Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2021-11-20, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- U-19 D, Vyrų vienetas, dalyvių- 36, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-11-20 2021-11-20 2021-11-20 2021-11-20 2021-11-20 2021-11-20  
 1  Arnas Jarmalauskas    Dėl 1-32 vietos          
 A.Jarmalauskas          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [86] 13:15   A.Jarmalauskas        
 33  Emilijus Tokeris      21:8  21:2 [20']        
[78] 12:55   M.Butkevičius          
 32  Mantas Butkevičius    21:17  21:15 [31']     Dėl 1-8 vietos      
    [115] 14:25   A.Jarmalauskas      
 17  Gvidas Vasiliauskas        21:10  21:11 [24']      
 G.Vasiliauskas          
 48       ->          
  [87] 13:15   G.Vasiliauskas        
 49         18:21  21:18  21:12 [35']        
 T.Bočkus          
 16  Tautvydas Bočkus    ->       Dėl 1-4 vietos    
      [147] 16:00   A.Jarmalauskas    
 9  Vytautas Maciukevičius          21:13  21:14 [29']    
 V.Maciukevičius          
 56       ->          
  [88] 13:15   V.Maciukevičius        
 41         21:6  21:3 [18']        
 T.Poluektov          
 24  Timofej Poluektov    ->          
    [116] 14:25   V.Maciukevičius      
 25  Matas Lingaitis        21:15  19:21  21:15 [35']      
 M.Lingaitis          
 40       ->          
  [89] 13:15   N.Alijauskas        
 57         21:11  21:6 [19']        
 N.Alijauskas          
 8  Nojus Alijauskas    ->         Dėl 1-2 vietos  
        [170] 16:45   A.Jarmalauskas  
 5  Vakaris Puidokas            22:20  21:14 [25']  
 V.Puidokas          
 60       ->          
  [90] 13:40   V.Puidokas        
 37         21:8  21:11 [23']        
 J.Lukauskas          
 28  Julius Lukauskas    ->          
    [117] 14:45   V.Puidokas      
 21  Faustas Sinius        21:16  21:13 [27']      
 F.Sinius          
 44       ->          
  [91] 13:40   M.Braškys        
 53           B/Ž        
 M.Braškys          
 12  Majus Braškys    ->          
      [148] 16:00   T.Stanaitis    
 13  Mikas Kropaitis          21:14  21:14 [23']    
 M.Kropaitis          
 52       ->          
  [92] 13:40   M.Kropaitis        
 45         21:14  21:7 [21']        
 K.Draukšas          
 20  Kasparas Draukšas    ->          
    [118] 14:45   T.Stanaitis      
 29  Augustas Macnorius        21:10  21:11 [20']      
[79] 12:55   A.Macnorius          
 36  Benediktas Andrijaitis    21:11  21:12 [20']          
  [93] 13:40   T.Stanaitis        
 61         21:2  21:4 [15']        
 T.Stanaitis          
 4  Tautvydas Stanaitis    ->           1-a vieta
          [180] 17:35   A.Jarmalauskas
 3  Mykolas Jakštys              21:7  21:10 [23']
 M.Jakštys          
 62       ->          
  [94] 13:40   M.Jakštys        
 35  Tajus Pečeliūnas      21:2  21:4 [16']        
[80] 12:55   O.Urinavičius          
 30  Oskaras Urinavičius    21:16  15:21  21:14 [36']          
    [119] 14:45   M.Jakštys      
 19  Emilijus Noreika        21:11  21:8 [24']      
 E.Noreika          
 46       ->          
  [95] 13:40   E.Mikolaitis        
 51         21:12  21:12 [36']        
 E.Mikolaitis          
 14  Enrikas Mikolaitis    ->          
      [149] 16:00   M.Jakštys    
 11  Aleksandras Kriauza          21:9  21:19 [22']    
 A.Kriauza          
 54       ->          
  [96] 13:40   P.Kulnys        
 43         21:16  21:18 [35']        
 P.Kulnys          
 22  Pijus Kulnys    ->          
    [120] 14:45   T.Žilinskas      
 27  Karolis Urinavičius        21:5  21:5 [19']      
 K.Urinavičius          
 38       ->          
  [97] 13:40   T.Žilinskas        
 59         21:4  21:6 [17']        
 T.Žilinskas          
 6  Tadas Žilinskas    ->          
        [171] 17:10   M.Jakštys  
 7  Adomas Bardauskas            21:14  21:11 [21']  
 A.Bardauskas          
 58       ->          
  [98] 13:40   A.Bardauskas        
 39         21:13  21:12 [25']        
 J.Aidukevičius          
 26  Jokūbas Aidukevičius    ->          
    [121] 14:45   A.Bardauskas      
 23  Ugnius Ščevinskas        21:10  21:19 [26']      
 U.Ščevinskas          
 42       ->          
  [99] 14:00   J.Altaravičius        
 55         21:9  21:10 [24']        
 J.Altaravičius          
 10  Jokūbas Altaravičius    ->          
      [150] 16:00   D.Sukanka    
 15  Jonas Aleknavičius          21:16  21:16 [26']    
 J.Aleknavičius          
 50       ->        T.Stanaitis   3-a vieta
  [100] 14:00   N.Danusas     [181] 17:35   T.Stanaitis
 47         21:19  21:13 [23']      D.Sukanka   21:15  17:21  21:11 [34']
 N.Danusas          
 18  Nojus Danusas    ->          
    [122] 14:45   D.Sukanka      
 31  Robertas Alekna        21:16  21:14 [18']      
[81] 13:15   M.Valiūnas          
 34  Matas Valiūnas    21:12  21:14 [26']          
  [101] 14:00   D.Sukanka        
 63         21:9  21:8 [19']        
 D.Sukanka          
 2  Danielius Sukanka    ->       Dėl 5-8 vietos    
         V.Maciukevičius    
        [172] 17:10   V.Puidokas  
         V.Puidokas   21:19  21:12 [24']   5-a vieta
         
