Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lithuanian U15, Data: 2021-10-29, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 38, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Domas Pakšys  
21
18
21
10
 25'
21
7
21
14
 16'
21
4
21
6
 16'
21
9
21
11
 18'
168/79
89
4
1
2 Aleksei Ivanov  
18
21
10
21
 25'
21
8
21
10
 18'
21
5
21
6
 14'
21
8
21
7
 18'
154/86
68
3
2
3 Muhammed Haşim Türksoy  
7
21
14
21
 16'
8
21
10
21
 18'
21
10
21
13
 17'
20
22
21
16
21
11
 30'
143/156
-13
2
3
4 Joringis Skirgaila  
4
21
6
21
 16'
5
21
6
21
 14'
10
21
13
21
 17'
14
21
14
21
 19'
72/168
-96
0
5
5 Soner Arda Aydin  
9
21
11
21
 18'
8
21
7
21
 18'
22
20
16
21
11
21
 30'
21
14
21
14
 19'
126/174
-48
1
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Rokas Lesinskas  
21
7
21
12
 19'
21
16
21
13
 25'
21
8
21
4
 15'
126/60
66
4
1
2 Daniel Leonovič  
7
21
12
21
 19'
21
16
21
11
 22'
21
8
21
3
 15'
103/80
23
3
2
3 Timofeii Kadiemin  
16
21
13
21
 25'
16
21
11
21
 22'
21
6
21
13
 18'
98/103
-5
2
3
4 Ahmet Arda Atak  
0/0
0
0
5
5 Edgar Hovhannisyan  
8
21
4
21
 15'
8
21
3
21
 15'
6
21
13
21
 18'
42/126
-84
1
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Mehmet Can Töremiş  
21
2
21
7
 13'
21
7
21
8
 16'
21
5
21
8
 15'
126/37
89
4
1
2 Jakub Dulemba  
2
21
7
21
 13'
21
15
21
14
 20'
21
10
21
18
 20'
93/99
-6
3
2
3 Kipras Sakalauskas  
0/0
0
0
5
4 Tautvydas Puišys  
7
21
8
21
 16'
15
21
14
21
 20'
21
13
12
21
14
21
 31'
91/139
-48
1
4
5 Niklas Huterer  
5
21
8
21
 15'
10
21
18
21
 20'
13
21
21
12
21
14
 31'
96/131
-35
2
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Dominik Tankevič  
21
10
21
4
 14'
21
7
21
13
 17'
21
18
9
21
14
21
 26'
21
13
11
21
13
21
 31'
173/149
24
2
3
2 Aleksis Emiljans Kviesis  
10
21
4
21
 14'
12
21
13
21
 18'
8
21
10
21
 15'
5
21
6
21
 15'
68/168
-100
0
5
3 Martynas Plauška  
7
21
13
21
 17'
21
12
21
13
 18'
12
21
16
21
 18'
7
21
13
21
 18'
110/151
-41
1
4
4 Hasan Can Arslan  
18
21
21
9
21
14
 26'
21
8
21
10
 15'
21
12
21
16
 18'
21
18
13
21
10
21
 41'
188/150
38
3
2
5 Konstantin Apanovich  
13
21
21
11
21
13
 31'
21
5
21
6
 15'
21
7
21
13
 18'
18
21
21
13
21
10
 41'
199/120
79
4
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Vladyslav Kunin  
21
15
21
16
 18'
21
15
21
13
 26'
21
9
21
4
 16'
21
9
25
23
 25'
172/104
68
4
1
2 Leonardo Golovčenko  
15
21
16
21
 18'
17
21
13
21
 20'
21
15
21
14
 20'
15
21
17
21
 21'
135/155
-20
1
4
3 Muhammed Eren Bilgen  
15
21
13
21
 26'
21
17
21
13
 20'
21
7
21
7
 16'
21
17
21
16
 24'
154/119
35
3
2
4 Adomas Mažeika  
9
21
4
21
 16'
15
21
14
21
 20'
7
21
7
21
 16'
19
21
18
21
 23'
93/168
-75
0
5
5 Nojus Tenikaitis  
9
21
23
25
 25'
21
15
21
17
 21'
17
21
16
21
 24'
21
19
21
18
 23'
149/157
-8
2
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Yegor Romaniuk  
12
21
21
19
5
21
 32'
21
10
21
11
 25'
21
6
21
5
 13'
122/93
29
3
2
2 Bartosz Puńko  
21
12
19
21
21
5
 32'
21
14
21
17
 24'
21
4
21
8
 13'
145/81
64
4
1
3 Gokay Göl  
10
21
11
21
 25'
14
21
17
21
 24'
21
10
21
9
 18'
94/103
-9
2
3
4 Paulius Jarašiūnas  
0/0
0
0
5
5 Mykolas Grytė  
6
21
5
21
 13'
4
21
8
21
 13'
10
21
9
21
 18'
42/126
-84
1
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Yiğitcan Erol  
21
11
21
15
 22'
21
10
21
9
 16'
21
5
21
7
 15'
126/57
69
3
1
2 Toms Sala  
11
21
15
21
 22'
21
19
21
9
 21'
21
10
21
10
 18'
110/90
20
2
2
3 Jurgis Jatulis  
10
21
9
21
 16'
19
21
9
21
 21'
21
10
21
10
 17'
89/104
-15
1
3
4 Joris Ivanauskas  
5
21
7
21
 15'
10
21
10
21
 18'
10
21
10
21
 17'
52/126
-74
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Benediktas Kamantauskas  
21
19
11
21
14
21
 33'
21
13
21
13
 19'
21
18
21
17
 23'
130/122
8
2
2
2 Mert Seven  
19
21
21
11
21
14
 33'
21
11
21
4
 20'
21
6
21
17
 19'
145/84
61
3
1
3 Illa Vorobkalo  
13
21
13
21
 19'
11
21
4
21
 20'
13
21
11
21
 18'
65/126
-61
0
4
4 Pijus Kovas  
18
21
17
21
 23'
6
21
17
21
 19'
21
13
21
11
 18'
100/108
-8
1
3



