Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Tauragės TVK badmintono taurė, Data: 2021-06-19, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-06-19 2021-06-19 2021-06-19 2021-06-19  
 1  Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Krūminas, G.Krūminienė      
 16       ->      
  [48] 13:30   K.Krūminas, G.Krūminienė    
 9  Žilvinas Gelžinis 
 Kristina Freimanaitė 
    22:20  21:12 [23']    
[37] 12:40   T.Jarutis, L.Žukauskaitė      
 8  Tadas Jarutis 
 Lina Žukauskaitė 
  21:17  21:10 [22']      
    [61] 14:20   I.Vaivada, J.Sereckienė  
 5  Ignas Vaivada 
 Jolanta Sereckienė 
      14:21  21:10  21:16 [29']  
[38] 12:40   I.Vaivada, J.Sereckienė      
 12  Steponas Januška 
 Rima Januškienė 
  21:14  21:19 [25']      
  [49] 13:30   I.Vaivada, J.Sereckienė    
 13  Vaidas Trumpaitis 
 Inesa Bacevičienė 
    24:22  18:21  21:14 [37']    
[39] 12:50   E.Peleckis, L.Šiaučiūnienė      
 4  Egidijus Peleckis 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  21:9  21:16 [20']       1-a vieta
      [75] 15:30   I.Vaivada, J.Sereckienė
 3  Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
        21:18  16:21  21:17 [32']
 E.Petrošius, V.Slušnienė      
 14       ->      
  [50] 13:40   R.Grytė, V.Garbačenokaitė    
 11  Rokas Grytė 
 Vesta Garbačenokaitė 
    23:21  21:8 [20']    
[40] 12:50   R.Grytė, V.Garbačenokaitė      
 6  Paulius Bareika 
 Skaistė Kliaubienė 
  21:9  21:8 [20']      
    [62] 14:30   R.Grytė, V.Garbačenokaitė  
 7  Stasys Kubiliūnas 
 Diana Darbutienė 
      21:16  21:13 [26']  
[41] 13:00   S.Kubiliūnas, D.Darbutienė      
 10  Artūras Sirbikė 
 Asta Rėčkuvienė 
  21:17  21:14 [25']      
  [51] 13:40   M.Butautas, D.Valantinaitė    
 15         21:13  21:11 [20']    
 M.Butautas, D.Valantinaitė      
 2  Mindaugas Butautas 
 Diana Valantinaitė 
  ->    K.Krūminas, G.Krūminienė   3-a vieta
      [76] 15:30   M.Butautas, D.Valantinaitė
       M.Butautas, D.Valantinaitė   21:8  9:21  22:20 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Jarutis, L.Žukauskaitė    
    [63] 14:30   E.Peleckis, L.Šiaučiūnienė  
     E.Peleckis, L.Šiaučiūnienė   21:9  11:21  21:19 [32']   5-a vieta
      [77] 15:40   S.Kubiliūnas, D.Darbutienė
     E.Petrošius, V.Slušnienė     21:12  16:21  21:8 [28']
    [64] 14:40   S.Kubiliūnas, D.Darbutienė  
     S.Kubiliūnas, D.Darbutienė   21:15  21:15 [22']  
         
         
       T.Jarutis, L.Žukauskaitė   7-a vieta
      [78] 15:40   T.Jarutis, L.Žukauskaitė
       E.Petrošius, V.Slušnienė   17:21  21:13  21:18 [30']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Ž.Gelžinis, K.Freimanaitė    
   Ž.Gelžinis, K.Freimanaitė   ->    
    [65] 14:40   Ž.Gelžinis, K.Freimanaitė  
   S.Januška, R.Januškienė     21:14  23:21 [24']  
  [54] 13:50   V.Trumpaitis, I.Bacevičienė    
   V.Trumpaitis, I.Bacevičienė   21:9  21:11 [19']     9-a vieta
      [79] 15:50   P.Bareika, S.Kliaubienė
        16:21  21:18  21:18 [37']
   P.Bareika, S.Kliaubienė    
   P.Bareika, S.Kliaubienė   ->    
    [66] 14:50   P.Bareika, S.Kliaubienė  
   A.Sirbikė, A.Rėčkuvienė     21:11  21:6 [20']  
   A.Sirbikė, A.Rėčkuvienė    
    ->    
         
       V.Trumpaitis, I.Bacevičienė   11-a vieta
      [80] 15:50   V.Trumpaitis, I.Bacevičienė
       A.Sirbikė, A.Rėčkuvienė   9:21  21:18  21:15 [36']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     S.Januška, R.Januškienė  
     S.Januška, R.Januškienė   ->   13-a vieta
       S.Januška, R.Januškienė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 
BWF World Junior Championships
2021-10-04 10:00 2021-10-14 14:00
Nenustatyta,
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Bastilija, Tauragė
CBC Junior
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-11 
VISAI VIENI 4 (D’Artanjanas planuoja būti)
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Badmintono centras, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-02 10:00 2021-10-02 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.