Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2021-11-20, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- U-19 D, Moterų vienetas, dalyvių- 34, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-11-20 2021-11-20 2021-11-20 2021-11-20 2021-11-20 2021-11-20  
 1  Danielė Grybytė    Dėl 1-32 vietos          
 D.Grybytė          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [19] 10:40   D.Grybytė        
 33  Gerda Voiškaitė      21:8  21:6 [23']        
[1] 10:00   G.Voiškaitė          
 32  Beata Visockaitė    21:10  21:11 [23']     Dėl 1-8 vietos      
    [29] 11:05   D.Grybytė      
 17  Toma Noreikaitė        18:21  21:18  21:8 [39']      
 T.Noreikaitė          
 48       ->          
  [5] 10:00   T.Noreikaitė        
 49         9:21  21:17  21:10 [35']        
 A.Metrikytė          
 16  Aurėja Metrikytė    ->       Dėl 1-4 vietos    
      [56] 12:10   D.Grybytė    
 9  Daniela Jasevičiūtė          22:20  21:14 [24']    
 D.Jasevičiūtė          
 56       ->          
  [6] 10:00   D.Jasevičiūtė        
 41         21:9  21:9 [15']        
 V.Kukanauzaitė          
 24  Vytė Kukanauzaitė    ->          
    [30] 11:05   E.Sunkladaitė      
 25  Samanta Juknaitė        10:21  21:14  21:16 [33']      
 S.Juknaitė          
 40       ->          
  [7] 10:00   E.Sunkladaitė        
 57         21:1  21:9 [20']        
 E.Sunkladaitė          
 8  Elija Sunkladaitė    ->         Dėl 1-2 vietos  
        [68] 12:30   D.Grybytė  
 5  Tautė Baltakytė            21:9  21:17 [24']  
 T.Baltakytė          
 60       ->          
  [8] 10:00   T.Baltakytė        
 37         21:18  21:10 [22']        
 J.Novikova          
 28  Jasna Novikova    ->          
    [31] 11:05   T.Baltakytė      
 21  Gustė Balkaitytė        21:16  21:13 [20']      
 G.Balkaitytė          
 44       ->          
  [9] 10:00   E.Kolojanskaitė        
 53         21:9  21:8 [18']        
 E.Kolojanskaitė          
 12  Ema Kolojanskaitė    ->          
      [57] 12:10   A.Vyblova    
 13  Atilė Vyblova          21:12  21:11 [19']    
 A.Vyblova          
 52       ->          
  [10] 10:20   A.Vyblova        
 45         21:3  21:5 [15']        
 V.Sutkaitytė          
 20  Vaidilė Sutkaitytė    ->          
    [32] 11:05   A.Vyblova      
 29  Liucija Gaudutė        21:16  21:19 [29']      
 L.Gaudutė          
 36       ->          
  [11] 10:20   M.Seniūnaitė        
 61         21:5  21:6 [20']        
 M.Seniūnaitė          
 4  Medeina Seniūnaitė    ->           1-a vieta
          [76] 12:55   F.Ramažauskaitė
 3  Fausta Ramažauskaitė              21:12  21:16 [24']
 F.Ramažauskaitė          
 62       ->          
  [18] 10:20   F.Ramažauskaitė        
 35         21:11  21:13 [23']        
 E.Pocevičiūtė          
 30  Ema Pocevičiūtė    ->          
    [33] 11:05   F.Ramažauskaitė      
 19  Sofija Alijošiūtė        21:19  21:12 [30']      
 S.Alijošiūtė          
 46       ->          
  [12] 10:20   R.Neverauskaitė        
 51         21:9  21:6 [25']        
 R.Neverauskaitė          
 14  Roberta Neverauskaitė    ->          
      [58] 12:10   F.Ramažauskaitė    
 11  Skaja Dapkutė          21:5  21:10 [16']    
 S.Dapkutė          
 54       ->          
  [13] 10:20   S.Dapkutė        
 43         21:7  21:7 [19']        
 G.Lipa          
 22  Gerda Lipa    ->          
    [34] 11:05   G.Gudauskaitė      
 27  Kotryna Matutytė        21:10  21:13 [23']      
 K.Matutytė          
 38       ->          
  [14] 10:20   G.Gudauskaitė        
 59         21:3  21:3 [24']        
 G.Gudauskaitė          
 6  Gabija Gudauskaitė    ->          
        [69] 12:30   F.Ramažauskaitė  
 7  Milda Bočkutė            14:21  21:8  21:19 [35']  
 M.Bočkutė          
 58       ->          
  [15] 10:20   M.Bočkutė        
 39         21:5  21:13 [23']        
 J.Kazlauskaitė          
 26  Joana Kazlauskaitė    ->          
    [35] 11:05   M.Bočkutė      
 23  Guoda Viščinytė        21:19  21:18 [27']      
 G.Viščinytė          
 42       ->          
  [16] 10:20   J.Vadeikytė        
 55         21:12  21:13 [21']        
 J.Vadeikytė          
 10  Jorė Vadeikytė    ->          
      12:10   U.Drungilaitė    
 15  Aistė Vasiliauskaitė          21:9  21:11 [21']    
 A.Vasiliauskaitė          
 50       ->        A.Vyblova   3-a vieta
  [17] 10:20   U.Drungilaitė     [77] 12:55   U.Drungilaitė
 47         21:9  21:9 [23']      U.Drungilaitė   22:20  21:10 [27']
 U.Drungilaitė          
 18  Ugnė Drungilaitė    ->          
    [36] 11:05   U.Drungilaitė      
 31  Deimantė Valauskaitė        10:21  22:20  21:13 [40']      
[2] 10:00   D.Valauskaitė          
 34  Gustė Butkutė    21:9  21:10 [21']          
  [20] 10:40   L.Radavičiūtė        
 63         21:12  21:8 [25']        
 L.Radavičiūtė          
 2  Loreta Radavičiūtė    ->       Dėl 5-8 vietos    
         E.Sunkladaitė    
        [70] 12:30   E.Sunkladaitė  
         T.Baltakytė   19:21  21:16  21:7 [35']   5-a vieta
         
