Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj), Data: 2021-09-11, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 D, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-09-11 2021-09-11 2021-09-11  
 1  Austėja Siniūtė ,  Inesa Michailova   Dėl 1-4 vietų    
[11] 09:55    A.Siniūtė, I.Michailova    
 8  Rusnė Arasimavičiūtė ,  Miglė Žulpaitė    21:16  21:5 [18']    
  [25] 10:35    A.Siniūtė, I.Michailova  
 5  Tautė Baltakytė ,  Medeina Seniūnaitė      21:8  21:11 [16']  
[12] 09:55    T.Baltakytė, M.Seniūnaitė    
 4  Daniela Jasevičiūtė ,  Guoda Viščinytė    21:5  21:19 [15']    1-a vieta
    [41] 11:20    A.Siniūtė, I.Michailova
 3  Danielė Grybytė ,  Atilė Vyblova        21:17  21:8 [15']
[14] 09:55    D.Grybytė, A.Vyblova    
 6  Milda Bočkutė ,  Ema Kolojanskaitė    21:17  24:22 [19']    
  [26] 10:35    L.Radavičiūtė, A.Vasiliauskaitė  
 7  Elija Sunkladaitė ,  Miglė Gurklytė      21:12  21:14 [16']  
[15] 10:15    L.Radavičiūtė, A.Vasiliauskaitė    
 2  Loreta Radavičiūtė ,  Aistė Vasiliauskaitė    21:10  21:15 [17']    
     
     T.Baltakytė, M.Seniūnaitė  3-a vieta
  [42] 11:20    D.Grybytė, A.Vyblova
   D.Grybytė, A.Vyblova   21:19  21:16 [20']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   R.Arasimavičiūtė, M.Žulpaitė    
  [27] 10:35    R.Arasimavičiūtė, M.Žulpaitė  
   D.Jasevičiūtė, G.Viščinytė   21:12  21:17 [21']  5-a vieta
    [43] 11:20    R.Arasimavičiūtė, M.Žulpaitė
   M.Bočkutė, E.Kolojanskaitė     17:21  21:12  23:21 [40']
  [28] 10:35    M.Bočkutė, E.Kolojanskaitė  
   E.Sunkladaitė, M.Gurklytė   21:14  16:21  22:20 [32']  
       
       
     D.Jasevičiūtė, G.Viščinytė  7-a vieta
   
     E.Sunkladaitė, M.Gurklytė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 10:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian U17 International (atšaukta)
2021-10-29 10:00 2021-10-31 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 10:00 2021-10-23 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
NIDA International
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žurnalistų turnyras
2021-10-14 11:00 2021-10-14 15:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.