Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds, Es), Data: 2021-06-26, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-06-26 2021-06-26 2021-06-26 2021-06-26  
 1  Tomas Tiškus 
 Giedrius Stasiulis 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Tiškus, G.Stasiulis      
 16       ->      
  [24] 10:50   T.Tiškus, G.Stasiulis    
 9  Martynas Atkočaitis 
 Saulius Eibukas 
    22:20  21:18 [30']    
[8] 10:00   M.Atkočaitis, S.Eibukas      
 8  Algirdas Kepežinskas 
 Arnoldas Slušnys 
  21:13  19:21  21:15 [40']      
    [44] 12:00   D.Martinaitis, M.Povilaitis  
 5  Dalius Martinaitis 
 Martynas Povilaitis 
      21:13  17:21  21:17 [33']  
 D.Martinaitis, M.Povilaitis      
 12       ->      
  [25] 11:00   D.Martinaitis, M.Povilaitis    
 13         19:21  21:17  21:18 [42']    
 D.Juodsnukis, P.Jūras      
 4  Dalius Juodsnukis 
 Paulius Jūras 
  ->       1-a vieta
      [65] 13:10   E.Čižinauskas, L.Vaškevičius
 3  Evaldas Čižinauskas 
 Laimonas Vaškevičius 
        21:19  21:19 [27']
 E.Čižinauskas, L.Vaškevičius      
 14       ->      
  [26] 11:00   E.Čižinauskas, L.Vaškevičius    
 11  Tadas Staniulis 
 Aidas Urbonas 
    21:5  21:11 [24']    
[9] 10:00   T.Staniulis, A.Urbonas      
 6  Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
  13:21  21:14  21:10 [37']      
    [45] 12:00   E.Čižinauskas, L.Vaškevičius  
 7  Kristijonas Jucys 
 Donatas Rumšys 
      14:21  21:16  21:16 [42']  
[10] 10:20   K.Jucys, D.Rumšys      
 10  Darius Likas 
 Dainius Mazėtis 
  16:21  21:19  21:15 [33']      
  [27] 11:00   D.Gudavičius, S.Stravinskas    
 15         21:18  21:12 [28']    
 D.Gudavičius, S.Stravinskas      
 2  Deinoras Gudavičius 
 Salvijus Stravinskas 
  ->    T.Tiškus, G.Stasiulis   3-a vieta
      [66] 13:10   T.Tiškus, G.Stasiulis
       D.Gudavičius, S.Stravinskas   21:9  21:18 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Atkočaitis, S.Eibukas    
    [46] 12:10   D.Juodsnukis, P.Jūras  
     D.Juodsnukis, P.Jūras   21:19  21:15 [26']   5-a vieta
      [67] 13:20   D.Juodsnukis, P.Jūras
     T.Staniulis, A.Urbonas     21:19  21:17 [33']
    [47] 12:10   K.Jucys, D.Rumšys  
     K.Jucys, D.Rumšys   21:18  21:14 [30']  
         
         
       M.Atkočaitis, S.Eibukas   7-a vieta
      [68] 13:20   M.Atkočaitis, S.Eibukas
       T.Staniulis, A.Urbonas   21:17  21:15 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Kepežinskas, A.Slušnys    
   A.Kepežinskas, A.Slušnys   ->    
     A.Kepežinskas, A.Slušnys  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [48] 12:10   A.Kepežinskas, A.Slušnys
        21:17  21:13 [25']
   S.Galentas, A.Jachontovas    
   S.Galentas, A.Jachontovas   ->    
    [28] 11:10   S.Galentas, A.Jachontovas  
   D.Likas, D.Mazėtis     21:16  21:19 [25']  
   D.Likas, D.Mazėtis    
    ->    
         
        11-a vieta
       D.Likas, D.Mazėtis
       D.Likas, D.Mazėtis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 
BWF World Junior Championships
2021-10-04 10:00 2021-10-14 14:00
Nenustatyta,
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Bastilija, Tauragė
CBC Junior
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-11 
VISAI VIENI 4 (D’Artanjanas planuoja būti)
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Badmintono centras, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-02 10:00 2021-10-02 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.