Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds, Es), Data: 2021-06-26, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-06-26 2021-06-26 2021-06-26 2021-06-26  
 1  Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 16       ->      
  [102] 15:10   A.Mackevič, J.Ramaneckienė    
 9  Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
    21:13  21:4 [19']    
[77] 13:50   G.Fridricas, E.Keturakytė      
 8  Mindaugas Danys 
 Roberta Milašauskaitė 
  21:8  21:19 [25']      
    [120] 16:10   A.Mackevič, J.Ramaneckienė  
 5  Salvijus Stravinskas 
 Danyu Zhong 
      21:17  21:15 [27']  
[82] 14:10   S.Stravinskas, D.Zhong      
 12  Deinoras Gudavičius 
 Dovilė Butvydaitė 
  21:15  21:16 [32']      
  [103] 15:20   M.Povilaitis, J.Žibūdienė    
 13  Marius Brazauskas 
 Jelena Puchova 
    21:19  12:21  21:13 [38']    
[83] 14:10   M.Povilaitis, J.Žibūdienė      
 4  Martynas Povilaitis 
 Justė Žibūdienė 
  21:8  21:18 [24']       1-a vieta
      [138] 17:10   A.Mackevič, J.Ramaneckienė
 3  Evaldas Čižinauskas 
 Aušrinė Balazaitė 
        21:18  21:12 [23']
[84] 14:10   E.Čižinauskas, A.Balazaitė      
 14  Aidas Urbonas 
 Laima Chomskytė 
  21:19  18:21  21:18 [39']      
  [104] 15:20   E.Čižinauskas, A.Balazaitė    
 11  Giedrius Stasiulis 
 Jūratė Paškevičienė 
    12:21  21:12  21:18 [34']    
[85] 14:20   G.Stasiulis, J.Paškevičienė      
 6  Martynas Atkočaitis 
 Diana Lubė 
  15:21  21:16  11:10 [32']      
    [121] 16:20   L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė  
 7  Donatas Rumšys 
 Justė Kazakauskaitė 
      23:21  21:17 [26']  
[86] 14:20   D.Rumšys, J.Kazakauskaitė      
 10  Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
  21:19  21:14 [28']      
  [105] 15:20   L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė    
 15         22:20  21:19 [25']    
 L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė      
 2  Laimonas Vaškevičius 
 Živilė Šeškevičienė 
  ->    M.Povilaitis, J.Žibūdienė   3-a vieta
      [139] 17:20   M.Povilaitis, J.Žibūdienė
       E.Čižinauskas, A.Balazaitė   21:13  21:16 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Fridricas, E.Keturakytė    
    [122] 16:20   G.Fridricas, E.Keturakytė  
     S.Stravinskas, D.Zhong   21:18  24:22 [29']   5-a vieta
      [140] 17:20   D.Rumšys, J.Kazakauskaitė
     G.Stasiulis, J.Paškevičienė     21:18  21:13 [23']
    [123] 16:20   D.Rumšys, J.Kazakauskaitė  
     D.Rumšys, J.Kazakauskaitė   21:8  21:15 [21']  
         
         
       S.Stravinskas, D.Zhong   7-a vieta
      [141] 17:20   S.Stravinskas, D.Zhong
       G.Stasiulis, J.Paškevičienė   21:12  21:13 [28']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Danys, R.Milašauskaitė    
   M.Danys, R.Milašauskaitė   ->    
    [124] 16:30   M.Brazauskas, J.Puchova  
   D.Gudavičius, D.Butvydaitė     21:10  21:12 [23']  
  [106] 15:30   M.Brazauskas, J.Puchova    
   M.Brazauskas, J.Puchova   21:18  14:21  21:18 [31']     9-a vieta
      [142] 17:30   A.Urbonas, L.Chomskytė
   A.Urbonas, L.Chomskytė       21:14  11:21  21:14 [30']
  [107] 15:30   A.Urbonas, L.Chomskytė    
   M.Atkočaitis, D.Lubė   21:0    
    [125] 16:30   A.Urbonas, L.Chomskytė  
   K.Jucys, B.Baranauskaitė     21:9  19:21  21:18 [40']  
   K.Jucys, B.Baranauskaitė    
    ->    
         
       M.Danys, R.Milašauskaitė   11-a vieta
      [143] 17:30   K.Jucys, B.Baranauskaitė
       K.Jucys, B.Baranauskaitė   21:14  20:22  21:17 [39']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     D.Gudavičius, D.Butvydaitė  
     D.Gudavičius, D.Butvydaitė   ->   13-a vieta
      [126] 16:30   D.Gudavičius, D.Butvydaitė
     M.Atkočaitis, D.Lubė     21:0
     M.Atkočaitis, D.Lubė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 
BWF World Junior Championships
2021-10-04 10:00 2021-10-14 14:00
Nenustatyta,
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Bastilija, Tauragė
CBC Junior
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-11 
VISAI VIENI 4 (D’Artanjanas planuoja būti)
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Badmintono centras, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-02 10:00 2021-10-02 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.