         T.Žilinskas     ->
        [173] 17:10   T.Žilinskas  
         A.Bardauskas   21:15  21:11 [25']  
             
             
           V.Maciukevičius   7-a vieta
         
           A.Bardauskas   ->
        Dėl 9-16 vietos      
       G.Vasiliauskas      
      [151] 16:00   N.Alijauskas    
       N.Alijauskas   21:14  22:20 [26']    
         
       M.Braškys     ->  
      [152] 16:00   M.Braškys    
       M.Kropaitis   21:16  14:21  21:11 [30']     9-a vieta
         
       E.Mikolaitis       ->
      [153] 16:20   P.Kulnys    
       P.Kulnys   21:16  21:9 [29']    
         
       J.Altaravičius     ->  
      [154] 16:20   J.Altaravičius    
       N.Danusas   21:17  21:18 [27']    
             
            11-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
         G.Vasiliauskas    
         
         M.Kropaitis   ->   13-a vieta
         
         E.Mikolaitis     ->
         
         N.Danusas   ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
     M.Butkevičius        
    [123] 14:45   T.Bočkus      
     T.Bočkus   21:14  21:4 [18']      
         
     T.Poluektov     ->    
    [124] 14:45   M.Lingaitis      
     M.Lingaitis   21:18  21:19 [31']      
         
     J.Lukauskas       ->  
    [125] 14:45   J.Lukauskas      
     F.Sinius     B/Ž      
         
     K.Draukšas     ->    
    [126] 15:10   K.Draukšas      
     A.Macnorius   21:16  22:24  21:9 [29']       17-a vieta
         
     O.Urinavičius         ->
    [127] 15:10   E.Noreika      
     E.Noreika   21:12  21:11 [26']      
         
     A.Kriauza     ->    
    [128] 15:10   A.Kriauza      
     K.Urinavičius   21:13  18:21  21:15 [34']      
         
     J.Aidukevičius       ->  
    [129] 15:10   J.Aidukevičius      
     U.Ščevinskas   19:21  21:14  21:19 [34']      
         
     J.Aleknavičius     ->    
    [130] 15:10   J.Aleknavičius      
     M.Valiūnas   21:14  21:9 [23']     19-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
           
         
          ->   21-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
       M.Butkevičius      
         
       T.Poluektov   ->    
         
       F.Sinius     ->  
         
       A.Macnorius   ->     25-a vieta
         
       O.Urinavičius       ->
         
       K.Urinavičius   ->    
         
       U.Ščevinskas     ->  
         
       M.Valiūnas   ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   E.Tokeris        
   E.Tokeris   ->        
     E.Tokeris      
      ->      
   .        
    ->        
       E.Tokeris    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
        [102] 14:00   E.Tokeris  
          21:10  21:13 [32']  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       B.Andrijaitis    
        ->    
   .        
    ->        
     B.Andrijaitis      
   B.Andrijaitis     ->      
   B.Andrijaitis        
    ->         33-a vieta
         
            ->
   T.Pečeliūnas        
   T.Pečeliūnas   ->        
     T.Pečeliūnas      
      ->      
   .        
    ->        
       T.Pečeliūnas    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
        [103] 14:00   T.Pečeliūnas  
          21:11  21:15 [31']  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       R.Alekna    
        ->    
   .        
    ->      B.Andrijaitis   35-a vieta
     R.Alekna  
   R.Alekna     ->    R.Alekna   ->
   R.Alekna        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
          ->   37-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
       .    
        ->    
         
          ->  
       .    
        ->     41-a vieta
         
            ->
       .    
        ->    
         
          ->  
       .    
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
     .      
      ->      
       .    
        ->    
     .      
      ->      
         
          ->  
     .      
      ->      
       .    
        ->    
     .      
      ->       49-a vieta
         
            ->
     .      
      ->      
       .    
        ->    
     .      
      ->      
         
          ->  
     .      
      ->      
       .    
        ->    
     .      
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
       .    
        ->    
         
          ->  
       .    
        ->     57-a vieta
         
            ->
       .    
        ->    
         
          ->  
       .    
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PIRMAS KRAUJAS
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.