Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Tauragės TVK badmintono taurė, Data: 2021-06-19, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ernesta Grigeliūnienė 
 Jolanta Sereckienė 
9
21
21
16
12
21
 32'
21
19
21
17
 25'
21
13
21
9
 23'
126/116
10
2
2
2 Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
21
9
16
21
21
12
 32'
21
17
21
16
 24'
21
14
21
1
 19'
142/90
52
3
1
3 Vesta Garbačenokaitė 
 Lina Žukauskaitė 
19
21
17
21
 25'
17
21
16
21
 24'
21
9
21
15
 20'
111/108
3
1
3
4 Inesa Bacevičienė 
 Asta Rėčkuvienė 
13
21
9
21
 23'
14
21
1
21
 19'
9
21
15
21
 20'
61/126
-65
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Kristina Freimanaitė 
 Gitana Krūminienė 
13
21
20
22
 24'
15
21
21
12
20
22
 32'
89/98
-9
0
3
2 Rasa Džervė 
 Inga Vaicekauskienė 
21
13
22
20
 24'
21
14
21
18
 27'
85/65
20
2
1
3 Diana Darbutienė 
 Skaistė Kliaubienė 
21
15
12
21
22
20
 32'
14
21
18
21
 27'
87/98
-11
1
2



2021-06-19  
   1-a vieta
 3    Violeta Slušnienė,  Loreta Šiaučiūnienė  
[31] 12:10   R.Džervė, I.Vaicekauskienė
 4    Rasa Džervė,  Inga Vaicekauskienė   21:14  21:10 [22']
   



2021-06-19  
   3-a vieta
 1    Ernesta Grigeliūnienė,  Jolanta Sereckienė  
[32] 12:10   E.Grigeliūnienė, J.Sereckienė
 6    Diana Darbutienė,  Skaistė Kliaubienė   21:16  17:21  21:13 [35']
   



2021-06-19  
   5-a vieta
 2    Kristina Freimanaitė,  Gitana Krūminienė  
[33] 12:20   V.Garbačenokaitė, L.Žukauskaitė
 5    Vesta Garbačenokaitė,  Lina Žukauskaitė   5:21  21:13  21:18 [28']
   



 
   7-a vieta
 7    Inesa Bacevičienė,  Asta Rėčkuvienė  
 I.Bacevičienė, A.Rėčkuvienė
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 
BWF World Junior Championships
2021-10-04 10:00 2021-10-14 14:00
Nenustatyta,
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Bastilija, Tauragė
CBC Junior
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-11 
VISAI VIENI 4 (D’Artanjanas planuoja būti)
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Badmintono centras, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-02 10:00 2021-10-02 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.