         G.Gudauskaitė     ->
        [71] 12:30   G.Gudauskaitė  
         M.Bočkutė   21:19  18:21  21:13 [34']  
             
             
           T.Baltakytė   7-a vieta
         
           M.Bočkutė   ->
        Dėl 9-16 vietos      
       T.Noreikaitė      
      [59] 12:10   D.Jasevičiūtė    
       D.Jasevičiūtė   25:23  19:21  21:19 [41']    
         
       E.Kolojanskaitė     ->  
      [60] 12:10   M.Seniūnaitė    
       M.Seniūnaitė   21:15  21:12 [20']     9-a vieta
         
       R.Neverauskaitė       ->
      [61] 12:10   R.Neverauskaitė    
       S.Dapkutė   21:8  21:16 [22']    
         
       J.Vadeikytė     ->  
      [62] 12:10   L.Radavičiūtė    
       L.Radavičiūtė   21:6  21:12 [22']    
             
            11-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
         T.Noreikaitė    
         
         E.Kolojanskaitė   ->   13-a vieta
         
         S.Dapkutė     ->
         
         J.Vadeikytė   ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
     G.Voiškaitė        
    [37] 11:25   A.Metrikytė      
     A.Metrikytė   21:8  21:9 [24']      
         
     V.Kukanauzaitė     ->    
    [38] 11:25   V.Kukanauzaitė      
     S.Juknaitė   21:17  21:14 [22']      
         
     J.Novikova       ->  
    [39] 11:25   G.Balkaitytė      
     G.Balkaitytė   13:21  21:19  23:21 [33']      
         
     V.Sutkaitytė     ->    
    [40] 11:25   V.Sutkaitytė      
     L.Gaudutė   21:12  21:10 [26']       17-a vieta
         
     E.Pocevičiūtė         ->
    [41] 11:25   E.Pocevičiūtė      
     S.Alijošiūtė   21:5  21:11 [19']      
         
     G.Lipa     ->    
    [42] 11:25   K.Matutytė      
     K.Matutytė   21:14  21:16 [22']      
         
     J.Kazlauskaitė       ->  
    [43] 11:25   G.Viščinytė      
     G.Viščinytė   21:11  21:10 [20']      
         
     A.Vasiliauskaitė     ->    
    [44] 11:25   A.Vasiliauskaitė      
     D.Valauskaitė   21:16  21:16 [24']     19-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
           
         
          ->   21-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
       G.Voiškaitė      
         
       S.Juknaitė   ->    
         
       J.Novikova     ->  
         
       L.Gaudutė   ->     25-a vieta
         
       S.Alijošiūtė       ->
         
       G.Lipa   ->    
         
       J.Kazlauskaitė     ->  
         
       D.Valauskaitė   ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   B.Visockaitė        
   B.Visockaitė   ->        
     B.Visockaitė      
      ->      
   .        
    ->        
       B.Visockaitė    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         B.Visockaitė  
          ->  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       .    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->         33-a vieta
          [45] 11:25   G.Butkutė
            21:8  21:15 [22']
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       .    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         G.Butkutė  
          ->  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       G.Butkutė    
        ->    
   .        
    ->       35-a vieta
     G.Butkutė  
   G.Butkutė     ->     ->
   G.Butkutė        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
          ->   37-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     41-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PIRMAS KRAUJAS
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.