Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lithuanian U15, Data: 2021-10-29, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Moterų dvejetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-10-30 2021-10-30 2021-10-30 2021-10-30 2021-10-30  
 1   Oleksandra Botsman 
 Maria Koriagina 
  Dėl 1-16 vietos        
 O.Botsman, M.Koriagina        
 32       ->        
  [169] 12:30    O.Botsman, M.Koriagina      
 17   Uma Ivanauskaitė 
 Elzė Dindaitė 
    21:13  21:6 [20']      
[155] 11:30    Y.Tuana Yemişen, I.Rana Yemişen        
 16   Yağmur Tuana Yemişen 
 Irmak Rana Yemişen 
  21:5  21:11 [20']        
    [187] 14:00    O.Botsman, M.Koriagina    
 9   Anastasiia Golubeva 
 Sofia Sypko 
      21:11  21:19 [26']    
[156] 11:30    A.Golubeva, S.Sypko        
 24   Kristina Danilova 
 Sofija Yanouskaya 
  17:21  23:21  21:12 [60']        
  [170] 12:30    A.Golubeva, S.Sypko      
 25         21:13  21:6 [21']      
 M.Mackeviča, A.Priedniece        
 8   Madara Mackeviča 
 Anete Priedniece 
  ->        
      [236] 18:00    O.Botsman, M.Koriagina  
 5   Elif Nur Demir 
 Zeynep Berre Ocakoğlu 
        21:12  21:15 [25']  
 E.Nur Demir, Z.Berre Ocakoğlu        
 28       ->        
  [171] 12:30    E.Nur Demir, Z.Berre Ocakoğlu      
 21   Marija Rimkutė 
 Aurelija Ramaneckaitė 
    21:12  21:8 [26']      
[157] 11:30    D.Kovalchuk, P.Barannyk        
 12   Daria Kovalchuk 
 Polina Barannyk 
  21:10  21:8 [16']        
    [188] 14:00    E.Nur Demir, Z.Berre Ocakoğlu    
 13   Dangė Lygnugarytė 
 Liepa Aleknavičiūtė 
      21:11  21:8 [23']    
[158] 11:30    D.Lygnugarytė, L.Aleknavičiūtė        
 20   Giedra Velykytė 
 Skaistė Liutkutė 
  21:14  22:20 [25']        
  [172] 12:30    T.Leonovič, A.Stankevičiūtė      
 29         21:11  21:14 [23']      
 T.Leonovič, A.Stankevičiūtė        
 4   Taja Leonovič 
 Augustė Stankevičiūtė 
  ->         1-a vieta
        [242] 19:30    A.Alymova, R.Almalalha
 3   Uliana Deremeshko 
 Sofia Nikolayeva 
          21:19  21:17 [28']
 U.Deremeshko, S.Nikolayeva        
 30       ->        
  [173] 13:00    U.Deremeshko, S.Nikolayeva      
 19   Nomeda Seniūnaitė 
 Urtė Gatelytė 
    14:21  21:9  21:15 [36']      
[159] 11:30    J.Kavaliauskaitė, J.Šalnaitė        
 14   Jorė Kavaliauskaitė 
 Jorūnė Šalnaitė 
  21:6  21:13 [17']        
    [189] 14:00    L.Makowska, K.Ziółkowska    
 11   Meryem Güzel 
 Elif Rabia Şimşek 
      21:10  21:17 [25']    
[160] 11:30    M.Güzel, E.Rabia Şimşek        
 22   Gretė Velykytė 
 Marija Kolojanskaitė 
  21:10  21:6 [16']        
  [174] 13:00    L.Makowska, K.Ziółkowska      
 27         21:8  21:19 [25']      
 L.Makowska, K.Ziółkowska        
 6   Lena Makowska 
 Kaja Ziółkowska 
  ->        
      [237] 18:00    A.Alymova, R.Almalalha  
 7   Aysu Arslan 
 Defne Ilgin Koçak 
        21:8  21:12 [25']  
 A.Arslan, D.Ilgin Koçak        
 26       ->        
  [175] 13:00    A.Alymova, R.Almalalha      
 23   Smiltė Marija Sabakonytė 
 Elžbieta Vilimaitė 
    21:7  21:12 [21']      
[161] 12:00    A.Alymova, R.Almalalha        
 10   Anastasiia Alymova 
 Raiia Almalalha 
  21:0  21:1 [11']        
    [190] 14:00    A.Alymova, R.Almalalha    
 15   Amelija Klimaitė 
 Greta Vedrickaitė 
      21:7  21:9 [17']    
[162] 12:00   A.Klimaitė, G.Vedrickaitė        
 18   Gabija Beržinskaitė 
 Liepa Budrytė 
  ->      E.Nur Demir, Z.Berre Ocakoğlu   3-a vieta
  [176] 13:00    A.Korkut, I.Artan  
 31         21:8  21:7 [16']    L.Makowska, K.Ziółkowska   ->
 A.Korkut, I.Artan        
 2   Aleyna Korkut 
 Işilsu Artan 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Golubeva, S.Sypko    
       
