Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2021-11-20, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- U-19 B, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-11-20 2021-11-20 2021-11-20 2021-11-20  
 1  Liepa Aleknavičiūtė 
 Dangė Lygnugarytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė      
 16       ->      
  [131] 15:10   L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė    
 9  Liepa Leonavičiūtė 
 Nomeda Seniūnaitė 
    21:18  21:16 [50']    
[104] 14:00   L.Leonavičiūtė, N.Seniūnaitė      
 8  Skaistė Liutkutė 
 Gretė Velykytė 
  21:15  21:7 [26']      
    [155] 16:20   J.Šalnaitė, G.Vancevičiūtė  
 5  Atėnė Peleckytė 
 Aina Ralytė 
      21:17  21:11 [31']  
 A.Peleckytė, A.Ralytė      
 12       ->      
  [132] 15:10   J.Šalnaitė, G.Vancevičiūtė    
 13         21:10  21:14 [46']    
 J.Šalnaitė, G.Vancevičiūtė      
 4  Jorūnė Šalnaitė 
 Goda Vancevičiūtė 
  ->       1-a vieta
      [174] 17:10   J.Šalnaitė, G.Vancevičiūtė
 3  Elzė Dindaitė 
 Jorė Kavaliauskaitė 
        21:13  21:15 [28']
 E.Dindaitė, J.Kavaliauskaitė      
 14       ->      
  [133] 15:10   E.Dindaitė, J.Kavaliauskaitė    
 11  Agnė Stravinskaitė 
 Gintarė Tomkevičiūtė 
    21:14  21:18 [40']    
[105] 14:00   A.Stravinskaitė, G.Tomkevičiūtė      
 6  Liepa Budrytė 
 Uma Ivanauskaitė 
  21:17  21:18 [30']      
    [156] 16:20   E.Dindaitė, J.Kavaliauskaitė  
 7  Urtė Gatelytė 
 Ieva Paškevičiūtė 
      21:12  21:16 [29']  
[106] 14:00   M.Kolojanskaitė, K.Rutkauskaitė      
 10  Marija Kolojanskaitė 
 Kamilė Rutkauskaitė 
  21:16  21:19 [31']      
  [134] 15:10   A.Klimaitė, G.Vedrickaitė    
 15         23:21  24:22 [39']    
 A.Klimaitė, G.Vedrickaitė      
 2  Amelija Klimaitė 
 Greta Vedrickaitė 
  ->    L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė   3-a vieta
      [175] 17:10   A.Klimaitė, G.Vedrickaitė
       A.Klimaitė, G.Vedrickaitė   21:19  21:19 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Leonavičiūtė, N.Seniūnaitė    
    [157] 16:20   A.Peleckytė, A.Ralytė  
     A.Peleckytė, A.Ralytė   21:18  15:21  23:21 [46']   5-a vieta
     
     A.Stravinskaitė, G.Tomkevičiūtė     ->
    [158] 16:20   A.Stravinskaitė, G.Tomkevičiūtė  
     M.Kolojanskaitė, K.Rutkauskaitė   21:11  21:13 [29']  
         
         
       L.Leonavičiūtė, N.Seniūnaitė   7-a vieta
     
       M.Kolojanskaitė, K.Rutkauskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Liutkutė, G.Velykytė    
   S.Liutkutė, G.Velykytė   ->    
     S.Liutkutė, G.Velykytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [159] 16:20   L.Budrytė, U.Ivanauskaitė
        25:23  21:12 [31']
   L.Budrytė, U.Ivanauskaitė    
   L.Budrytė, U.Ivanauskaitė   ->    
    [135] 15:35   L.Budrytė, U.Ivanauskaitė  
   U.Gatelytė, I.Paškevičiūtė     21:19  21:10 [38']  
   U.Gatelytė, I.Paškevičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
       U.Gatelytė, I.Paškevičiūtė
       U.Gatelytė, I.Paškevičiūtė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PIRMAS KRAUJAS
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.