Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2021-11-20, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- U-19 D, Moterų dvejetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-11-20 2021-11-20 2021-11-20 2021-11-20 2021-11-20  
 1  Danielė Grybytė 
 Elija Sunkladaitė 
  Dėl 1-16 vietos        
 D.Grybytė, E.Sunkladaitė        
 32       ->        
   D.Grybytė, E.Sunkladaitė      
 17         ->      
 .        
 16       ->        
    [140] 15:35   T.Noreikaitė, U.Drungilaitė    
 9  Atilė Vyblova 
 Vytė Kukanauzaitė 
      21:18  21:18 [25']    
 A.Vyblova, V.Kukanauzaitė        
 24       ->        
  [107] 14:00   T.Noreikaitė, U.Drungilaitė      
 25         21:14  21:11 [24']      
 T.Noreikaitė, U.Drungilaitė        
 8  Toma Noreikaitė 
 Ugnė Drungilaitė 
  ->        
      [164] 16:45   T.Baltakytė, F.Ramažauskaitė  
 5  Tautė Baltakytė 
 Fausta Ramažauskaitė 
        21:18  21:17 [26']  
 T.Baltakytė, F.Ramažauskaitė        
 28       ->        
  [108] 14:25   T.Baltakytė, F.Ramažauskaitė      
 21         21:5  21:9 [24']      
 S.Juknaitė, V.Sutkaitytė        
 12  Samanta Juknaitė 
 Vaidilė Sutkaitytė 
  ->        
    [141] 15:35   T.Baltakytė, F.Ramažauskaitė    
 13  Jasna Novikova 
 Gerda Lipa 
      21:16  21:19 [27']    
 J.Novikova, G.Lipa        
 20       ->        
  [109] 14:25   M.Bočkutė, E.Kolojanskaitė      
 29         21:9  21:9 [20']      
 M.Bočkutė, E.Kolojanskaitė        
 4  Milda Bočkutė 
 Ema Kolojanskaitė 
  ->         1-a vieta
        [178] 17:10   T.Baltakytė, F.Ramažauskaitė
 3  Skaja Dapkutė 
 Medeina Seniūnaitė 
          21:23  22:20  21:16 [36']
 S.Dapkutė, M.Seniūnaitė        
 30       ->        
  [110] 14:25   S.Dapkutė, M.Seniūnaitė      
 19  Liucija Gaudutė 
 Beata Visockaitė 
    21:4  21:5 [17']      
[84] 13:15   J.Kazlauskaitė, G.Voiškaitė        
 14  Joana Kazlauskaitė 
 Gerda Voiškaitė 
  21:11  21:11 [25']        
    [142] 15:35   S.Dapkutė, M.Seniūnaitė    
 11  Gustė Balkaitytė 
 Aurėja Metrikytė 
      21:13  21:16 [24']    
 G.Balkaitytė, A.Metrikytė        
 22       ->        
  [111] 14:25   G.Balkaitytė, A.Metrikytė      
 27         23:21  21:14 [31']      
 D.Jasevičiūtė, G.Viščinytė        
 6  Daniela Jasevičiūtė 
 Guoda Viščinytė 
  ->        
      [165] 16:45   L.Radavičiūtė, A.Vasiliauskaitė  
 7  Gabija Gudauskaitė 
 Roberta Neverauskaitė 
        21:12  21:10 [20']  
 G.Gudauskaitė, R.Neverauskaitė        
 26       ->        
  [112] 14:25   G.Gudauskaitė, R.Neverauskaitė      
 23         21:6  21:13 [21']      
 G.Butkutė, J.Vadeikytė        
 10  Gustė Butkutė 
 Jorė Vadeikytė 
  ->        
    [143] 15:35   L.Radavičiūtė, A.Vasiliauskaitė    
 15  Sofija Alijošiūtė 
 Kotryna Matutytė 
      21:17  21:14 [23']    
[85] 13:15   E.Pocevičiūtė, D.Valauskaitė        
 18  Ema Pocevičiūtė 
 Deimantė Valauskaitė 
  21:17  21:9 [30']      T.Noreikaitė, U.Drungilaitė   3-a vieta
  [113] 14:25   L.Radavičiūtė, A.Vasiliauskaitė   [179] 17:10   T.Noreikaitė, U.Drungilaitė
 31         21:11  21:19 [29']    S.Dapkutė, M.Seniūnaitė   21:13  21:18 [25']
 L.Radavičiūtė, A.Vasiliauskaitė        
 2  Loreta Radavičiūtė 
 Aistė Vasiliauskaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       D.Grybytė, E.Sunkladaitė    
      [166] 16:45   D.Grybytė, E.Sunkladaitė  
       M.Bočkutė, E.Kolojanskaitė   21:14  21:16 [22']   5-a vieta
       
       G.Balkaitytė, A.Metrikytė     ->
      [167] 16:45   G.Balkaitytė, A.Metrikytė  
       G.Gudauskaitė, R.Neverauskaitė   23:21  21:13  13:21 [38']  
           
           
         M.Bočkutė, E.Kolojanskaitė   7-a vieta
       
         G.Gudauskaitė, R.Neverauskaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
         
     A.Vyblova, V.Kukanauzaitė    
     A.Vyblova, V.Kukanauzaitė   ->    
      [168] 16:45   A.Vyblova, V.Kukanauzaitė  
     S.Juknaitė, V.Sutkaitytė     21:10  21:14 [21']  
    [144] 16:00   J.Novikova, G.Lipa    
     J.Novikova, G.Lipa   21:16  21:14 [32']     9-a vieta
       
     J.Kazlauskaitė, G.Voiškaitė       ->
    [145] 16:00   D.Jasevičiūtė, G.Viščinytė    
     D.Jasevičiūtė, G.Viščinytė   21:14  21:2 [22']    
      [169] 16:45   E.Pocevičiūtė, D.Valauskaitė  
     G.Butkutė, J.Vadeikytė     21:17  18:21  21:8 [32']  
    [146] 16:00   E.Pocevičiūtė, D.Valauskaitė    
     E.Pocevičiūtė, D.Valauskaitė   21:4  21:7 [22']    
           
         J.Novikova, G.Lipa   11-a vieta
       
         D.Jasevičiūtė, G.Viščinytė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       S.Juknaitė, V.Sutkaitytė  
       S.Juknaitė, V.Sutkaitytė   ->   13-a vieta
       
       J.Kazlauskaitė, G.Voiškaitė     ->
       
       G.Butkutė, J.Vadeikytė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         S.Alijošiūtė, K.Matutytė
          ->
   L.Gaudutė, B.Visockaitė      
   L.Gaudutė, B.Visockaitė   ->      
     L.Gaudutė, B.Visockaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [114] 14:25   S.Alijošiūtė, K.Matutytė  
        18:21  21:12  21:13 [35']  
   .      
    ->      
     S.Alijošiūtė, K.Matutytė    
   S.Alijošiūtė, K.Matutytė     ->    
   S.Alijošiūtė, K.Matutytė      
    ->     19-a vieta
         L.Gaudutė, B.Visockaitė
         L.Gaudutė, B.Visockaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PIRMAS KRAUJAS
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.