 20:05    M.Grytė    
   M.Stravinskas     21:15  21:18 [16']    
   M.Stravinskas      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   M.Butkus      
   M.Butkus   ->      
    [208] 20:05    M.Butkus    
   P.Jarašiūnas     19:21  21:19  21:12 [27']    
  [191] 19:15    J.Jagminas      
   J.Jagminas   21:14  23:25  21:15 [27']      
      [221] 20:55    M.Butkus  
   P.Ikamas       21:18  21:17 [16']  
  [192] 19:15    M.Stacevičius      
   M.Stacevičius   21:8  21:19 [16']      
    [209] 20:05    M.Stacevičius    
   E.Vnek     21:5  21:8 [12']    
   E.Vnek      
    ->    J.Ivanauskas   19-a vieta
       
         M.Stacevičius   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       P.Povilonis    
       
       M.Stravinskas   ->   21-a vieta
       
       J.Jagminas     ->
       
       E.Vnek   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     B.Adamonis    
     B.Adamonis   ->    
       
     G.Čekavičius     ->  
     G.Čekavičius    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     P.Jarašiūnas    
     P.Jarašiūnas   ->    
       
     P.Ikamas     ->  
     P.Ikamas    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
         .
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
         .
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 10:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian U17 International (atšaukta)
2021-10-29 10:00 2021-10-31 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 10:00 2021-10-23 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
NIDA International
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žurnalistų turnyras
2021-10-14 11:00 2021-10-14 15:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.