Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj), Data: 2021-09-11, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 D, Moterų vienetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-09-11 2021-09-11 2021-09-11 2021-09-11 2021-09-11  
 1  Austėja Siniūtė    Dėl 1-16 vietos        
 A.Siniūtė        
 32       ->        
   A.Siniūtė      
 17         ->      
 .        
 16       ->        
    [84] 13:40    A.Siniūtė    
 9  Milda Bočkutė        21:16  21:6 [18']    
 M.Bočkutė        
 24       ->        
  [67] 12:55    T.Baltakytė      
 25         21:14  21:12 [16']      
 T.Baltakytė        
 8  Tautė Baltakytė    ->        
      [100] 14:25    A.Siniūtė  
 5  Medeina Seniūnaitė          21:9  21:9 [16']  
 M.Seniūnaitė        
 28       ->        
  [68] 12:55    M.Gurklytė      
 21         21:15  17:21  21:19 [31']      
 M.Gurklytė        
 12  Miglė Gurklytė    ->        
    [85] 13:40    L.Radavičiūtė    
 13  Rusnė Arasimavičiūtė        21:18  21:14 [19']    
 R.Arasimavičiūtė        
 20       ->        
  [69] 12:55    L.Radavičiūtė      
 29         21:18  21:15 [21']      
 L.Radavičiūtė        
 4  Loreta Radavičiūtė    ->         1-a vieta
        [123] 15:35    A.Siniūtė
 3  Danielė Grybytė            21:14  21:10 [18']
 D.Grybytė        
 30       ->        
  [70] 12:55    D.Grybytė      
 19  Gerda Lipa      17:21  21:11  22:20 [25']      
[58] 12:10    A.Vyblova        
 14  Atilė Vyblova    21:10  21:7 [13']        
    [86] 13:40    D.Grybytė    
 11  Elija Sunkladaitė        21:11  22:20 [16']    
 E.Sunkladaitė        
 22       ->        
  [71] 12:55    E.Sunkladaitė      
 27         21:19  21:8 [18']      
 D.Jasevičiūtė        
 6  Daniela Jasevičiūtė    ->        
      [101] 14:25    D.Grybytė  
 7  Ema Kolojanskaitė          21:17  15:21  21:15 [26']  
 E.Kolojanskaitė        
 26       ->        
  [72] 12:55    A.Vasiliauskaitė      
 23         21:19  21:13 [18']      
 A.Vasiliauskaitė        
 10  Aistė Vasiliauskaitė    ->        
    [87] 13:40    I.Michailova    
 15  Guoda Viščinytė        21:10  21:9 [14']    
[59] 12:10    M.Žulpaitė        
 18  Miglė Žulpaitė    21:10  15:21  21:19 [33']      L.Radavičiūtė   3-a vieta
  [73] 12:55    I.Michailova   [124] 15:35    L.Radavičiūtė
 31         21:9  21:7 [16']    I.Michailova   20:22  21:17  21:15 [33']
 I.Michailova        
 2  Inesa Michailova    ->     Dėl 5-8 vietos    
       T.Baltakytė    
      [102] 14:25    T.Baltakytė  
       M.Gurklytė   21:19  21:17 [21']   5-a vieta
        [125] 15:35    T.Baltakytė
       E.Sunkladaitė     21:14  21:15 [21']
      [103] 14:25    E.Sunkladaitė  
       A.Vasiliauskaitė   21:18  21:11 [19']  
           
           
         M.Gurklytė   7-a vieta
       
         A.Vasiliauskaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
         
     M.Bočkutė    
     M.Bočkutė   ->    
      [104] 14:50    M.Bočkutė  
     M.Seniūnaitė     22:20  21:19 [23']  
    [88] 14:05    R.Arasimavičiūtė    
     R.Arasimavičiūtė   21:6  21:17 [16']     9-a vieta
        [126] 15:35    A.Vyblova
     A.Vyblova       21:9  17:21  21:12 [26']
    [89] 14:05    A.Vyblova    
     D.Jasevičiūtė   19:21  21:11  21:16 [29']    
      [105] 14:50    A.Vyblova  
     E.Kolojanskaitė     21:12  21:17 [20']  
    [90] 14:05    M.Žulpaitė    
     M.Žulpaitė   18:21  21:14  21:12 [36']    
           
         R.Arasimavičiūtė   11-a vieta
       
         M.Žulpaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       M.Seniūnaitė  
       M.Seniūnaitė   ->   13-a vieta
       
       D.Jasevičiūtė     ->
       
       E.Kolojanskaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         G.Viščinytė
          ->
   G.Lipa      
   G.Lipa   ->      
     G.Lipa    
      ->    
   .      
    ->      
      [91] 14:05    G.Viščinytė  
        21:12  21:8 [14']  
   .      
    ->      
     G.Viščinytė    
   G.Viščinytė     ->    
   G.Viščinytė      
    ->     19-a vieta
         G.Lipa
         G.Lipa   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
         .
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
         .
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 10:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian U17 International (atšaukta)
2021-10-29 10:00 2021-10-31 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 10:00 2021-10-23 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
NIDA International
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žurnalistų turnyras
2021-10-14 11:00 2021-10-14 15:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.