       T.Leonovič, A.Stankevičiūtė   ->   5-a vieta
       
       U.Deremeshko, S.Nikolayeva     ->
       
       A.Korkut, I.Artan   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     Y.Tuana Yemişen, I.Rana Yemişen      
    [191] 14:30    Y.Tuana Yemişen, I.Rana Yemişen    
     M.Mackeviča, A.Priedniece   21:16  21:10 [21']    
       
     D.Kovalchuk, P.Barannyk     ->  
    [192] 14:30    D.Kovalchuk, P.Barannyk    
     D.Lygnugarytė, L.Aleknavičiūtė   21:18  21:11 [26']     9-a vieta
       
     J.Kavaliauskaitė, J.Šalnaitė       ->
    [193] 14:30    M.Güzel, E.Rabia Şimşek    
     M.Güzel, E.Rabia Şimşek   21:19  21:10 [22']    
       
     A.Arslan, D.Ilgin Koçak     ->  
    [194] 14:30    A.Arslan, D.Ilgin Koçak    
     A.Klimaitė, G.Vedrickaitė   21:6  21:8 [16']    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Mackeviča, A.Priedniece    
       
       D.Lygnugarytė, L.Aleknavičiūtė   ->   13-a vieta
       
       J.Kavaliauskaitė, J.Šalnaitė     ->
       
       A.Klimaitė, G.Vedrickaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   U.Ivanauskaitė, E.Dindaitė      
   U.Ivanauskaitė, E.Dindaitė   ->      
    [195] 14:30    K.Danilova, S.Yanouskaya    
   K.Danilova, S.Yanouskaya     21:11  21:5 [18']    
   K.Danilova, S.Yanouskaya      
    ->      
       
        ->  
   M.Rimkutė, A.Ramaneckaitė      
   M.Rimkutė, A.Ramaneckaitė   ->      
    [196] 14:30   G.Velykytė, S.Liutkutė    
   G.Velykytė, S.Liutkutė     ->    
   G.Velykytė, S.Liutkutė      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   N.Seniūnaitė, U.Gatelytė      
   N.Seniūnaitė, U.Gatelytė   ->      
    [197] 15:00    N.Seniūnaitė, U.Gatelytė    
   G.Velykytė, M.Kolojanskaitė     21:12  21:18 [22']    
   G.Velykytė, M.Kolojanskaitė      
    ->      
       
        ->  
   S.Sabakonytė, E.Vilimaitė      
   S.Sabakonytė, E.Vilimaitė   ->      
    [198] 15:00   S.Sabakonytė, E.Vilimaitė    
   G.Beržinskaitė, L.Budrytė     ->    
   G.Beržinskaitė, L.Budrytė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       U.Ivanauskaitė, E.Dindaitė    
       
       M.Rimkutė, A.Ramaneckaitė   ->   21-a vieta
       
       G.Velykytė, M.Kolojanskaitė     ->
       
       G.Beržinskaitė, L.Budrytė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         .
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
         .
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
         .
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
         .
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
4x4
2021-12-04 10:00 2021-12-04 21:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 10:00 2021-12-04 14:00
Prienai, Prienai
     35+    MD    MX  
     40+    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+ 
     55+    VV    VD  
     60+    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.