Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj), Data: 2021-09-11, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-09-11 2021-09-11 2021-09-11 2021-09-11  
 1  Arnas Jarmalauskas 
 Danielius Sukanka 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Jarmalauskas, D.Sukanka      
 16       ->      
  [78] 13:20    A.Jarmalauskas, D.Sukanka    
 9  Tautvydas Bočkus 
 Tadas Žilinskas 
    21:9  21:13 [16']    
[64] 12:30    T.Bočkus, T.Žilinskas      
 8  Enrikas Mikolaitis 
 Gvidas Vasiliauskas 
  21:17  21:12 [20']      
    [95] 14:05    A.Jarmalauskas, D.Sukanka  
 5  Vytautas Maciukevičius 
 Tautvydas Stanaitis 
      21:14  21:18 [19']  
 V.Maciukevičius, T.Stanaitis      
 12       ->      
  [79] 13:20   V.Maciukevičius, T.Stanaitis    
 13           B/Ž    
 A.Jakštys, E.Lukošius      
 4  Alvaras Jakštys 
 Edgaras Lukošius 
  ->       1-a vieta
      [109] 14:50    A.Jarmalauskas, D.Sukanka
 3  Domantas Ausiejus 
 Jonas Aleknavičius 
        21:14  21:14 [19']
 D.Ausiejus, J.Aleknavičius      
 14       ->      
  [80] 13:20    N.Alijauskas, A.Bardauskas    
 11  Aleksandras Kriauza 
 Oliveris Garas 
    21:11  21:15 [18']    
[65] 12:30    N.Alijauskas, A.Bardauskas      
 6  Nojus Alijauskas 
 Adomas Bardauskas 
  21:9  21:7 [19']      
    [96] 14:25    M.Jakštys, T.Rimkus  
 7  Nojus Danusas 
 Pijus Kulnys 
      21:14  21:12 [18']  
[66] 12:30    A.Apanavičius, P.Kedainis      
 10  Agnius Apanavičius 
 Povilas Kedainis 
  21:12  19:21  21:15 [31']      
  [81] 13:40    M.Jakštys, T.Rimkus    
 15         21:13  21:11 [15']    
 M.Jakštys, T.Rimkus      
 2  Mykolas Jakštys 
 Tadas Rimkus 
  ->    V.Maciukevičius, T.Stanaitis   3-a vieta
      [110] 14:50    V.Maciukevičius, T.Stanaitis
       N.Alijauskas, A.Bardauskas   21:18  20:22  21:14 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Bočkus, T.Žilinskas    
    [97] 14:25   T.Bočkus, T.Žilinskas  
     A.Jakštys, E.Lukošius     B/Ž   5-a vieta
      [111] 14:50    T.Bočkus, T.Žilinskas
     D.Ausiejus, J.Aleknavičius     21:13  21:16 [15']
    [98] 14:25    A.Apanavičius, P.Kedainis  
     A.Apanavičius, P.Kedainis   12:21  21:11  21:19 [26']  
         
         
       A.Jakštys, E.Lukošius   7-a vieta
     
       D.Ausiejus, J.Aleknavičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Mikolaitis, G.Vasiliauskas    
   E.Mikolaitis, G.Vasiliauskas   ->    
    [82] 13:40   E.Mikolaitis, G.Vasiliauskas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [99] 14:25    E.Mikolaitis, G.Vasiliauskas
        21:17  23:21 [21']
   A.Kriauza, O.Garas    
   A.Kriauza, O.Garas   ->    
    [83] 13:40    N.Danusas, P.Kulnys  
   N.Danusas, P.Kulnys     21:10  21:15 [17']  
   N.Danusas, P.Kulnys    
    ->    
         
        11-a vieta
       A.Kriauza, O.Garas
       A.Kriauza, O.Garas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 10:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian U17 International (atšaukta)
2021-10-29 10:00 2021-10-31 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 10:00 2021-10-23 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
NIDA International
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žurnalistų turnyras
2021-10-14 11:00 2021-10-14 15:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.