Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj), Data: 2021-09-11, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 B, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-09-11 2021-09-11 2021-09-11 2021-09-11  
 1  Dangė Lygnugarytė 
 Liepa Aleknavičiūtė 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Lygnugarytė, L.Aleknavičiūtė      
 16       ->      
  [193] 19:15    D.Lygnugarytė, L.Aleknavičiūtė    
 9  Skaistė Liutkutė 
 Gretė Velykytė 
    21:13  21:8 [17']    
[179] 18:25    M.Rimkutė, R.Vidzėnaitė      
 8  Marija Rimkutė 
 Rusnė Vidzėnaitė 
  14:21  21:16  21:13 [32']      
    [210] 20:05    D.Lygnugarytė, L.Aleknavičiūtė  
 5  Gabija Beržinskaitė 
 Liepa Budrytė 
      19:21  21:14  21:19 [39']  
 G.Beržinskaitė, L.Budrytė      
 12       ->      
  [194] 19:15    A.Peleckytė, A.Ralytė    
 13         21:12  19:21  21:15 [33']    
 A.Peleckytė, A.Ralytė      
 4  Atėnė Peleckytė 
 Aina Ralytė 
  ->       1-a vieta
      [222] 20:55    D.Lygnugarytė, L.Aleknavičiūtė
 3  Elzė Dindaitė 
 Jorė Kavaliauskaitė 
        21:15  19:21  21:15 [43']
 E.Dindaitė, J.Kavaliauskaitė      
 14       ->      
  [195] 19:15    E.Dindaitė, J.Kavaliauskaitė    
 11         21:8  21:10 [17']    
 A.Krutkytė, N.Seniūnaitė      
 6  Adelė Krutkytė 
 Nomeda Seniūnaitė 
  ->      
    [211] 20:05    E.Dindaitė, J.Kavaliauskaitė  
 7  Augustė Leimonaitė 
 Giedra Velykytė 
      21:17  21:14 [23']  
[180] 18:25    A.Leimonaitė, G.Velykytė      
 10  Justė Linkutė 
 Ugnė Kaminskaitė 
  21:16  21:11 [21']      
  [196] 19:40    G.Vedrickaitė, A.Klimaitė    
 15         21:17  21:16 [21']    
 G.Vedrickaitė, A.Klimaitė      
 2  Greta Vedrickaitė 
 Amelija Klimaitė 
  ->    A.Peleckytė, A.Ralytė   3-a vieta
      [223] 20:55   A.Peleckytė, A.Ralytė
       G.Vedrickaitė, A.Klimaitė   21:18  21:19 [34']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Rimkutė, R.Vidzėnaitė    
    [212] 20:30    G.Beržinskaitė, L.Budrytė  
     G.Beržinskaitė, L.Budrytė   21:18  22:20 [21']   5-a vieta
      [224] 20:55    A.Leimonaitė, G.Velykytė
     A.Krutkytė, N.Seniūnaitė     21:13  23:25  21:12 [34']
    [213] 20:30    A.Leimonaitė, G.Velykytė  
     A.Leimonaitė, G.Velykytė   21:15  21:11 [20']  
         
         
       M.Rimkutė, R.Vidzėnaitė   7-a vieta
     
       A.Krutkytė, N.Seniūnaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Liutkutė, G.Velykytė    
   S.Liutkutė, G.Velykytė   ->    
     S.Liutkutė, G.Velykytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [197] 19:40    S.Liutkutė, G.Velykytė
        9:21  21:13  22:20 [28']
   .    
    ->    
     J.Linkutė, U.Kaminskaitė  
   J.Linkutė, U.Kaminskaitė     ->  
   J.Linkutė, U.Kaminskaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
       .
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 10:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian U17 International (atšaukta)
2021-10-29 10:00 2021-10-31 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 10:00 2021-10-23 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
NIDA International
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žurnalistų turnyras
2021-10-14 11:00 2021-10-14 15:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.