2021-10-30 2021-10-30 2021-10-30  
 Dėl 1-8 vietų    
 1    Domas Pakšys      
[141] 10:00   D.Pakšys    
 16  Mert Seven   21:6  21:16 [22']    
  [221] 17:00   D.Pakšys  
 36  Konstantin Apanovich     21:14  21:14 [21']  
[142] 10:00   V.Kunin    
 5    Vladyslav Kunin   21:13  21:23  21:19 [44']    1 vieta
    [240] 19:00   B.Puńko
 3    Mehmet Can Töremiş       21:16  11:21  21:18 [37']
[143] 10:00   B.Puńko    
 14  Bartosz Puńko   16:21  21:14  21:19 [40']    
  [222] 17:00   B.Puńko  
 7    Yiğitcan Erol     21:17  21:12 [25']  
[144] 10:00   Y.Erol    
 2    Rokas Lesinskas   21:11  21:9 [26']    
     
     V.Kunin  3 vieta
 
   Y.Erol   ->
       
   Dėl 5-7 vietų    
   M.Seven    
   
   K.Apanovich   ->  5 vieta
   
   M.Can Töremiş     ->
   
   R.Lesinskas   ->  
       
       
     7 vieta
   
      ->
       



 
 Dėl 9-16 vietų    
 6    Yegor Romaniuk      
   
 28  Hasan Can Arslan   ->    
   
 11  Jakub Dulemba     ->  
   
 10  Daniel Leonovič   ->    9 vieta
   
 9    Aleksei Ivanov       ->
   
 15  Toms Sala   ->    
   
 21  Muhammed Eren Bilgen     ->  
   
 8    Benediktas Kamantauskas   ->    
     
     11 vieta
 
    ->
       
   Dėl 13-15 vietų    
     
   
    ->  13 vieta
   
      ->
   
    ->  
       
       
     15 vieta
   
      ->
       



 
 Dėl 17-24 vietų    
 4    Dominik Tankevič      
   
 37  Nojus Tenikaitis   ->    
   
 23  Jurgis Jatulis     ->  
   
 22  Gokay Göl   ->    17 vieta
   
 18  Timofeii Kadiemin       ->
   
 32  Pijus Kovas   ->    
   
 35  Niklas Huterer     ->  
   
 17  Muhammed Haşim Türksoy   ->    
     
     19 vieta
 
    ->
       
   Dėl 21-23 vietų    
     
   
    ->  21 vieta
   
      ->
   
    ->  
       
       
     23 vieta
   
      ->
       



 
 Dėl 25-32 vietų    
 13  Leonardo Golovčenko      
   
 38  Mykolas Grytė   ->    
   
 31  Joris Ivanauskas     ->  
   
 27  Tautvydas Puišys   ->    25 vieta
   
 24  Illa Vorobkalo       ->
   
 33  Soner Arda Aydin   ->    
   
 34  Edgar Hovhannisyan     ->  
   
 20  Martynas Plauška   ->    
     
     27 vieta
 
    ->
       
   Dėl 29-31 vietų    
     
   
    ->  29 vieta
   
      ->
   
    ->  
       
       
     31 vieta
   
      ->
       



 
 Dėl 33-40 vietų    
 12  Aleksis Emiljans Kviesis      
 A.Kviesis    
 39     ->    
   
 29  Adomas Mažeika     ->  
   
 26  Ahmet Arda Atak   ->    33 vieta
   
 25  Joringis Skirgaila       ->
   
 30  Paulius Jarašiūnas   ->    
   
 40       ->  
 K.Sakalauskas    
 19  Kipras Sakalauskas   ->    
     
     35 vieta
 
    ->
       
   Dėl 37-39 vietų    
     
   
    ->  37 vieta
   
      ->
   
    ->  
       
       
     39 vieta
   
      ->
       



 
 Dėl 41-48 vietų    
 41        
 .    
 42     ->    
   .  
 43       ->  
 .    
 44     ->    41 vieta
     .
 45         ->
 .    
 46     ->    
   .  
 47       ->  
 .    
 48     ->    
     
     43 vieta
   .
    ->
       
   Dėl 45-47 vietų    
     
   .  
    ->  45 vieta
     .
      ->
   .  
    ->  
       
       
     47 vieta
     .
      ->
       



 
 Dėl 49-56 vietų    
 49        
 .    
 50     ->    
   .  
 51       ->  
 .    
 52     ->    49 vieta
     .
 53         ->
 .    
 54     ->    
   .  
 55       ->  
 .    
 56     ->    
     
     51 vieta
   .
    ->
       
   Dėl 53-55 vietų    
     
   .  
    ->  53 vieta
     .
      ->
   .  
    ->  
       
       
     55 vieta
     .
      ->
       



 
 Dėl 57-64 vietų    
 57        
 .    
 58     ->    
   .  
 59       ->  
 .    
 60     ->    57 vieta
     .
 61         ->
 .    
 62     ->    
   .  
 63       ->  
 .    
 64     ->    
     
     59 vieta
   .
    ->
       
   Dėl 61-63 vietų    
     
   .  
    ->  61 vieta
     .
      ->
   .  
    ->  
       
       
     63 vieta
     .
      ->
       

  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
4x4
2021-12-04 10:00 2021-12-04 21:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 10:00 2021-12-04 14:00
Prienai, Prienai
     35+    MD    MX  
     40+    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+ 
     55+    VV    VD  
     60+    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.